23. krog |  Koper, ćRC-Bonifika |  10.03.2012 ob 18.00  | Prenos: Šport TV

0 : 0

HIT Gorica

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), ćinkovec Anton (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 1

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji nogometa, prvič v novi polsezoni vam pozdrav pošiljamo iz Kopra.
0'
  Pred nami je primorski derbi, srečanje ekip, ki nista zadovoljni z uvodnim spomladanskim krogom. Koprčani so bili poraženi v Domžalah, Hit Gorica je doma zgolj remizirala s Celjani.
0'
  Koper nastopa v postavi: Hasič, Blažič, Handanagič, Guberac, Linič, Aganovič, Marčeta, Hadžič, Đukič, Bubanja, Osterc.
0'
  Postava Hita Gorice: Brljak, Zarifovič, Gregorič, Buzeti, Jogan, Komac, Ndiaye, Galešič, Arčon, Jogan, Plut.
0'
  Hit Gorica je zelo oslabljena, saj sta se na novo poškodovala Vasja Simčič in Brazilec Vicente. Nebojša Kovačevič je kaznovan.
0'
  Tudi Koper ni v popolni zasedbi, saj je izven pogona Aljaž Struna. Davor Bubanja bo nastopil.
0'
  To je 57. medsebojna tekma Koprčanov in Novogoričanov. 23 krat so zmagali današnji gostje, 17 tekem se je končalo z neodločenim izidoma, 16 tekem so dobili Koprčani.
0'
  Obe letošnji srečanji je visoko dobila Hit Gorica (4:1 in 4:0)
0'
1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Dobil ga je Siniša Linič.
1'
  Streljal je Bojan Đukič, a mimo vrat.
2'
  Po predložku iz prostega strela je Đukič z glavo poslal žogo prek vrat.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Dobil ga je Miha Blažič.
2'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
3'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Kris Jogan.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Dobil ga je Ivica Guberac.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Damir Hadžič.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bojan Đukič.
5'
  Še en poskus Đukiča po predložku iz prostega strela.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Adnan Aganovič.
7'
  Aganovič se je s preigravanjem lepo osvobodil, a šibko streljal
9'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
10'
  Jogan izbil žogo pred Ostercem v kot. Po kotu Brljaku žoga za kratko padla iz rok.
11'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
11'
  A Jogan v kazenskem prostoru odločno vzel žogo Bubanji.
12'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je Goran Galešič.
13'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
14'
  Po kotu Koprčani v protinapad, Brljak je prestregel žogo.
14'
  Osterc je na levi strani kazenskega prostora preigral Zarifoviča, a slabo zaključil akcijo.
15'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Alen Jogan.
16'
  Po predložku Arčona Plut ni uspel preusmeriti žoge proti vratom.
18'
20'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
21'
  Po prodoru Marčete in Aganoviča je Guberac dobil povratno žogo in z 20 m streljal prek vrat.
21'
  Milan Osterc v prepovedanem položaju.
24'
25'
  Po hitri akciji Marčete in Bubanje je Aganovič streljal proti sredini vrat.
25'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Aganovič. Dobil ga je Alen Jogan.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Buzeti.
28'
  Buzeti je prodrl po desni in iz neugodnega kota ustrelil proti vratom.
28'
  Sandi Arčon v prepovedanem položaju.
28'
  Dvomljiva odločitev glede prepovedanega položaja.
30'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
30'
  Po preigravanju Galešič ni ustrelil dovolj močno.
31'
  Vito Plut v prepovedanem položaju.
32'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Andrej Komac.
32'
33'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Kris Jogan.
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Kris Jogan.
34'
  Koprska obramba je blokirala strel Ndyayeja, nato je K. Jogan poskusil težak strel iz obrata.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Komac. Dobil ga je Siniša Linič.
36'
  Adnan Aganovič v prepovedanem položaju.
38'
  Brljak je odbil žogo pred Ostercem. Predtem je Linič med prodorom že izgubil žogo, a jo je spet pridobil in poslal nevaren predložek pred vrata.
41'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Dobil ga je Siniša Linič.
42'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Miha Gregorič.
42'
43'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Ivica Guberac.
44'
Poškodba
  V boju za žogo sta močno trčila Alen Jogan in Linič.
45+1'
  Poškodovana igralca sta se po kakšnih dveh minutah vrnila na igrišče.
45+2'
45+2'
45+2'
