7. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  29.08.2010 ob 17.00

Primorje

5 : 1

Olimpija

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Šinkovec Anton (1. pomoč), Rep Borut (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji slovenskega nogometa, lepo pozdrav iz Domžal, ki bodo drugi zaporedni dan prizorišče tekme 7. kroga PrveLige.
0'
  Potem ko so včeraj Domžale premagale Novo Gorico (1:0, strelec Pekič), bodo danes nogometaši Primorja gostili Olimpijo.
0'
  To bo zadnja tekma Primorja v Domžalah, saj po sedmem krogu selijo v Ajdovščino na prenovljeni stadion Primorje.
0'
  Ekipi se bosta v 1. SNL pomerili po več kot petih letih.
0'
  Če izvzamemo dejstvo, da današnja Olimpija ni pravna naslednica nekdanje Olimpije, sta se moštvi nazadnje srečali maja leta 2005, ko je Primorje slavilo na Centralnem stadionu za Bežigradom (3:2).
0'
  Za Primorje sta zadela Medič dvakrat in Žeželj, za KD Olimpijo pa Tenevski in Egipčan ABD Rabo.
0'
  Primorje je sezono 2004/05 končalo na četrtem, KD Olimpija pa na šestem mestu.
0'
  Trenutno se moštvi nahajata na dnu lestvice. Kot zanimivost naj povemo, da sta obe še brez zmage. Olimpija je deveta, Primorje zadnje, deseto.
0'
  Nogometaši so že na zelenici.
0'
3'
  V uvodnih minutah nobena od ekip ni prišla do izrazite priložnosti. Nekaj več vznemirjenja le ob nerodnem posredovanju Božjaka, ki je stekel predaleč iz vrat. Po posredovanju enega od branilcev Primorja je do žoge prišel Škerjanc in slabo ustrelil iz sredine igrišča.
5'
  Zdaj je Zeljkovič iskal Rakoviča v kazenskem prostoru, a mu je uspel le izredno slab predložek. Pri žogi je Božjak.
6'
  Živec je streljal z 20 metrov naravnost v Lipovca. To je bil prvi neposredni strel na vrata na nocojšnji tekmi.
9'
  Zdaj grob prekršek Božiča na grafom. Božič si je prislužil le ustni opomin sodnika.
12'
  V prvem delu prvega polčasa nič kaj atraktivna nogometna predstava obeh moštev. Mnogo podaj in izgubljenih žog na sredini igrišča.
13'
  GOOOL! Zadel je Simon Živec!
14'
  EVROGOL ŽIVCA! Odločil se je za neposreden strel na gol s kakšnih 30 metrov. Žoga je letela v levi zgornji kot Lipovca, ki je sicer poizkušal ubraniti, a je bil prekratek. O tem golu bo verjetno kar precej govora.
15'
  Olimpija je poizkušala odgovoriti preko Rakoviča, ki je iz kazenskega prostora streljal preko gola. To ni bil slab strel Olimpijinega napadalca.
16'
  Zdaj je bilo vroče pred vrati Primorja, kjer je za žogo stekel Zeljkovič, a je bil Božjak hitrejši.
19'
  Po prostem strelu je Anđelkovič streljal z glavo, žoga je končala v gol-avtu.
20'
  Ihbeisheh, ki danes praznuje 24. rojstni dan, je meril visoko preko gola!
21'
  Rakovič se je znašel v prepovedanem položaju.
26'
  Izjemno malo dogajanja na igrišču. Obema ekipama uspe izvesti nekaj dobri podaj, nato pa pred kazenskim prostorom izgubita žogo.
28'
  Zdaj je Anđelković posredoval pred kazenskim prostorom, žoga se je odbila od Živca A. S. in poletela preko gola.
32'
  Škerjanc se je v obetavnem napadu Olimpije znašel v prepovedanem položaju.
34'
  Ihbeisheh je slabo podal v kazenski prostor Olimpije, kjer je čakal prvi strelec lanske 2. SNL Kremenovič.
36'
