8. krog |  Celje, Arena Petrol |  11.09.2010 ob 20.00

CM Celje

2 : 1

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Vehar Jože (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep dober večer iz Celja.
0'
  Čez dobrih 20. minut se bo v Areni Petrol začel obračun 8. kroga med Celjem in Koprom.
0'
  Celjani danes po slabših predstavah v minulih krogih nujno potrebujejo dober rezultat proti Kopru. Celjani so zaenkrat na 8. mestu, z le eno zmago in 6-imi točkami. Aktualni prvaki so na 4. mestu z 10-imi točkami.
0'
  Bomo videli kateri ekipi je bolj pripomogel reprezentančni odmor.
0'
  Pri domačih bo tokrat srečanje izpustil Sebastjan Gobec, ki je na zadnji prvenstveni tekmi proti Nafti prejel rdeči karton.
0'
  Med odmorom so Celjani brez odličnega Rajka Repa, a so v svoje vrste pripeljali tri nove igralce - Bekima Kapiča, Domna Beršnjaka in Dragana Čadikovskega, le slednji pa bo danes začel srečanje s Koprom.
0'
  Tudi Koper je močnejši za hrvaškega nogometaša Anteja Tomiča.
0'
  Želimo si čim boljšega nogometa.
0'
  Obe ekipi sta že na travnati površini.
0'
1'
  Močič je pobegnil po desni strani, nato pa mu je zmanjkalo prostora za strel proti vratom Kopra.
6'
  Zaenkrat spremljamo enakovredno igro z veliko prekinitvami.
7'
  Videli smo prvi strel v okvir gola, poskušal je Močič, brez težav za vratarja Hasiča.
10'
  Koprčani so v zadnjih trenutkih prevzeli pobudo na igrišču.
12'
  Že dvakrat se je Brulc znašel v prepovedanem položaju.
17'
  Lepa priložnost za Celjane, po napaki vratarja Hasiča, ki je žogo odbil do Močiča, ta pa je nato podaljšal do Bezjaka, ki je zadel enega od koprskih igralcev.
19'
  Že v naslednji akciji so prvič resneje zapretili gostje. Najprej je poskušal Osterc, ob posredovanju Mujčinoviča se je žoga odbila do Jukana, ki je iz neposredne bližine streljal preko gola.
19'
  Še en strel Kopra, Brulc je zadel le zunanji del mreže.
20'
  Z glavo je poskušal Čadikovski, brez nevarnosti za gostujoča vrata.
23'
  Po podaji Močiča iz desne je do strela v kazenskem prostoru prišel Čadikovski, vratar Hasič je bil znova zanesljiv.
23'
  Aljaž Struna je dobil rumeni karton.
28'
  Kar precej sreče za domače. Grižonič je poslal dolgo podajo v kazenski prostor, vratar Mujčinovič je zaplaval v prazno, žoga pa je presenetila tudi Osterca, ki ni prišel do strela.
28'
  Lepa samostojna akcija Štrausa, ki je nato z roba kazenskega prostora žogo poslal visoko preko gola Hasiča.
29'
  Klemen Medved je dobil rumeni karton.
29'
  Enajstmetrovka za Koper.
30'
Gol (11m)
  GOOOL! Ermin Hasič je zadel enajstmetrovko!
31'
  Osterc je lepo preigral Medveda, ki ga je nato zaustavil s prekrškom v kazenskem prostoru. Sodnik je upravičeno dosodil najstrožjo kazen.
35'
  Po podaji Čadikovskega z glavo se je v zelo ugodnem položaju znašel Štraus, ki je meril preveč po sredini, tako, da je bil Hasič znova na mestu.
39'
  Prosti udarec za Koper, izvedel ga je Jukan, lepo našel Osterca, ki je nato streljal prešibko.
43'
  Lepa samostojna akcija Močiča, a je bil ob njegovem strelu znova dobro postavljen vratar Hasič.
45+1'
  Guberac je streljal s kakšnih 20-ih metrov, dober poiskus, a je bil vratar Mujčinovič na mestu.
45+1'
45+1'
  V Celju smo videli le minuto sodniškega dodatka.
45+1'
  Ekipi sta se že vrnili iz slačilnic.
45'
49'
  Po podaji Močiča je do strela z roba kazenskega prostora prišel Bezjak, ki je žogo poslal preko gola.
50'
  GOOOL! Zadel je Dragan Čadikovski!
52'
  Hitra akcija Celjanov, po podaji Močiča je do odbite žoge prišel Bezjak, ob njegovem strelu je posredoval Hasič, nato se je žoga odbila do Močiča, ponovno ni bilo gola, naposled pa se je žoga odbila še do Čadikovskega, ki je vendarle uspel premagati Hasiča.
53'
  Simon Klun je dobil rumeni karton.
54'
  Menjava: iz igre Dragan Čadikovski, v igro Klebčar Maximiliano.
57'
  rezervist Klebčar je sicer uspel premagati Hasiča, a je bil v prepovedanem položaju.
58'
  Andraž Struna je žogo izbil v tretji kot za domače.
59'
  Zadnji trenutki srečanja pripadajo domačim.
62'
  Po podaji Jukana iz prostega strela je do strela z glavo prišel Osterc, žoga je zletela mimo leve vratnice domačega gola.
63'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
65'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Danijel Marčeta.
69'
  Neverjetna priložnost, da bi Celjani povedli. Po izjemni podaji Močiča se je v samostojnem prodoru znašel Klebčar, ki je že premagal vratarja Hasiča, a je žoga zadela levo vratnico. Tako je ostalo pri izidu 1:1.
70'
  Menjava: iz igre Amel Mujakovič, v igro Almir Rahmanovič.
74'
  V zadnjih minutah je tempo igre rahlo padel.
76'
  GOOOL! Zadel je Klebčar Maximiliano!
77'
  Po odličnem strelu Roka Štrausa se je ob posredovanju Hasiča žoga odbila do Klebčarja, ki je iz neposredne bližine žogo poslal v mrežo Kopra.
77'
  Dejan Purišič je dobil rumeni karton.
78'
  Menjava: iz igre Mitja Brulc, v igro Igor Novakovič.
83'
  Bezjak je skupil lažjo poškodbo, tako, da zapušča igrišče.
84'
  Menjava: iz igre Roman Bezjak, v igro Gorazd Zajc.
84'
84'
  Menjava: iz igre Marko Grižonič, v igro Damir Hadžič.
86'
  Rok Štraus je dobil rumeni karton.
87'
  Koprčani poskušajo priti do izenačenja, Celjani pa igrajo disciplinirano in jim ne dopuščajo priložnosti.
88'
  Enes Handanagič je dobil rumeni karton.
89'
  Handanagič je s prekrškom zaustavil nevarno akcijo domačih.
90'
  V Areni Petrol bomo videli še 3. minute sodniškega dodatka.
90+3'
90+3'
  Koprčani niso prišli do izenačenja, Celjani pa so povsem zasluženo porazili državne prvake.
90+3'
  Celjani so prišli do druge prvenstvene zmage, Koper pa je doživel že četrti poraz.