  Po dolgi akciji, ki jo je začel Osterc na levi strani, je Aganovič z desne strani od blizu streljal v blok novogoriških branilcev.
45+2'
  Moštvi sta odigrali zanimiv polčas. Igra je bila večinoma enakovredna. V prvih 15 minutah je bila igra hitra, nato bolj nadzorovana. Koprčani so imeli več izrazitih priložnosti za zadetek. Sodnik je večkrat ustavil Gorico zaradi prepovedanega položaja.
45'
46'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Marčeta. Dobil ga je Welle Ndiaye.
47'
  Streljal je Siniša Linič, a mimo vrat.
47'
  Po predložku z desne je Osterc prepustil žogo Liniču, ki je streljal mimo.
48'
  Osterc dolgo preigraval po kazenskem prostoru, a ni uspel podati Bubanji.
50'
50'
  A. Jogan z drsečim startom izbil žogo v kot.
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Hadžič.
51'
  Streljal je Danijel Marčeta, a mimo vrat.
51'
  Buzeti je zbil žogo z golove črgte, potem ko so Koprčani že premagali Brljaka. V nadaljevnanju napada je Marčeta poslal žogo mimo vrat.
53'
  Davor Bubanja v prepovedanem položaju.
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Dobil ga je Siniša Linič.
55'
55'
55'
  Hasič je lepo ubranil dober strel Galešiča z 18 metrov.
56'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Marčeta. Dobil ga je Alen Jogan.
60'
  Marčeta je s 25 m dolgo globinsko podajo našel Bubanjo, Zarifovič se mu je v zadnjem trenutku vrgel pod noge in preprečil strel.
60'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Danijel Marčeta.
60'
  Sandi Arčon je dobil rumeni karton.
60'
  Arčon je izbil žogo, da koprčani niso mogli takoj izvesti prostega strela.
61'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Siniša Linič.
61'
  Linič je preigraval na robu kazenskega prostora, padel, nato pa prijel žogo z roko.
62'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Matej Pučko.
64'
  Osterc in Pučko sta poskusila dvojno podajo 16 m od gola.
65'
  Arčon je slabo ustavil žogo po podaji Galešiča, gostje niso izkoristili protinapada.
65'
  Koprčani pritiskajo na gostujoče branilce in tudi vratarja, tako, da jih silijo v hitre dolge podaje.
66'
  Streljal je Adnan Aganovič, a mimo vrat.
66'
  Po daljšem preigravanju na levi strani je Aganovič ustrelil vzporedno z golovo črto.
67'
  Osterc je po predložku Hadžiča zgrešil žogo.
68'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Aganovič. Dobil ga je Andrej Komac.
68'
  Zarifovič je izbil žogo pred strelom Aganoviča, ta ga je brcnil v nogo.
68'
  Kris Jogan v prepovedanem položaju.
69'
  Menjava: iz igre Kris Jogan, v igro Dino Martinovič.
70'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Adnan Aganovič.
70'
  Brljak je na črti 16 m izbil žogo pred Pučkom, nato je Zarifovič s prekrškom ustavil Aganoviča
71'
71'
  Prosti strel je izvedel Linič, živi zid je odbil žogo v kot.
74'
74'
  Arčon je s preigravanjem po levi prišel do predložka, Linič je žogo izbil v kot.
75'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
75'
  Po kotu je odbita žoga prišla do Galešića, ta je ustrelil v gnečo, Žoga se je od Ndyayeja odbila v gol avt.
77'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Milan Osterc.
77'
  "Skrajšani kot" za Koper.
77'
  Menjava: iz igre Siniša Linič, v igro Urban Žibert.
79'
79'
  Arčon poslal predložek z leve, Galešić je poskusil volej, a poslal žogo previsoko.
80'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Dobil ga je Alen Jogan.
81'
82'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Komac. Dobil ga je Ivica Guberac.
82'
  Menjava: iz igre Adnan Aganovič, v igro Ivan Brečevič.
83'
83'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat.
83'
  Zarifovič je odbil poskus Pučka v kot
86'
  Pritisk Koprčanov je nekoliko popustil, ker utrujeni igralci preveč grešijo pri podajah.
86'
87'
87'
  Po kotu je Osterc z glavo podaljšal žogo do oddaljene vratnice, kjer jo je Hađič prešibko poslal proti vratom, tako, da jo je Brljak na golovi črti ujel.
89'
  Menjava: iz igre Goran Galešič, v igro Dejan Žigon.
90+4'
90+4'
  V zadnji sekundi Brečević ni uspel preusmeriti predložka Osterca z desne proti vratom.
90+4'
  Tekma se je končala brez zadetkov, kljub temu pa so maloštevilni gledalci na Bonifiki videli zanimivo in kakovostno tekmo z velikim številom poskusov strela proti vratom, a so bili obrambni igralci vsakokrat uspešnejši od napadalcev.
90+4'
  V drugem polčasu so Koprčani bolj iskali zmago, nekajkrat so prišli do same golove črte, medtem ko so Novogoričani izpeljali nekaj protinapadov, iz katerih bi lahko tudi kaj iztržili.