30. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  14.04.2012 ob 17.00

0 : 0

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Tompa Marjan (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav z Bonifike, kjer bomo spremljali obračun med Luko Koprom in Celjem.
0'
  Poglejmo prvi enajsterici.
0'
  Koper bo nastopil s postavo: Hasić, Blažič, Bagarić, Hadžič, Guberac, Popović, Aganović, Marčeta, Palčič, Osterc, Brečević.
0'
  Celje začenja z enajsterico: Mujčinović, Krajcer, Centrih, Gaber, Medved, Krljanović, Romih, Bakarič, Škafar, Verbič, Bezjak.
0'
  Na strani Kopra tokrat ne bodo nastopili Posavec, Linič in Al. Struna.
0'
  Celjani tokrat ne bodo mogli računati na Kapića.
0'
  Sicer pa sta tekmeca stara znanca s slovenskih zelenic. Do zdaj sta se na prvenstvenih tekmah udarila kar 55 krat.
0'
  Koprčani so v medsebojnih obračunih precej uspešnejši. Dobili so 26 tekem, Celjani 18, 11 krat pa sta se ekipi remizirali.
0'
  Razmerje v golih 83 : 72 v prid Koprčanov.
0'
  V tej sezoni je Celje dobilo dve tekmi. Prvo v Celju z 2:0, drugo v Kopru z 2:1, nato pa so grofje v 21. krogu pred domačim občinstvom prejeli petardo s 4:0.
0'
  Vsak trenutek lahko pričakujemo začetek srečanja, prvi enajsterici sta že na zelenici.
0'
2'
  V Kopru sicer precej vetrovno, upajmo, da veter ne bo preveč vplival na tekmo.
3'
  Celjani so začeli kot so obljubili, precej napadalno, domačini pa jim ne ostajajo dolžni.
3'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
5'
  Krasna podaja Popoviča do Aganoviča, vendar se je ta spotaknil na žogi, sicer bi se znašel v odličen izhodišču za podajo v kazenski prostor, kjer sta čakala Osterc in Brečevič.
7'
  Marčeta je nevanro podal v kazenski prostor, a je razčistil Centrih.
8'
  Zaenkrat spremljamo izredno čisto srečanje, nobena od ekip sploh še ni storila prekrška.
9'
  Streljal je Benjamin Verbič, a mimo vrat. Izjemno nevaren poizkus. Hasič je žogo le pospremil s pogledom!
9'
  Roman Bezjak v prepovedanem položaju.
10'
  Strel v okvir vrat, poskusil je Benjamin Verbič, a le toliko, da je ogrel dlani Hasiča.
11'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Jure Škafar.
12'
  Osterc je bil zdaj v nevarni akciji, a je v kazenskem prostoru spet dobro posredoval Centrih.
13'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
14'
  Grofje po slabih 15 minutah veliko bolj konkreten nasprotnik. Kanarčki zaenkrat še niso prikazali svoje igre, ki smo je navajeni v zadnjh sedmih krogih.
14'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Dobil ga je Adnan Aganovič.
15'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Danijel Marčeta.
15'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je Roman Bezjak.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Davor Bagarič.
19'
  Kočljiva situacija v kazenskem prostoru Kopra sta padla Hadžič in Bezjak, vendar glavni sodnik Bukovec ni dosodil ničesar.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Škafar. Dobil ga je Denis Popovič. Prekršek na dobrih 20 metrih!
22'
  Močan strel Blažiča, a precej preko vrat!
24'
  Streljal je Osterc, telo je pristavil Romih!
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Škafar. Dobil ga je Davor Bagarič.
27'
  Z roko ne na 18 metrih igral Hadžič. Prosti strel Celju.
27'
  Damir Hadžič je dobil rumeni karton zaradi igranja z roko.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Adnan Aganovič.
29'
  Klemen Medved je dobil rumeni karton, saj je prekinil obetaven protinapad Aganoviča.
32'
  Po 20 minutah igre so Celjani še vedno boljši nasprotnik.
33'
  Osterc je zdej potegnil po desni strani in si za malenkost podal predolgo žogo. Mujčinovič je pravočasno stekel iz vrat in nič ni bilo iz sicer obetavne akcije Kopra.
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac! To je bila še najbolj konkretna priložnost Kopra v prvem polčasu, vendar je Mujčinovič strel ubranil.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Dobil ga je Ivan Brečevič.
41'
41'
  Aganovič je podal s kota na prvo vratnico, od koder je z glavo meril Osterc, a za las preko vrat.
