7. krog |  Celje, Arena Petrol |  27.08.2011 ob 18.00  | Prenos: Šport TV

1 : 2

Triglav

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Gostenčnik Gregor (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz vročega Celja. Trenutno je kar 34 stopinj Celzija.
0'
  Arena Petrol bo prizorišče uvodne tekme 7. kroga med CM Celjem in Triglavom iz Kranja. Celjani trenutno zasedajo 5. mesto na lestvici z 8-mi točkami, medtem, ko je Triglav na 8. mestu razpredelnice z dvema točkama manj.
0'
  Celjani so na zadnjih dveh tekmah remizirali (v Velenju in doma Nafta), Triglav pa je v minulem krogu izgubil doma z Olimpijo, pred tem pa premagal Muro v Murski Soboti.
0'
  Obe ekipi sta med tednom tudi uspešno prestavili 1. krog slovenskega pokalnega tekmovanja.
0'
  V domačem taboru manjka le poškodovani Radulovič.
0'
  Ekipi sta že na travnati površini.
0'
3'
  Iztok Močivnik v prepovedanem položaju.
3'
  Zaenkrat občutno več pri žogi domačini.
4'
4'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Marijan. Dobil ga je Rok Dolžan.
5'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je Damir Marijan.
6'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
10'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Dragan Ovčina.
11'
  Spremljamo dokaj nezanimiv začetek srečanja in še vedno brez priložnosti.
12'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je Saša Bakarič.
13'
  GOOOL! Zadel je Serge Akakpo!
14'
  Pavlovič je prosti strel izvedel s podajo do Gobca, ki je z roba kazenskega prostora zadel vratnico, žoga pa se je odbila do Akakpa, ki je iz neposredne bližine zadel v polno.
14'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Serge Akakpo.
15'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Damir Marijan.
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Pavlovič. Dobil ga je Dragan Ovčina.
16'
  Triglav ima udarec iz kota.
16'
  GOOOL! Zadel je Matic Sever!
18'
  Po podaji iz kota se je žoga odbila do Čoralića, ki je našel Severja, ta pa je iz slabih 20-ih metrov premagal vratarja Kotnika.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Sever.
19'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Damir Marijan.
20'
  Matic Sever je dobil rumeni karton.
24'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Matic Sever.
24'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
25'
  Po izvedbi prostega strela Stjepanoviča je Krcič meril preslabo.
27'
  V zadnjih trenutkih gostje iz Kranja prevzemajo pobudo.
27'
29'
  CM Celje ima udarec iz kota.
32'
32'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Serge Akakpo.
34'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
35'
  Pavlovič je poskušal z razdalje, žoga je zletela preko gola Triglava.
36'
  Alen Krcič v prepovedanem položaju.
38'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Anže Jelar.
38'
  Prosti strel za goste iz nevarne razdalje.
39'
  Ob strelu Stjepanoviča brez težav za Celjane.
40'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Alen Krcič.
40'
Rdeči karton
  Denis Popovič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
41'
  Celjani so ostali z igralcem manj.
42'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
43'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
45'
  Pavlovič je streljal iz prostega udarca, Močivnik je v gneči lepo našel Bezjaka, ki je iz neposredne bližine zapravil imenitno priložnost za ponovno vodstvo domačih.
45'
  Še minuta sodniškega dodatka.
45+1'
  Streljal je Dragan Ovčina, a mimo vrat.
45+1'
45'
47'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Marko Krajcer.
48'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Saša Bakarič.
48'
  Anže Jelar je dobil rumeni karton.
48'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Bernard Stjepanovič.
50'
  GOOOL! Zadel je Alen Krcič!
51'
  Najprej je streljal Jelar, vratar Kotnik ni najbolj zanesljivo odreagiral, do odbite žoge je prišel Krcič, kateremu ni bilo težko zadeti.
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič.
51'
52'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je Iztok Močivnik.
52'
  Rok Brajič je dobil rumeni karton.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bernard Stjepanovič.
53'
  Ob strelu Stjepanoviča vratar Kotnik ni imel pretiranega dela.
54'
54'
  Menjava: iz igre Damir Marijan, v igro Ivan Firer.
57'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Klemen Medved.
57'
  Alen Krcič je dobil rumeni karton.
59'
  Zoran Pavlovič v prepovedanem položaju.
60'
60'
  Menjava: iz igre Dragan Ovčina, v igro Dejan Burgar.
61'
61'
  Triglav v drugem delu odlično izkorišča številčno premoč, saj je precej boljši nasprotnik.
62'
  Menjava: iz igre Roman Bezjak, v igro Nenad Đakovič.
63'
  Dejan Burgar v prepovedanem položaju.
65'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Rok Dolžan.
66'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
67'
  Dober strel Jelarja od daleč, žoga je zletela tik nad prečko celjskega gola.
67'
67'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Rok Brajič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
68'
  Od tega trenutka dalje sta ekipi številčno izenačeni.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
68'
  Ob strelu Pavloviča iz prostega udarca je bil dovolj zanesljiv vratar Gracar.
68'
  Menjava: iz igre Klemen Medved, v igro Alen Romih.
69'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Marko Krajcer.
72'
73'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Nenad Đakovič.
75'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Dobil ga je Anže Jelar.
76'
  Streljal je Bernard Stjepanovič, a mimo vrat.
76'
  Dober poskus Stjepanoviča iz prostega udarca, žoga je zletela mimo desne vratnice domačega gola.
80'
  Celjani se v drugem delu ne znajdejo najbolje.
81'
82'
83'
  Po podaji Močivnika je Pavlovič meril preslabo.
84'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
86'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
86'
  Dejan Burgar je dobil rumeni karton.
87'
  Streljal je Nenad Đakovič, a mimo vrat.
88'
  Lepa priložnost za izenačenje. Đaković pa je slabo izvedel strel, tako, da je žoga zletela preko gola Triglava.
89'
90'
  Še 3. minute sodniškega dodatka v Celju.
90+1'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Anže Jelar.
90+2'
  Serge Akakpo je dobil rumeni karton.
90+2'
  Menjava: iz igre Matic Sever, v igro Anže Košnik.
90+2'
90+3'
90+3'
  Triglav je z zrelo igro prišel do 3-je zmage v letošnjem prvenstvu. Celjani so prvič letos klonili na domači zelenici.