24. krog |  Lendava, Športni park |  17.03.2012 ob 17.00

Nafta

1 : 2

Luka Koper

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Lendave.
0'
  V sončnem vremenu pričakujemo tekmo 24. kroga med Nafto in Luko Koprom.
0'
  Imamo že obe postavi.
0'
  Nafta bo nastopila v postavi: Ajlec, Vinko, Atanasov, Raduha, Korošec, Osaj, Da Silva, Sreš, Vaš, Pavel in Zelko.
0'
  Zasedba Koprčanov: Hasič, Žibert, Handanagič, Guberac, Popovič, Aganovič, Marčeta, Hadžič, Đukič, Bubanja in Osterc.
0'
  Pri Koprčanih bodo manjkali poškodovani Miha Blažič, Slaviša Linič ter Aljaž Struna. Zaradi reprezentančnih obveznosti pa se v Italiji mudita mlada Matej Pučko in Matej Palčič.
0'
  Lendavčani bodo danes brez kaznovanih Saše Lavačiča, Davida Tomažiča-Šeruge in Blaža Dolinarja. Že dlje časa so zaradi poškodb odsotni tudi Patrik Vöröš, Stjepan Caban in Rok Vori, katerim sta se pridružila tudi Aleksander Jerebic in Duško Vraneševič.
0'
  Na dobro pripravljeni zelenici se pripravljata že obe ekipi vključno s sodniško trojko.
0'
  V Lendavi je že vse pripravljeno na prvi sodnikov žvižg.
0'
  Začetni udarec pripada Koprčanom.
0'
4'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je Simon Pavel.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Raduha. Dobil ga je Milan Osterc.
7'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Dobil ga je Arpad Vaš.
9'
  Arpad Vaš je zunaj igrišča zaradi poškodbe.
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Ivica Guberac.
10'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Patrik Raduha.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leutrim Osaj. Dobil ga je Davor Bubanja.
12'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Leutrim Osaj.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Davor Bubanja.
15'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
17'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
18'
  Menjava: iz igre Arpad Vaš, v igro Naser Kajtazi.
19'
  Uvodne minute v Lendavi so minile brez priložnosti. Koprčani imajo nekaj več žogo v posesti, medtem ko se je domače moštvo potegnilo pred svoj 16-metrski prostor, gol Koprčanov pa ogrožajo iz protinapadov zgolj prek Boštjana Zelka.
20'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Damir Hadžič.
20'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
22'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Dobil ga je Dejan Sreš.
23'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert.
23'
  Urban Žibert je dobil rumeni karton.
24'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Dejan Sreš.
27'
  Kretka prekinitev zaradi poškodbe Đukiča, ki bo nadaljeval s tekmo.
28'
  V prvih pol ure je maloštevilno občinstvo spremljalo pravo uspavanko. Moštvi si nista priigrali niti ene pol priložnosti.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Simon Pavel.
29'
  Nafta ima udarec iz kota.
30'
  Streljal je Darko Atanasov, a mimo vrat.
32'
  Naser Kajtazi v prepovedanem položaju.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Naser Kajtazi. Dobil ga je Ivica Guberac.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leutrim Osaj. Dobil ga je Adnan Aganovič.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Popovič.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Atanasov. Dobil ga je Milan Osterc.
38'
  Darko Atanasov je dobil rumeni karton.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Naser Kajtazi. Dobil ga je Enes Handanagič.
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Urban Žibert.
42'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Ivica Guberac.
43'
  Bližamo se zaključku prvega polčasa rezultat pa je še vedno začetnih 0:0.
44'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Naser Kajtazi. Dobil ga je Denis Popovič.
45'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Atanasov. Dobil ga je Davor Bubanja.
45'
  Dve minuti sodnikovega dodatka.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
45+1'
45+2'
  Osterc je sprožil z 11-ih metrov pred golom pa je posredoval Korošec.
45+2'
45+2'
45+2'
  Močno oslabljena Nafta se je v prvem polčasu osredotočila na branjenje svojega gola in bila v tem uspešna.
45+2'
  Koprčani so bili več pri žogi, imeli iniciativo vendar si izrazitih priložnosti za zadetek niso ustvarili.
45'
46'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Boštjan Zelko.
50'
  GOOOL! Zadel je Boštjan Zelko!
51'
  Kajtazi je lepo prodrl po levi strani, njegov predložek v sredino pa je Zelko z glavo preusmeril v mrežo.
52'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Marčeta. Dobil ga je Naser Kajtazi.
52'
  Danijel Marčeta je dobil rumeni karton.
53'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Naser Kajtazi. Dobil ga je Urban Žibert.
53'
  Naser Kajtazi je dobil rumeni karton.
54'
55'
  Menjava: iz igre Adnan Aganovič, v igro Ivan Brečevič.
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Denis Popovič.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
59'
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leutrim Osaj. Dobil ga je Ivan Brečevič.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sandro Vinko. Dobil ga je Davor Bubanja.
63'
  Menjava: iz igre Sandro Vinko, v igro Uroš Stojko.
64'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Naser Kajtazi.
65'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Boštjan Zelko.
66'
  Napako v zadnji vrsti Koprčanov je izkoristil Zelko in iz 35-ih metrov sprožil na prazna vrata, vendar zadel vratnico.
66'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Leo Štulac.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac, brani Ajlec.
68'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
69'
70'
70'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Leo Štulac.
71'
  GOOOL! Zadel je Enes Handanagič, ki je izkoristil podajo Žiberta iz prostega strela.
74'
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bojan Đukič.
74'
76'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Naser Kajtazi.
78'
78'
  GOOOL! Zadel je Bojan Đukič!
80'
  Po podaji iz kota je Đukič ostal sam na drugi vratnici in iz bližine zadel za gostujoče vodstvo.
82'
  Po vodilnem zadetku Nafte so Koprčani odigrali nekoliko boljše in uspeli izenačiti. Izenačenje jim je vlilo novih moči saj so z zadetkom Đukiča povedli in še vedno napadajo.
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leutrim Osaj. Dobil ga je Ivica Guberac.
83'
  Leutrim Osaj je dobil rumeni karton.
83'
  Menjava: iz igre Leutrim Osaj, v igro Erik Hozjan.
87'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Dobil ga je Naser Kajtazi.
88'
  Menjava: iz igre Milan Osterc, v igro Srebrenko Posavec.
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Ermin Hasič.