Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
Št. gledalcev: 300

Štirje goli in remi v Kranju

Triglav Kranj - Rudar Velenje 2:2 (2:1)

Stadion v športnem centru, gledalcev 250, sodniki: Drečnik (Hrastnik), Vidali Gračišče) in Kopač (Idrija).
Strelci: 0:1 Rošer (17.), 1:1 Đurković (39.), 2:1 Bubanja (43.), 2:2 Črnčič (66.).

Triglav: Pelko, Šturm, Zolić, Roškar, Klemenčič, Jelar, Đurković, Dolžan, Kongnyuy (od 33. M. Poplatnik, od 87. A. Poplatnik), Stojnić, Bubanja.
Rudar: Rozman, Bubalović, Jeseničnik, Rošer (od 87. Stjepanović), Čonka (od 61. Črnčič), Rotman, Berko, Jahić, Klinar, Radujko, Bizjak (od 83. Podlogar).

Rumeni kartoni: Zolić, Roškar, Dolžan; Jahić, Čonka, Bubalović, Klinar, Berko.
Rdeč karton: /.

Dvoboj v Kranju se je tudi zaradi napak obeh vratarjev končal z delitvijo točk. Triglav je s četrtim neodločenim izidom v sezoni ostal šesti, Rudar, ki ima še tekmo v dobrem, pa s petim remijem osmi.

Tekma se je začela precej mirno, gledalci so v prvih 15 minutah videli zgolj dva nevarnejša poskusa - Branislava Čonke na velenjski in Edvina Zolića na kranjski strani, a sta bila preslaba za vodilni zadetek. Tega pa je v 17. minuti dosegel Uroš Rošer. Sprožil je s prostega strela, domači vratar Žan Pelko pa je nespretno posredoval in žogo izpustil v mrežo.

Tudi po golu so gledalci pogrešali kakšne obetavne akcije, šele po vstopu Mateja Poplatnika, ko so domači zaigrali s tremi napadalci, so Kranjčani razveselili svoje navijače in preobrnili izid. Najprej je v 39. minuti Enis Đurković sprožil z 18 metrov, Matjaž Rozman pa žogo slabo ujel, tako da mu je ušla v mrežo. V 43. minuti pa je bil Đurković v vlogi podajalca, Davor Bubanja pa je z glavo zadel za 2:1.

Drugi polčas so gostitelji odprli z nevarnim strelom Mateja Poplatnika, ki je s 16 metrov le za malce zgrešil cilj, izida pa kljub bolj natančnemu poskusu ni spremenil niti Đurković v 62. minuti. Zato pa se je v 66. minuti izkazal rezervist Rudarja Leon Črnčič, ki je z glavo po prostem strelu Aleša Jeseničnika izid poravnal.

V 85. minuti so imeli gosti lepo priložnost za zmagoviti zadetek, ko je Denis Klinar prehitel Pelka, a nato sprožil mimo gola. Tudi v končnici so gledalci spremljali dinamično predstavo, imeli priložnosti, a je ostalo pri delitvi točk.