35. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  21.05.2011 ob 18.00

Triglav Gorenjska

1 : 0

Hit Gorica

Sodniki: Gostenčnik Gregor (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Ploj Boris (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Pozdravljeni!
0'
  V Kranju nas čaka tekma predzadnja tekma letošnje sezone Prve lige si.
0'
  Gorica je na petem mestu, vendar brez možnosti, da bi se uvrstila v Evropo. Triglav je na devetem mestu, ki po koncu sezone vodi v dodatne kvalifikacije za obstanek.
0'
  Kranjčani imajo pred zadnjim Primorjem sedem točk prednosti, tako da so si že zagotovili najmanj predzadnje mesto, zaostanek za osmo Nafto pa znaša le eno točko.
0'
0'
  Prvi so s sredine igrišča krenili gostje.
2'
  Burgar in Redžič sta kombinirala, a je slednji na koncu izgubil žogo.
2'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Rok Buzeti.
3'
  Jelar poizkuša, a ga je zaustavil Buzeti.
4'
  Domači zaenkrat več napadajo.
4'
  Streljal je Rok Dolžan, a mimo vrat.
7'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Vidič. Dobil ga je Ajdin Redžič.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič.
7'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Aris Zarifovič.
9'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Nejc Mevlja.
10'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je William Franklin Vicente.
10'
  Prosti strel z desne strani izvaja Galešič...
11'
  ...Smolej je prišel do žoge.
12'
  Na tleh je obležal Vicente, ki so ga odnesli z igrišča.
13'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je Nejc Mevlja.
13'
  Vicente se je medtem vrnil v igro.
13'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Goran Galešič.
15'
  Krcič je ukradel žogo v goriškem kazenskem prostoru, preigraval...
15'
15'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
16'
  Kranjčani so blokirali strel Galešiča.
18'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Ajdin Redžič.
18'
  Jogan izbija žogo.
19'
  odlična podaja za Jelarja...Zarifovič mu je v kazenskem prostoru izbil žogo, do nje pa je prišel vratar Rupnik.
19'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Anže Jelar.
21'
  Kranjčani so zaenkrat veliko boljši tekmec.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Dolžan.
23'
24'
  Smolej je zaustavil prodor Pluta.
26'
26'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Vito Plut.
27'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Robert Najdenov.
28'
  Strel Redžiča s škarjicami je bil blokiran.
28'
  Zarifovič je ustavil prodor Redžiča.
29'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat.
30'
  Stoodstotna priložnost za domačega kapetana, ki je po podaji Ovčine s strelom z glavo že premagal vratarja Rupnika, a je žoga zletela mimo gola
30'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
32'
  Plut je preigraval v kazenskem prostoru Triglava, nato podal, a so njegovi soigralci izgubili žogo.
33'
  Vratar Pelko je zaustavil Arčona, ki je prodiral v kazenskem prostoru Triglava.
33'
34'
  Ovčina podaja...
34'
  Streljal je Ajdin Redžič, a mimo vrat.
35'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Rok Buzeti.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Dobil ga je Ajdin Redžič.
38'
  Prosti strel na robu kazenskega prostora za Triglva.
38'
  Ovčina je zadel živi zid.
38'
  Triglav ima udarec iz kota.
38'
40'
42'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Nemanja Vidič.
43'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je Goran Galešič.
44'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Vidič. Dobil ga je Rok Dolžan.
45'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
45'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45+1'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Dejan Burgar.
45+1'
  Gostje so izbili predložek Ovčine.
45+1'
45'
45'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Danjel Rakušček.
45'
46'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Rok Dolžan.
47'
  Dejan Burgar v prepovedanem položaju.
49'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Ajdin Redžič.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Ovčina.
50'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Vidič. Dobil ga je Anže Jelar.
50'
  Nemanja Vidič je dobil rumeni karton.
51'
  Streljal je Dragan Ovčina, a mimo vrat.
51'
51'
  Streljal je Petar Stojnič, a mimo vrat.
51'
51'
  Še en predložek Ovčine...
52'
  GOOOL! Ovčina je podal iz kota, z glavo je na drugi vratnici streljal Stojnič, Rupnik je žogo na golovi črti rešil, a je ni uspel povsem ukrotiti, tako da je odbitek v mrežo pospravil Ajdin Redžič!
54'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Buzeti. Dobil ga je Uroš Smolej.
54'
  Blokiran strel Vicenteja.
55'
55'
56'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Vito Plut.
56'
  Prosti strel s 25-ih metrov.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
58'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Rok Dolžan.
58'
  Sandi Arčon v prepovedanem položaju.
59'
59'
  Uroš Smolej je dobil rumeni karton.
61'
  Krcič je lepo preigraval na robu kazenskega prostora, nato pa je podal premočno žogo za Jelarja.
61'
62'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je William Franklin Vicente.
63'
  Prosti strel s 40-ih metrov.
63'
  Menjava: iz igre Goran Galešič, v igro Kris Jogan.
67'
68'
71'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Gregor Romič.
73'
  Glasen aplavz domačega občinstva za borbeno predstavo kranjskega kapetana.
73'
  Podaja pred vrata, kjer pa je bil Arčon za las prekratek, da bi ujel žogo.
73'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Sandi Arčon.
74'
  Prekršek povsem na robu kazenskega prostora.
75'
  Kris Jogan je zadel živi zid, žoga se je odbila...
75'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Dalibor Stojanovič.
75'
  Streljal je Dalibor Stojanovič, a mimo vrat.
76'
  Tekma se je povsem razživela.
77'
  Domači se zavedajo priložnosti ob tem ko Nafta izgublja.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Kris Jogan.
78'
  Dva poizkusa Goričanov zapored so domači blokirali.
79'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Dalibor Stojanovič.
80'
  Robert Najdenov je dobil rumeni karton.
80'
  Prosti strel za Gorico nekoliko z desne strani. Razdalja je 20 metrov.
81'
  Domači so izbili še eno žogo.
81'
81'
  Alen Krcič je dobil rumeni karton.
82'
  Še en prosti strel za Gorico. Tokrat je razdalja 30 metrov.
82'
  Streljal je Nejc Mevlja, a mimo vrat.
82'
83'
  Hud pritisk Gorice. Triglav se brani na vse kriplje.
84'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Stojanovič. Dobil ga je Alen Krcič.
84'
  Dalibor Stojanovič je dobil rumeni karton.
84'
85'
85'
  Menjava: iz igre Nemanja Vidič, v igro Amedej Vetrih.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Stojanovič.
86'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je William Franklin Vicente.
86'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je Dalibor Stojanovič.
88'
  Jelar je bil uspešnejši od Mevlje, mu ukradel žogo in sam stekel proti nasprotnim vratom, vendar ga je Mevlja dohitel in mu pravočasno izbil žogo.
88'
88'
  Rok Brajič je dobil rumeni karton.
88'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Ajdin Redžič.
89'
  Menjava: iz igre Alen Krcič, v igro Matej Pirc.
90'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90'
  Slab predložek Buzetija je ujel vratar Pelko.
90+1'
  Bunker Triglava zaenkrat dobro deluje. Do 70. minute so Kranjčani igrali dobro in odprto, nato pa so se odločili za branjenje rezultata.
90+2'
  Avt za Gorico.
90+2'
  Brajič izbija v kot pred Krisom Joganom.
90+2'
90+2'
90+2'
90+2'
90+2'
  Zmaga Triglava, ki je prehitel Nafto, ki je izgubila v Velenju. Kranjčani so pred zadnjim krogom na 8. mestu, ki prinaša obstanek v prvi ligi.