18. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  19.11.2011 ob 17.00

Rudar

2 : 4

Nafta

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Tkalčič Bojan (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz mrzlega in meglenega Velenja.
0'
  Štadion ob jezeru bo prizorišče tekme 18. kroga med domačim Rudarjem ter lendavsko Nafto.
0'
  Knapi so trenutno na 4. mestu razpredelnice in imajo 7 točk prednosti pred predzadnjo Nafto.
0'
  V domačem taboru tokrat ne bosta igrala poškodovana Boštjan Jelečević in kapetan Rusmin Dedić. Obračun pa bodo izpustili še kaznovani Nenad Novaković, Leon Črnčič ter Aleš Jeseničnik.
0'
  Nafta je v minulem krogu po 5-ih tekmah brez treh točk doma premagala Domžale z 2:1. Rudar je po odličnem nizu sedaj 3 tekme zapored brez zmage.
0'
  prvi medsebojni obračun v letošnji sezoni so v Lendavi dobili nogometaši Rudarja z 2:1.
0'
  Nogometaši že prihajajo na nogometno površino.
0'
  Pri Nafti manjkata že dlje časa odsotna Vaš in vratar Ajlec.
0'
1'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
3'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Boštjan Zelko.
4'
  GOOOL! Zadel je Dejan Sreš!
6'
  Najprej je streljal Vranešević, ki je zadel Stojnića, nato je do žoge prišel Sreš, ki je lepo zadel s kakšnih 22-ih metrov.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Sreš.
10'
  Gostje so povedli po spetu srečnih okoliščin.
10'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Boštjan Zelko.
11'
  Hladen tuš za Rudar.
11'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
12'
  GOOOL! Zadel je Miha Korošec!
13'
  Po novi napaki domačih v obrambi je z natančnim strelom to kaznoval Miha Korošec.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Korošec.
13'
  Streljal je Amel Mujakovič, a mimo vrat.
14'
  Prva nevarna akcija Rudarja. Do priložnosti je prišel Mujaković, a je bil pri zaključku nekoliko nezbran in zadel le zunanji del mreže.
17'
18'
20'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
20'
  Sebastjan Berko je dobil rumeni karton.
20'
  Streljal je Joao Gabrijel Da Silva, a mimo vrat.
26'
  Rudar poskuša priti do zadetka za priključek, a je vse preveč netočnih podaj.
27'
  Damjan Trifkovič v prepovedanem položaju.
29'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Denis Klinar.
30'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Trifkovič.
31'
  Dober strel Trifkovića iz prostega udarca, a je vratar Prša žogo izbil v kot.
31'
  Rudar ima udarec iz kota.
33'
  Nafta ima udarec iz kota.
34'
36'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Duško Vraneševič.
36'
  Streljal je Saša Levačič, a mimo vrat.
37'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
37'
40'
  Streljal je Jaka Ihbeisheh, a mimo vrat.
40'
  Kar nekaj strelov domačih v zadnjih trenutkih, toda brez prave nevarnosti za vratarja Nafte.
42'
  Streljal je Dejan Sreš, a mimo vrat.
43'
  Dobra samostojna akcija razpoloženega Sreša, ki je nato sprožil preko gola Rudarja.
44'
  Streljal je Miha Korošec, a mimo vrat.
45+1'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Duško Vraneševič.
45+1'
45+1'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Branimir Djokič.
45'
46'
  Trener Djuričić je opravil prvo zamenjavo, bomo videli ali bo to prineslo kakšne spremembe v igri.
49'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Denis Klinar.
49'
  Menjava: iz igre Denis Klinar, v igro Matej Podlogar.
49'
50'
50'
51'
  Odločna igra Rudarja na začetku drugega dela, a še vedno brez pravih priložnosti.
52'
53'
  Do strela je prišel ponovno Sreš, vratar Savić si je privoščil izlet iz gola, gostje so prišli le do kota.
53'
53'
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar.
55'
  Po podaji Rotmana se je za strel odločil Podlogar, brez težav za vratarja.
55'
  GOOOL! Zadel je Joao Gabrijel Da Silva!
56'
  Lepa akcija domačih, ki jo je po podaji Sreša in Zelka realiziral Da Silva.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Joao Gabrijel Da Silva.
58'
  Menjava: iz igre Jaka Ihbeisheh, v igro Jaka Bizjak.
59'
  Trener Rudarja je opravil že vse tri zamenjave.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Mujakovič.
65'
  Lepa priložnost za domače. Natančen predložek Trifkovića v sredino, kjer je Bratanović z glavo podaljšal do Mujakovića, a ta ni prišel do žoge.
66'
  Dejan Sreš v prepovedanem položaju.
69'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Dobil ga je Duško Vraneševič.
72'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Dobil ga je Bojan Matjašec.
73'
  Menjava: iz igre Duško Vraneševič, v igro Patrik Raduha.
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
74'
  Po podaji Rotmana je Bratanović iz neposredne bližine nastreljal vratarja Pršo.
74'
75'
76'
  Streljal je Damjan Trifkovič, a mimo vrat.
76'
  Trifković je z razdalje meril nekoliko nenatančno.
77'
78'
80'
  Po hudi napaki Berka je Nafta prišla do protinapada. Zelko je podal do Da Silve, kateremu ni bilo težko premagati vratarja Savića.
80'
80'
  Menjava: iz igre Boštjan Zelko, v igro Roland Polareczki.
83'
83'
  Streljal je Jaka Bizjak, a mimo vrat.
84'
  Menjava: iz igre Joao Gabrijel Da Silva, v igro Rok Vori.
85'
85'
  Streljal je Luka Žinko, a mimo vrat.
86'
86'
  Po podaji Rotmana je Mujaković poslal žogo mimo leve vratnice gola Nafte.
88'
  Po podaji Podlogarja je Caban zatresel prečko lastnega gola.
88'
  GOOOL! Zadel je Elvis Bratanovič!
89'
89'
  Po predložku Rotmana je Bratanoviću vendarle uspel premagati vratarja Pršo.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roland Polareczki.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Tomažič Šeruga.
90+1'
  Še ena lepa priložnost za goste. Dvakrat se je izkazal vratar Savić ob strelih Polareczkega in Tomažiča Šeruge.
90+1'
90+2'
90+2'
  V kazenskem prosotru je Bratanović odlično odreagiral in postavil končni izid srečanja.