3. krog |  Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  01.08.2014 ob 18.00

Zavrč

0 : 2

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Mikača Goran (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav, ljubitelji slovenskega prvoligaškega nogometa! Tretji krog se začenja že danes, z dvobojem med Zavrčem in Domžalami. #ZAvDO
0'
  Tekma bo na Ptuju, saj je završki stadion trenutno gradbišče. Kmalu bodo postavili novo tribuno za 1200 ljudi. Srečanje sedmega kroga z Radomljami naj bi Haložani že odigrali na obnovljenem, modernejšem objektu. #ZAvDO
0'
  Do takrat bodo gostovali osemnajst kilometrov stran, na Ptuju. Tukajšnji mestni stadion je bil sedem let prizorišče prvoligaških obračunov. Zadnji se je odigral leta 2010, zdaj pa na Ptuju spremljajo dvoboje v tretji ligi. #ZAvDO
0'
  Zavrč in Domžale se lahko pohvalita z uspešnim uvodom v prvenstvo. Oba sta na dveh tekmah vpisala maksimalno število točk. #ZAvDO
0'
  Zavrčani so se vrnili veseli z gostovanj pri štajerskih tekmecih, zmagali so v Celju in Velenju. Domžalčani so slavili v Novi Gorici, nato pa doma ugnali še Celjane. #ZAvDO
0'
  Štajerci so dali skupaj tri, Domžale pa dva zadetka. Mreži današnjih tekmecev se v tem prvenstvu še nista zatresli. #ZAvDO
0'
  Izbranci završkega trenerja Željka Orehovca so v prejšnji sezoni na svojem stadionu težko oddajali točke. V novi želijo spremeniti splošno prepričanje, da v gosteh niso tako uspešni. Začeli so dobro.
0'
  Orehovec razpolaga z ekipo, v kateri je podobno število slovenskih in hrvaških nogometašev. Danes bodo v začetni postavi štirje Slovenci in sedem Hrvatov. Ranilović, Cvek, Kresinger, Šafarić, Smrekar, Kelenc, Kurbus, Datković, Dugolin, Kristić, Težak. #ZAvDO
0'
  Luka Elsner, trener Domžal, se je odločil za naslednjo enajsterico: Vidmar, Skubic, Horić, Požeg Vancaš, Živec, Parker, Majer, Janža, Morel, Korun, Husmani. #ZAvDO
0'
  Glavni sodnik bo Matej Jug iz Tolmina. #ZAvDO
0'
  Sončno vreme in soparnih 22 stopinj na Ptuju.
0'
  Glavna tribuna na Ptuju se polni. Zavrč bo imel tudi na Ptuju dobro podporo svojih navijačev.
0'
  Moštvi sta že na terenu. Vsak čas Jugov znak za začetek tekme.
0'
  Kapetana ekip sta Doris Kelenc in Nejc Skubic.
1'
1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Karlo Težak.
3'
  Zavrč ima udarec iz kota.
4'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Andrej Dugolin.
6'
  Gledamo začetno otipavanje z nekoliko več dogajanja na polovici gostov.
7'
  Poškodba igralca Domžal Žana Majerja.
8'
  Matija Smrekar v prepovedanem položaju.
8'
  Majer nazaj na igrišču.
9'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Aleksander Živec. Utrpel ga je Dejan Kurbus.
10'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Matija Smrekar.
12'
  Igra poteka na sredini igrišča. Za zdaj brez nevarnosti za oba vratarja.
13'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
13'
  Domžale ima udarec iz kota.
15'
17'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Dugolin. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
18'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Doris Kelenc.
20'
  Statistika priložnosti ostaja prazna. Tekma na Ptuju doslej v upočasnjenem ritmu.
22'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Dino Kresinger.
23'
  Streljal je Nikola Šafarič, a mimo vrat. Hrvat daleč od uspeha.
26'
28'
  Na igrišču dober taktičen boj, gledalci pogrešajo priložnosti.
28'
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer. Prvi udarec v okvir gola. Ranilović na mestu.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Dugolin. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš. Ranilović znova brez težav.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Doris Kelenc. Prvič je završalo na tribuni. Cvek je lepo podal do Kelenca, a je njegov udarec z leve strani odbil Vidmar. #ZAvDO
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Erik Janža.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš.
34'
  Streljal je Matija Smrekar, a mimo vrat.
37'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
37'
  Po preigravanju Živca se je Požeg Vancaš znašel v priložnosti. Strel je zletel prek gola.
