31. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  08.05.2013 ob 20.00

3 : 0

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Ploj Boris (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Kopra, kjer bo odigrana zaostala tekma kroga med Luko Koper in Domžalami.
0'
  Na Obali prijetno sončno vreme s temperaturo 22 stopinj celzija.
0'
  Imamo postavi. Najprej gostje...
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Čadikovski, Vuk, Osmanaj, Knezovič, Gorenc, Korun, Dobrovoljc, Janža in Kous.
0'
  Luka Koper: Nenezič, Blažič, Guberac, Brečevič, Galešič, Bradaschia, Štulac, Črnigoj, Mavrič, Bagarić in Hadžič
0'
  Dvoboj na Bonifiki naj bi bil tudi boj za Evropo, saj se ekipi potegujeta za 3. mesto.
0'
  Koper letos Domžal še ni premagal. V 4. krogu je bilo v Domžalah 0:1, v 13. krogu na Bonifiki 1:2, prva spomladanska tekma v Domžalah se je končala z 1:1.
0'
  V koprski ekipi zaradi kazni ni Čovila in Đukića, zaradi poškodbe je odsoten Palčič.
0'
  Domžale imajo na 3. mestu dve točki več od Luke Koper. Domžale imajo tudi dve zmagi več na lestvici. Obenem so druga najuspešnejša ekipa na gostovanjih.
0'
  Tekmo si bosta ogledala tudi selektor Srečko Katanec in njegov pomočnik Aleš Čeh.
0'
  Po gostovanju v Kranju, kjer je branil Hasič, se na koprska vrata vrača Nenezić.
0'
  Koprčani so nazadnje premagali Domžalčane v 31. krogu lanske sezone, ko je bilo na Bonifiki 2:1.
0'
  Ekipi sta že na igrišču. Prvi bodo s sredine začeli Koprčani.
0'
1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Čadikovski.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Daniel Bradaschia.
3'
  Streljal je Miha Blažič, a mimo vrat.
3'
  Obetaven prosti strel, a je Blažič sprožil mimo gola.
4'
  Streljal je Liridon Osmanaj, a mimo vrat.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Utrpel ga je Jon Gorenc Stankovič.
5'
  Ivan Brečevič v prepovedanem položaju.
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Goran Galešič.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Goran Galešič.
11'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Goran Galešič.
12'
  Galešič je zelo prodoren in Domžalčani ga zaustavljajo s prekrški.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
12'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
13'
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
15'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Ivan Brečevič.
16'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
18'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Goran Galešič.
20'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Ivan Brečevič.
20'
  Nejc Skubic je dobil rumeni karton.
21'
  Skubic je v kazenskem prostoru podrl Brečevič in sodnik je dosodil najstrožjo kazen.
21'
Gol (11m)
  GOOOL! Matej Mavrič Rožič je zadel enajstmetrovko!
22'
  Korčani so torej z 11 - tih metrov prišli do prednosti.
22'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Daniel Bradaschia. Utrpel ga je Liridon Osmanaj.
23'
  Davor Bagarič v prepovedanem položaju.
24'
  Dvoboj se je razplamtel tudi ob protestih ob posameznih sodniških odločitvah.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Brečevič.
31'
  Po vodilnem domačem golu in nekaj ostrejših prekrških, spet nadigravanje okrog sredine igrišča.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Uroš Korun.
32'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Leo Štulac.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Kous.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Leo Štulac.
37'
  Žiga Kous je dobil rumeni karton.
38'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Daniel Bradaschia. Utrpel ga je Žiga Kous.
40'
  Domžale ima udarec iz kota.
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Igor Nenezič.
43'
  Daniel Bradaschia je dobil rumeni karton.
43'
45'
  Po odlični asistenci Štulca je sam proti vratom krenil Galešič, a je Vidmar njegov prodor zaustavil z obrambo.
45'
45+1'
45+1'
  Po minuti sodniškega dodatka, konec 1. polčasa. Koper je boljši tekmec.
45'
45'
  Menjava: iz igre Ivan Knezovič, v igro Rudi Požeg Vancaš.
45'
  Menjava: iz igre Uroš Korun, v igro Žan Majer.
46'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Daniel Bradaschia.
47'
48'
  Silovit strel Bradaschie in odlično posredovanje Vidmarja, ki je žogo s parado odbil v kot.
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Žan Majer.
49'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Damir Hadžič.
50'
53'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
53'
  Oba trenerja sta zelo nervozna in sodnik Perić jih zaenkrat uspešno miri.
55'
  Tekma je prekinjena zaradi poškodbe enega domžalskih branilcev.
56'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Utrpel ga je Žan Majer.
57'
58'
  Trenutno s pobudo Domžale. Vanoli bo menjal; pripravlja Mendyja.
58'
59'
  Močan udarec Osmanaja z 20 metrov in žoga le za dober meter mimo koprskih vrat.
60'
  GOOOL! Zadel je Ivan Brečevič!
61'
  Huda napaka Vidmarja, ki je šel daleč iz vrat proti žogi, čeprav sta bila bliže dva njegova branilca. Vse je prehitel Brečevič in žogo popeljal v prazen gol. 2:0.
61'
  Ob vračanju proti golu se je Vidmar zapletel v mrežo in jo strgal, tako da je "domžalski gol" potreben popravila.
62'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mavrič Rožič. Utrpel ga je Liridon Osmanaj.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Domen Črnigoj.
64'
64'
  Obetavna akcija, strel Črnigoja in po odbiti žogi nov kot za domače.
64'
  Streljal je Matej Mavrič Rožič, a mimo vrat.
66'
67'
  Daniel Bradaschia v prepovedanem položaju.
69'
  Domen Črnigoj v prepovedanem položaju.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Liridon Osmanaj.
71'
  Osmanaj je imel ugodno pozicijo za strel, a je slabo zaključil.
73'
  Po drugem prejetem golu so Domžale v terenski pobudi.
73'
  Davor Bagarič je dobil rumeni karton.
73'
  Bagarič je prejel rumeni karton zaradi zavlačevanja.
74'
  Mojsilović bo v igro poslal Slobodana Vuka.
75'
  Potm, ko je bil že pripravljen, pa je potem sedel na klop, je spet ob robu igrišča tudi koprski rezervist Mendy.
76'
  Spet prekinjena igra zaradi poškodbe, na igrišču nosila.
76'
  Menjava: iz igre Ivan Brečevič, v igro Jean-Philippe Mendy.
77'
  Menjava: iz igre Jon Gorenc Stankovič, v igro Slobodan Vuk.
77'
  Gorenc Stankovič je zapustil igrišče zaradi poškodbe.
80'
81'
82'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jean-Philippe Mendy.
84'
  Odličen udarec Mendyja in še lepša obramba Vidmarja, ki je žogo odbil v kot.
84'
84'
  GOOOL! Zadel je Leo Štulac!
85'
  Po podaji iz kota je žogo z glavo v daljši kot preusmeril Štulac, 3:0.
85'
  Menjava: iz igre Leo Štulac, v igro Andrea Migliorini.
87'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andrea Migliorini. Utrpel ga je Žiga Kous.
89'
  Vanoli bo v igro poslal še Pučka.
89'
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Daniel Bradaschia.
90'
  Menjava: iz igre Ivica Guberac, v igro Matej Pučko.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90'
90+1'
90+2'
  Koper v vseh pogledih boljši nasprotnik, Domžalčani so po kratki pobudi v drugem polčasu preveč popustili, da bi lahko računali na preobrat.