17. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  14.11.2010 ob 14.00

Triglav Gorenjska

2 : 0

Hit Gorica

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Rojko Gregor (2. pomoč) , Babnik Janez (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
2'
  Tekmo so bolje začeli gostje.
2'
  Goričani zaenkrat napadajo, medtem ko Kranjčani sploh še niso prišli čez polovico.
4'
  Prosti strel za Gorico. Izvaja ga Galešič...
4'
  ...odbita žoga in strel Nejca Mevlje...
4'
  ...ter vratnica...
5'
  Prva akcija TRiglavanov. Strelja Burgar, toda Simčič brani.
6'
  Jelar je poizkušal s podajo skušal zaposliti kapetana Burgarja, ki pa je bil prenizek v skoku.
6'
  Jogan se je odločil za solo prodor, nato pa streljal visoko preko gola.
7'
  V Kranj je prispela tudi peščica gostujočih navijačev, tu pa so tudi ekipe mlajših selekcij obeh ekip, ki spremljajo današnjo tekmo.
9'
  Zaenkrat imajo nogometaši Gorice žogo več v svoji posesti.
10'
  Prosti strel za Gorico povsem na robu kazenskega prostora.
10'
  Strel Kurtiča, toda pod noge se mu je vrgel Najdenov. Kot za Gorico.
11'
  Žogo izbija Najdenov.
12'
  Odličen strel Stjepanoviča od daleč in odlična obramba Simčiča.
12'
  Kot za Triglav.
13'
  Izbita žoga Goričanov, toda do žoge so prišli domači, ki so zapretili prek Ovčine, toda Simčič je njegov strel obranil.
13'
  V zadnjih trenutkih boljša igra Triglava.
14'
  Kurtič je ukradel žogo, nato potegnil do kazenskega prostora, toda nato ustrelil visoko čez gol.
15'
  Prosti strel za Gorico. Predložek Galešiča v prazno kjer ni bilo nikogar.
16'
  Prosti strel za Triglav nekoliko z desne. Oddaljenost je dobrih 20 metrov.
16'
  Strel Burgarja mimo vrat.
17'
  Poizkus dolge podaje Triglavanov. Smolej ni uspel ujeti dolge podaje.
18'
  Jelar je najprej izgubil žogo, ki jo je nato priboril nazaj in podal na desno do Burgarja, ki je poizkušal s predložkom in izsilil drugi kot za Triglav.
21'
  Najvišji v skoku je bil Stjepanovič, ki je zadel prečko...
21'
  ...do odbite žoge so še enkrat prišli domači, ki so si najprej podajali žogo v kazenskem prostoru, nato pa je tik ob vratnici streljal Sever.
22'
  Super prodor Galešiča, ki je na desni vratnici žogo podal pred vrata, kjer je bil za drobec sekunde prepočasen Velikonja...
23'
  Na drugi strani še en strel Stjepanoviča, ki pa so ga domači spet blokirali. Kot.
23'
  Prekršek v napadu ob kotu domačih.
24'
  Še ena lepa akcija Kranjčanov, ki pa ni prinesla uspeha.
25'
  Sever je streljal preslabo, visoko preko vrat.
27'
  Velika terenska premoč Gorenjcev.
27'
  Podaja Velikonje s strani. Žogo je ujel Gracar.
28'
  Volarič je predolgo vlekel žogo, namesto za podajo pa se je odločil za strel, a je njegov poizkus blokiral Najdenov.
29'
  Dolga globinska podaja domačih do Burgarja, ki pa tokrat ni bil dovolj hiter.
30'
  Igra se je medtem nekoliko umirila.
31'
  Prosti strel za Gorico rahlo z desne strani s kakih 20-ih metrov.
31'
  Velikonja je zadel živi zid.
32'
  Nov pritisk Triglava.
32'
  Podajo Dolžana v kazenski prostor so gostje izbili.
33'
  Še ena nenatančna podaja domačih, goriška obramba je bila spet na pravem mestu.
34'
  Nov napad Triglava...
34'
  ...dolga kombinacija okoli kazenskega prostora Gorice...
35'
  ...Smolej je iz desne podal na drugo vratnico...
35'
  GOOOL! Zadel je Dejan Burgar!
36'
  Pritisk domačih se je obrestoval. Po številnih podajah je Smolej lepo na drugi vratnici našel osamljenega Burgarja, ki mu ni bilo težko zadeti nebranjenega dela gola.
37'
  Domači so zaustavili prodor Galešiča.
38'
  Ovčina je poslal dolgo žogo naprej, toda ta je postala plen goriških branilcev.
39'
  Napad Gorice. Kombinirala sta Jogan in Kršič, a sta izsilila samo avt.
40'
  Še ena podaja gostov v domači kazenskim prostor. Tokrat je žogo ujel vratar Gracar.
40'
  Na drugi strani akcija Triglava in nov kot.
41'
  Nevarna podaja Ovčine na drugo vratnico, toda žoga je zletela v gol-avt.
42'
  Predložek Jogana pred gorenjski gol, tam pa so bili goriški napadalci spet za malenskost prekratki in žoga pripada domačemu vratarju.
42'
  Matic Sever je dobil rumeni karton.
43'
  Prvi rumeni karton na tekmi. Sever je na sredini igrišča napravil prekršek nad Galešičom.
43'
  Dragan Ovčina je dobil rumeni karton.
44'
  Kurtič je izigral domačo obrambo in nato v kazenskem prostoru streljal na gol in izsilil kot.
44'
  Gregor Balažic je dobil rumeni karton.
45'
  Po predložku iz kota je Balažic igral z roko v kazenskem prostoru Triglava.
45'
Podaljšek
  Dve minuti sodnikovega podaljška.