  Škerjanc je napravil prekršek nad Kremenovičem. Prosti strel Primorju s kakšnih 30 metrov.
36'
  Jovič je razčistil v kazenskem prostoru.
37'
  Živec Simon je spet streljal z velike razdalje. Tokrat visoko preko gola.
38'
  Zdaj so zeleno-beli potisnili Ajdovce na njihovo polovico.
40'
  Jovič in Ostojič sta trčila. Krajšo je potegnil Ostojič, ki je dobil udarec v prsi.
43'
  Od daleč je streljal Marijanovič, a je zadel le reklamni pano.
44'
  Ajdovci bodo izvedli kot po strelu Živca A. S.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+1'
  Ivan Graf je dobil rumeni karton.
45+1'
  Graf je pred kazenskim prostorom zaustavil obetaven prodor Bešićem in si prislužil rumeni karton.
45+1'
45+1'
  Rakovič je s prostega strela za konec iskal Anđelkoviča, ki ni prišel do strela z glavo. Nato je s 'škarjicami' poizkusil še eden od nogometašev Olimpije, a mimo gola.
45'
46'
  Zeljkovič se je boril za žogo v kazenskem prostoru Primorja, a je storil prekršek na Grafom.
47'
  Dobro je Čoralič oddal žogo Živcu S., ki je spet streljal preko gola.
48'
  Jovič je Olimpiji priboril prvi kot na srečanju.
49'
  Vroče pred vrati Primorja! Škerjanc je lepo nastavil žogo Bešiću, ki je bil v kazenskem prostoru dobro postavljen, a je slabo zadel žogo z glavo!
51'
52'
  Prekršek nad Rakovičem na 17 metrih.
53'
  Menjava: iz igre Anej Lovrečič, v igro Peter Stojanovič.
53'
  Menjava nekdanjih nogometašev Celja.
54'
  Zeljkovič je meril mimo desne vratnice Božjaka.
54'
  Menjava: iz igre Vladimir Ostojič, v igro Etien Huskič.
54'
  Huskič je bil še lani član aktualnih državnih prvakov iz Kopra.
56'
  Ihbeisheh je dobro meril z velike oddaljenosti, za las mimo desne vratnice Lipovca.
58'
  Dober strel Živca S. A. z roba kazenskega prostora, a je Lipovac stal na mestu.
58'
  Kot za Primorje.
58'
  GOOOL! Zadel je Alen Čoralič!
59'
  Ajdovci so prek Živca S. dobro izvedli kot, v kazenskem prostoru je visoko skočil Čoralič in dosegel prvi gol v tej sezoni!
60'
  Milan Anđelkovič je dobil rumeni karton.
60'
  Anđelkovič je na sredini igrišča grobo zaustavil Kremenoviča.
65'
  Menjava: iz igre Zoran Zeljkovič, v igro Enes Rujovič.
66'
  Kremenovič je storil prekršek v napadu nad Cvijanovičem.
67'
  Škerjanc je lepo oddal žogo v kazenski prostor, kjer pa ni bilo nikogar od zeleno-belih.
68'
  Rakovič tretjič na srečanju v prepovedanem položaju.
70'
  GOOOL! Zadel je Darko Kremenovič!
70'
  Čoralič, strelec drugega gola, je v kazenskem prostoru lepo najdel Kremenoviča, ki je dobro utekel in rutinirano zaključil.
72'
  GOOOL! Zadel je Enes Rujovič!
72'
  Rujovič v protinapadu lepo povedel v kazenski prostor in povsem iz strani premagal Božjaka.
73'
  Menjava: iz igre Darko Kremenovič, v igro Sašo Ogrič.
74'
  Dva zaporedna kota za Primorje.
75'
  Čoralič je z glavo meril preko gola.
76'
  Menjava: iz igre Tim Lo Duca, v igro Mark Božič.
78'
  Mrijanovič je streljal naravnost v Lipovca, ki je žogo brez težav ujel.
78'
  GOOOL! Zadel je Jaka Ihbeisheh!
79'
  Ihbeisheh je lepo povedel v kazenski prostor po desni strani in s strelom mimo glave presenetil Lipovca. To je njegov drugi gol v sezoni. Ihbeisheh si je podaril najlepše darilo za svoj 24. rojstni dan.