43'
  Celje ima udarec iz kota.
44'
  Streljal je Tadej Gaber, proti reflektorju...
45'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Danijel Marčeta. Izjemno nevaren poizkus po lepi podaji Osteca v kazenski prostor. Marčeta je sicer meril v naročje Mujčinoviča, ki žoge ni uspel ustaviti, a je bil Brečevič preveč oddaljen, da bi lahko ''odpadek'' pospravil v mrežo.
45+1'
45'
45'
  Menjava: iz igre Danijel Marčeta, v igro Matej Pučko.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Popovič. Nevaren strel z roba kazenskega prostora, Mujčinovič je posredoval s skrajnimi močmi!
46'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Brečevič. Prešibek strel za vratarja Celja.
47'
  Koprčani so se v drugem polčasu zbudili. Začeli so, kot smo jih bili vajeni na zadnjih tekmah.
48'
  Celjani so povlečeni globoko na sovjo polovico...
50'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Aganovič. Dobil ga je Benjamin Verbič.
51'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
53'
  Streljal je Matej Palčič, a mimo vrat. Če bi Palčič zadel okvir vrat bi videli pravi EVROGOL! Z desnico je poizkusil z dobrih 30 metrov centimetre od stičišča vratnice in prečke!
58'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Dobil ga je Adnan Aganovič.
60'
  Krajcer je igral z roko na več kot 20 metrih. To bo prosti strel za Koper. Bukovec tokrat ni pokazal rumenega kartona kot je to storil v 27. minuti.
60'
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bagarič. Odličen strel, a še lepša obramba Mujčinoviča, ki si danes zasluži visoko oceno!
60'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Roman Bezjak.
60'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton, saj je od zadaj podrl Bezjaka. Prosti strel za Celje na 18 metrih!
62'
  Streljal je Klemen Medved, a malce preko vrat!
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Dobil ga je Ivica Guberac.
64'
  Zdaj se je igra razživela, veliko napetosti na obeh straneh. Razumljivo, saj gre za tekmo velikega pomena. Celjani se borijo si želijo zagotoviti obstanek, Koprčani pa tekmovanje v ''Evropi''.
65'
  Koprčani v primerjavi s prvim polčasom še vedno za spoznanje več napadajo, medtem ko so Celjani malce bolj previdni.
65'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Dobil ga je Ivan Brečevič.
66'
67'
  Streljal je Adnan Aganovič, a mimo vrat.
67'
  Menjava: iz igre Milan Osterc, v igro Davor Bubanja.
67'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Dobil ga je Klemen Medved.
68'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Ivica Guberac.
68'
  Z glavo je v kazenskem prostoru streljal Brečevič, a preko vrat!
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak. Precej nerazumljiva odločitev, saj je meril z več kot 40 metrov.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja. Poizkus z 10 metrov, Mujčinovič s skrajnimi močmi!
75'
  Gol visi v zraku, Koprčani agresivno napadajo vrata Mujčinoviča, medtem ko se Celjani za zdaj še uspešno branijo.
77'
  Strel v okvir vrat! V enem od protinapadov je poskusil Medved, a je meril v naročje Hasiča.
78'
  Menjava: iz igre Benjamin Verbič, v igro Andraž Žurej.
81'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat. Veliko prometa v kazenskem prostoru Celja, ki se je ubranilo!
81'
82'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Jure Škafar.
82'
83'
  Streljal je Saša Bakarič, a mimo vrat.
83'
  Menjava: iz igre Denis Popovič, v igro Leo Štulac.
85'
  Menjava: iz igre Saša Bakarič, v igro Tadej Kotnik.
86'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Kotnik. Dobil ga je Davor Bagarič.
87'
  Tadej Kotnik v prepovedanem položaju, sicer se je na štiri očni srečal s Hasičem!
89'
  Jure Škafar je dobil rumeni karton, ker je na sredini igrišča podrl Hadžiča, a je sodnik pustil prednost.
90'
  Štiri minute sodnikovega dodatka.
90+2'
  Koprčani še naprej neutrudno napadajo, medtem ko Celjani dobro stojijo v prostoru. Težko delo za oboje v teh zadnjih trenutkih srečanja.
90+2'
  Menjava: iz igre Jure Škafar, v igro Dejan Kos.
90+3'
  Bubanja je zapravil zaključno žogo za zmago!!!! Brečevič mu jo je odlično nastavil, a je Bubanja v kazenskem prostoru meril premočno in premalo natančno.