45+1'
  Na tleh je obležal Kurtič. Potrebna je zdravniška pomoč.
45+2'
  Dolga podaja Galešiča, a je vratar Gracar ob pomoči domače obrambe prišel do žoge.
45+2'
45'
45'
  Menjava: iz igre Luka Volarič, v igro Sandi Arčon.
46'
  Prvi poizkus v drugem polčasu. Podajo Goričanov je ulovil vratar Gracar.
48'
  Prosti strel za Gorico. Ob podaji v kazenski prostor se je nekdo izmed domačih nogometašev dotaknil žoge. Kot za Gorico.
48'
  Podaja pred vrata in odličen strel z glavo Velikonje, toda odlična parada Gracarja in še en kot.
49'
  Na drugi strani je Balažic zaustavil prodor Severja. Kot za Gorico.
50'
  Igra z roko Jogana. !!-metrovka za Triglav.
50'
52'
  Tokrat je Smolej ukradel žogo in potegnil v protinapad, nato pa podal premočno žogo do Burgarja.
53'
  Prosti strel za Triglav z 18-ih metrov. Galešič je napravil grob prekršek nad Severjem.
53'
  Močan strel Burgarja preko gola.
56'
  Arčon je v kazenskem prostoru Triglava lepo prišel do strela, a ob dotiku domačega branilca žogo poslal čez gol.
56'
  Menjava: iz igre Admir Kršič, v igro Matija Širok.
57'
  Ob prostem strelu Gorice, je Kurtič žogo po podaji poslal za las mimo gola.
58'
  Ovčina je lepo prodiral, nato pa bil ob dobrem strelu za las nenatančen.
61'
  Kurtič je ob prostem strelu s sredine igrišča poslal dobro žogo v kazenski prostor, a so bili domači nogometaši dovolj zbrani,da so izbili žogo.
62'
  Lepa dolga akcija Gorice, ki jo je s strelom z roba kazenskega prostora zaključil Demirovič, a je žoga ob njegovem strelu zletela čez gol.
63'
  Obetavno akcijo Gorice je prekinil Smolej, ki je prestregel podajo Galešiča do Velikonje.
64'
  Sedaj kar nekaj napak obeh ekip na sredini igrišča.
64'
  Zadnjo akcijo je Jelar zaključil s slabim predložkom.
65'
  Prosti strel za Gorico močno z leve strani s 16-ih metrov.
65'
  Slab predložek Demiroviča.
67'
  Lep prodor Severja, ki pa so ga Goričani zaustavili v svojem kazenskem prostoru.
67'
  Zelo slaba igra Gorice, ki je nedorasel tekmec Kranjčanom.
69'
  Gostje so povsem nenevarni, medtem ko se domače akcije vrstijo ena za drugo.
71'
  Še ena ukradena žoga domačih na sredini igrišča. Burgar je lepo preigral Balažica, nato pa neegoistično podal na drugo stran do Ovčine, ki je bil sam iz oči v oči z vratarjem Simčičem, a je streljal mimo gola.
72'
  Še ena lepa akcija Triglava. Odličen strel Jelarja je zaustavil goriški vratar Simčič.
74'
  Borbeni Jelra je priboril žogo, jo podal do Ovčine, ki je lepo prodrl ter nato podal v kazenski prostor, kjer je Sever ni vtekel v prazen prostor.
74'
  Menjava: iz igre Goran Galešič, v igro Miha Mevlja.
75'
  Gostje so opravili vse tri zamenjave, medtem ko domači trener nima nikakršne potrebe po menjavah, saj njegova ekipa igra zelo dobro.
77'
  Triglav še naprej povsem nadzoruje potek dogajanja na igrišču.
78'
  Močan strel Mihe Mevlje od daleč je letel naravnost po sredini vrat, kjer je bil dobro postavljen kranjski vratar Gracar.
78'
  Menjava: iz igre Matic Sever, v igro Damir Marijan.
80'
  Predložek Dolžana je Simčič izboksal.
80'
  Prosti strel za Gorico. Razdalja je več kot 30 metrov.
81'
  Predložek Kurtiča so domači izbili.
82'
  Tokrat podobna situavija na drugi strani. Ovčina je na kratko odigral do Burgarja, ki je potegnil po desni ter nato podal pred vrata, kjer je do žoge prišel Simčič.
83'
  Predložek z desne Goričanov in odličen strel Arčona z neposredne bližine ter odlična obramba vratarja Gracarja.
84'
  Sebastjan Komel je dobil rumeni karton.
85'
  Stjepanovič je blokiral strel Demiroviča.
85'
  V zadnjih trenutkih vendarle nekoliko bojša igra Gorice.
85'
  Uroš Smolej je dobil rumeni karton.
86'
  Prosti strel za Gorico. Demirovič pošilja predložek...
86'
  ...Dolžan pa je nevarno žogo preusmeril proti svojim vratom. Kot za Gorico.
87'
  Menjava: iz igre Jalen Pokorn, v igro Matej Pirc.
88'
  Prosti strel za Triglav na sredini igrišča.
89'
  Goričani so prišli do žoge.
90'
  Poizkus Dolžana od daleč. Lahko delo za Simčiča.
90'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Gregor Romič.
90+1'
  Domači strateg Siniša Brkič je domačemu kapetanu in strelcu dveh zadetkov Dejanu Burgarju s to menjavo namenil aplavz domačega občinstva.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+2'
  Prosti strel od daleč za Gorico.Predložek Kurtiča in strel Balažica z glavo mimo gola.
90+2'
90+2'
  Odlična predstava Triglava in povsem zaslužena zmaga Gorenjcev.
90+2'
  S to zmago je Triglav prehitel Gorico in se vsaj do zadnje tekme tega kroga prišel na 6. mesto.