7. krog |  Murska Sobota, Fazanerija |  28.08.2011 ob 17.00

Mura

1 : 1

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Kopač Borut (1. pomoč), Patarič Dejan (2. pomoč) , Pavlovič Želimirko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Murske Sobote, kjer se bo odvijala tekma sedmega kroga 1. SNL med domačo Muro 05 in Domžalami. Sobočani, za katerimi je turbulenten teden, so trenutno na zadnjem mestu prvenstvene lestvice, zato bi morali biti drugouvrščeni Domžalčani vsekakor favoriti.
0'
  V prejšnjem krogu sta ekipi doživeli visoka poraza. Domžalčani so na domačem igrišču morali priznati premoč Goričanom, ki so slavili s kar 3:0. Muraši so prejšnji teden gostovali v Mariboru in doživeli katastrofalni poraz s 6:0.
0'
  Kljub tako visokemu porazu pa se je med Murine privržence Black Gringos pred današnjo tekmo zavlekla precejšnja mera optimizma. Vodstvo kluba je namreč v minulih dneh zapolnilo največjo vrzel moštva in iz Maribora na posodo pripeljalo igralca zvezne vrste Rajka Repa in Timoteja Dodleka.
0'
  Seveda sta oba v prvi postavi.
0'
  Zgodila se je tudi sprememba na trenerski klopi domačega moštva. Dosedanjega trenerja Roberta Pevnika je zamenjal Ante Šimundža, ki prav tako prihaja iz Maribora, kjer je doslej opravljal naloge pomočnika trenerja pri aktualnih državnih prvakih.
0'
  Trenerja imata precej težav s sestavo moštva. Zaradi poškodb ali kartonov pri gostih manjkajo Apatič, Zec, Vuk, Brezovački, Gerić, Cimprič, Knezović, Topić, Vidmar in Elsner. Domačemu trenerju, ki danes prvič nastopa v vlogi glavnega trenerja, manjkata poškodovana Damjan Ošlaj in Mitja Lotrič.
0'
  Kljub temu v taboru Domžal napovedujejo igro na zmago, medtem, ko so v domačem taboru odločeni prekiniti niz štirih zaporednih porazov in zato nebi bili nezadovoljni z morebitno delitvijo točk.
0'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Nusmir Fajič.
0'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
0'
  Domžale ima udarec iz kota.
0'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
0'
0'
10'
  Preveč previdna igra z obeh strani, zato še ni pravih priložnosti za zadetek.
10'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Timotej Dodlek.
10'
  Jure Balkovec v prepovedanem položaju.
10'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Zadnikar. Dobil ga je Žiga Kous.
11'
  Streljal je Nusmir Fajič, a mimo vrat.
12'
  Nusmir Fajič v prepovedanem položaju.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Dobil ga je Lamin Diallo.
12'
  Fajć je po podaji Dodleka iz neposredne bližine za las zgrešil nasprotna vrata.
12'
14'
  Obetaven napad Mure, vendar žoga ni prišla do Eteroviča.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Miroslav Grbič.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Jure Balkovec.
20'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Dobil ga je Rok Hanžič.
21'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Grbič. Dobil ga je Damjan Bohar.
21'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Rajko Rep.
21'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Nusmir Fajič.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Zadnikar.
26'
  Mura ima udarec iz kota.
26'
  GOOOL! Zadel je Nusmir Fajič!
28'
  Po odlično izvedenem kotu Eteroviča in povratni žogi Maruška je Fajić z glavo zadel za domače vodstvo.
28'
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Dobil ga je Miroslav Grbič.
31'
  Morda je domače vodstvo dober obet za boljše nadaljevanje, saj prvi del prvega polčasa ni bil na prvoligaškem nivoju.
31'
32'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Matic Maruško.
34'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
35'
  Menjava: iz igre Miroslav Grbič, v igro Alen Kavčič.
36'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Zadnikar. Dobil ga je Fabijan Cipot.
37'