38'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Joshua Kevin Stanley Parker. Utrpel ga je Andrej Dugolin.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Joshua Kevin Stanley Parker.
40'
  Najlepša priložnost doslej! Majer je prispeval natančno globinsko podajo, Parker je stekel v protinapad in se soočil z Ranilovićem. Vratar je bil uspešnejši. #ZAvDO
41'
  Po polurnem mrtvilu se je srečanje razživelo.
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš. Odlična priložnost za rumene! Po dvojni podaji Parkerja in Živca je strel slednjega Ranilović ubranil. Žoga se je odbila do Vancaša Požega, osamljenega na desetih metrih. Na golovi črti je zadetek preprečil Dugolin. #ZAvDO
44'
44'
  GOOOL! Zadel je Benjamin Thomas Romain Morel! #ZAvDO
45'
  Izjemen zadetek Morela! Kot je izvajal Janža, Morel ni okleval in je z močnim udarcem zadel levi spodnji kot.
45+2'
45+2'
  Domžale so unovčile prevlado v končnici prvega dela. Morel, Francoz v gostujoči zasedbi, se je izkazal z izvrstno odmerjenim strelom. Nekaj razburjenj je sicer prinesla šele zadnja tretjina prvega polčasa.
45+2'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Aladin Šišič.
45+2'
  Menjava: iz igre Matija Smrekar, v igro Ivan Antolek.
46'
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Kristič. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
50'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Karlo Težak.
50'
  Rudi Požeg Vancaš je dobil rumeni karton.
51'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Doris Kelenc.
54'
  Domžale brez težav ohranjajo prednost iz prvega polčasa.
55'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Andrej Dugolin.
55'
56'
  Streljal je Karlo Težak, a mimo vrat.
56'
57'
  Gostje so pazljivi v obrambi in se zanašajo na svoje hitre napadalce.
58'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
58'
  Lovro Cvek je dobil rumeni karton.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Kresinger. Poskusil je z glavo, z leve je podal Antolek. Vidmar je udarec ubranil.
62'
  Streljal je Joshua Kevin Stanley Parker, a mimo vrat. Hitra akcija Parkerja in Živca, silovit poskus ni zadel cilja.
63'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Jure Matjašič.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
67'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Dugolin. Utrpel ga je Aladin Šišič.
70'
  Domači so prepočasni pri organizaciji napadov. Nasploh je domžalska ekipa precej hitrejša in konkretnejša v svojih akcijah.
70'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Karlo Težak.
70'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Lovro Cvek.
70'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Anže Jelar.
71'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Antolek. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
72'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
73'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Antolek. Utrpel ga je Nejc Skubic.
76'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Zeni Husmani.
77'
78'
78'
  Gostitelji poskušajo, vendar si ne preigrajo priložnosti. Tudi Vidmar je zelo zanesljiv.
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Antolek. Brez problemov za Vidmarja.
82'
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
86'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Aleksander Živec. Utrpel ga je Karlo Težak.
86'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Žiga Kous.
89'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
90'
  Gostje so povsem nevtralizirali završke napade. So zelo blizu tretji zmagi v tej sezoni.
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Uroš Korun.
90+1'
  GOOOL! Zadel je Aladin Šišič!
90+2'
  Zmagovalec je znan! Zavrčani so bili nespretni na robu svojega kazenskega prostora, do žoge se je dokopal Šišić in iz ugodnega položaja zanesljivo premagal Ranilovića.
90+3'
90+3'
  Zanesljiva in zaslužena zmaga Domžal na Ptuju. Tudi na tretji tekmi v sezoni niso prejeli zadetka, med tem, ko Haložani niso bili kos hitrejši in bolj razpoloženi domžalski zasedbi. Lep pozdrav s Ptuja!