23. krog |  Ajdovščina, Nogometni stadion Ajdovščina |  16.03.2011 ob 15.00

Primorje

0 : 6

Rudar

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Tompa Marjan (1. pomoč), Vukan Robert (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz deževne Ajdovščine, kjer je že začela pihati rahla burja. Pogoji za igro bodo na razmočenem igrišču težki.
0'
  Ekipi Primorja in Rudarja prihajata na tekmo po porazih v prejšnjem krogu. Rudar je izgubil domače srečanje s Koprom, po tekmi je odstopil trener Prašnikar, Primorje se je praznih rok vrnilo iz Kranja.
0'
  Prva letošnja tekma se je končala z 1:1 (odigrana je bila v Domžalah), v Velenju je s 3:1 slavil Rudar.
0'
  Velenjčani so doslej samo enkrat zmagali v Ajdovščini in sicer pred 12 - timi leti, ko je bilo 0:1. Zmagoviti zadetek je dosegel Živojin Vidojević.
0'
  Ekipi bosta odigrali 44. medsebojno prvoligaško tekmo, enaindvajsetič se bosta pomerili v Ajdovščini. Skupna bilanca je 19 - 8 - 16, gol razlika 73:60.
0'
  Na tribunah je zaenkrat le 180 gledalcev.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče, prvi bodo s sredine krenili Velenjčani.
0'
0'
  Na tribuni je tudi skupinica gostujočih navijačev.
0'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Milidrag Marič.
1'
  Tim Lo Duca v prepovedanem položaju.
1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Rajko Rotman.
2'
  Rudar ima udarec iz kota.
4'
  Primorje ima udarec iz kota.
7'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Vladimir Ostojič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
7'
  Zaenkrat je igra nezanimiva.
7'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
9'
  Streljal je Amel Mujakovič, a mimo vrat.
11'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Jaka Ihbeisheh.
11'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Živec. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
11'
12'
12'
  GOOOL! Zadel je Nikola Tolimir!
13'
  Po kotu na drugo vratnico, je Jeseničnik žogo vrnil pred gol, kjer jo je Tolimir iz neposredne bližine preusmeril v mrežo.
13'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
16'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Saša Božičič.
17'
17'
  Vladimir Ostojič je dobil rumeni karton.
17'
  GOOOL! Zadel je Elvis Bratanovič!
18'
  Po prostem strelu je na drugi vratnici žogo pred gol preusmeril Čadikovski, v gol pa jo je zabil Bratanovič.
19'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Dobil ga je Saša Aleksander Živec.
19'
  Streljal je Saša Aleksander Živec, a mimo vrat.
20'
  Po prvi obetavni akciji Primorja je z okrog 15 metrov streljal SA Živec, ja je meril previsoko.
20'
24'
  GOOOL! Zadel je Damjan Trifkovič!
25'
  Po dolgi podaji Bratanoviča, je neoviran pred vratarja prišel Trifkovič in ga s strelom po tleh v daljši kot zanesljivo premagal.
26'
26'
29'
29'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Neven Čuturilo. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
31'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Neven Čuturilo. Dobil ga je Amel Mujakovič.
32'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič.
34'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amer Jukan. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
36'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Tim Lo Duca.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Saša Božičič.
37'
  S prostega strela je Božičić meril naravnost v vratarja.
38'
39'
39'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Vladimir Ostojič.
39'
  Amel Mujakovič je dobil rumeni karton.
40'
41'
41'
42'
44'
45'
  1 min. sodniškega dodatka.
45'
  GOOOL! Zadel je Rajko Rotman!
45+1'
  Po prostem strelu Mujakoviča, je vratar odbil žogo, Rotman pa jo je iz neposredne bližine zabil v mrežo.
45+1'
45+1'
  Odlična igra Rudarja in popoln polom Primorja!
45'
45'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Saša Aleksander Živec.
46'
  Menjava: iz igre Tim Lo Duca, v igro Željko Tomič.
46'
  Menjava: iz igre Simon Živec, v igro Sašo Ogrič.
46'
  Menjava: iz igre Vladimir Ostojič, v igro Saša Kolman.
47'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Milidrag Marič.
48'
49'
  Streljal je Sašo Ogrič, a mimo vrat.
51'
52'
  Po dolgi podaji Čadikovskega je Trifkovič zaustavil žogo in krenil proti Suhonjiču ter ga premagal s strelom po tleh.
52'
52'
  Streljal je Neven Čuturilo, a mimo vrat.
53'
  Rajko Rotman v prepovedanem položaju.
55'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Amer Jukan.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Neven Čuturilo.
56'
56'
  Streljal je Amer Jukan, a mimo vrat.
58'
  Po akciji s katero so gostje dosegli peti zadetek se je poškodoval Saša Božičič, ki ne more nadaljevati tekme. Primorje igra samo z desetimi, saj je trener Petrovič že ob odmoru opravil vse tri menjave.
60'
60'
60'
  Streljal je Milidrag Marič, a mimo vrat.
61'
62'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Milidrag Marič. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
63'
63'
  Menjava: iz igre Amel Mujakovič, v igro Doris Kelenc.
65'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik. Dobil ga je Sašo Ogrič.
66'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Dobil ga je Neven Čuturilo.
68'
69'
70'
  GOOOL! Zadel je Fabijan Cipot!
71'
  Menjava: iz igre Rajko Rotman, v igro Uroš Korun.
73'
  Kako kje padel gol? Čadikovski je streljal z razdalje, Suhonjič je žogo odbil, Cipot je pritekel na drugo vratnico in zanesljivo ukanil ajdovskega vratarja, ki je z drsečim štartom reševal zadetek.
73'
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
74'
  Menjava: iz igre Dragan Čadikovski, v igro Mirza Mešič.
75'
  Bratanovič je po dolgi žogi sam stekel proti Suhonjču, ki pa je njegov strel zaustavil.
76'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Jaka Ihbeisheh.
78'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Sašo Ogrič.
79'
81'
82'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Željko Tomič.
82'
83'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Kolman. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
83'
  Nejc Kolman je dobil rumeni karton.
84'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amer Jukan. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
84'
  Amer Jukan je dobil rumeni karton.
86'
  Gledalcev je le še okrog 100!!
86'
  Damjan Trifkovič v prepovedanem položaju.
87'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sašo Ogrič. Dobil ga je Nenad Novakovič.