38'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Rok Hanžič.
39'
  Nusmir Fajič je dobil rumeni karton.
40'
  Zadnjih pet minut skromnega polčasa, kjer pogrešamo tečno igro in priložnosti.
42'
  Predložek Rajka Repa domači napadalci niso znali izkoristiti.
42'
42'
  Lamin Diallo je dobil rumeni karton.
43'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Dejan Zadnikar.
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Dobil ga je Amer Krcič.
44'
  Žiga Kous je dobil rumeni karton.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lucas Mario Horvat.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Zatkovič.
45+1'
  Izjemen strel, ki je zadel vratnico.
45+1'
45+1'
  Prvi polčas ni navdušil. To velja posebej za prvi del le tega, saj sta ekipi igrali preveč previdno. Po zadetku domačih se je igra nekoliko razživela, vendar razen izjemnega strela Zatkoviča ni bilo kaj prida priložnosti.
45'
45'
  Menjava: iz igre Dejan Zadnikar, v igro Damir Pekič.
46'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mate Eterovič.
47'
  Streljal je Rajko Rep, a mimo vrat.
49'
  Rep s strelom mimo leve vratnice ni izkoristil izjemne priložnosti domačih.
49'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Rajko Rep.
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Alen Kavčič.
51'
51'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Teinovič!
53'
  Gostujoči kapetan je izjemno zadel s strelom iz 20-ih metrov.
53'
  Menjava: iz igre Alen Kavčič, v igro Luka Vrhunc.
55'
  Gostujoči trener Birjukov je izkoristil že vse tri menjave.
56'
  Veliko bolj dinamično nadaljevanje.
56'
59'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Dobil ga je Damjan Bohar.
59'
  Jure Balkovec je dobil rumeni karton.
61'
  Hiter protinapad Domžal, a se je pravočasno vrnila domača obrambna vrsta.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
63'
  Bohar se je po lepi akciji sam znašel pred vratarjem Balažičem, vendar je streljal preslabo.
66'
  Tekma se je povsem razživela in sedaj spremljamo zelo dobro tekmo. Obe ekipi se trudita doseči zadetek.
67'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Leon Sreš.
67'
  Gledalci so Boharja nagradili z aplavzom.
68'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Dobil ga je Rajko Rep.
69'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
72'
  V zadnjih trenutkih se je igra zopet nekoliko umirila in poteka med obema 16-metrskima prostoroma.
72'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
78'
  Amer Krcič v prepovedanem položaju.
79'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Erik Janža.
80'
  Menjava: iz igre Žiga Kous, v igro Nino Kouter.
81'
82'
  Po sila razburljivem začetku drugega polčasa in po izenačujočem zadetku Teinoviča se igra povsem umirila. Domači, kot da so zadovoljni z delitvijo točk, so se osredotočili predvsem na igro protinapadov. Gostom, ki so nekaj več pri žogi, pa ne uspe resneje ogroziti domačega vratarja Luka.
83'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Amer Krcič. Dobil ga je Erik Janža.
83'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Dobil ga je Marko Drevenšek.
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Pekič.
88'
  Obetaven protinapad Mure. Sreš je bil preveč s strani po tem, ko je že preigral vratarja.
88'
90'
  Menjava: iz igre Mate Eterovič, v igro Armend Sprečo.
90+1'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Armend Sprečo. Dobil ga je Jure Balkovec.
90+3'
90+3'
  Mura je prekinila niz štirih zaporednih porazov. Ta točka bo nedvomno velika spodbuda za nadaljevanje prvenstva. Na drugi strani se je videlo, da je v ekipi Domžal manjkalo preveč standardnih igralcev, zato ne morejo biti nezadovoljni z osvojeno točko. Sedaj sledi reprezentančni premor, zato se ponovno slišimo čez 14 dni. Lep pozdrav iz Murske Sobote!