11. krog |  Celje, Arena Petrol |  27.09.2014 ob 17.00  | Prenos: TV Slovenija 2

2 : 0

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Vidali Manuel (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Drečnik Davor (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz sončnega Celja.#CEvDO
0'
  Arena Petrol je prizorišče tekme 11. kroga slovenskega prvenstva med Celjem in Domžalami.#CEvDO
0'
  Šestdeseti prvoligaški dvoboj med Celjem in Domžalami bo zaznamoval izvrsten obračun vratarjev. Matic Kotnik je v letošnji sezoni zbral največ obramb, Nejc Vidmar pa piše zgodovino z rekordnim nizom nepremaganosti.
0'
  Znani sta že udarni enajsterci.#CEvDO
0'
  Celje: Kotnik, Vrhovec, Krajcer, Klemenčič, Verbič, Ahmedi, Sunny, Miškić, Žitko, Oršić ter Vidmajer.#CEvDO
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Horić, Požeg Vancaš, Maksimović, Parker, Simić, Majer, Janža, Morel in Korun.#CEvDO
0'
  V domačem taboru ima tokrat prepoved nastopa Marko Jakolič. Poškodovana sta Jugović in Bajde.
0'
  Celjani ne poznajo poraza že deset tekem, čeprav niso zmagali že več kot mesec dni. Varovanci Simona Rožmana so namreč zajadrali v serijo štirih zaporednih neodločenih rezultatov , ki bi se utegnila podaljšati že v soboto. Tako namreč napoveduje tradicija, saj so se kar zadnje štiri prvenstvene tekme med Celjem in Domžalami na Areni Petrol končale z najmanj priljubljenim rezultatom. Domači strateg ni pristaš taktiziranja, tako da bo od svojih nogometašev zagotovo zahteval igro na zmago in tesno pokrivanje nasprotnika od začetnega sodnikovega žvižga. Je to recept za prvi skalp vodilnega moštva Prve lige Telekom Slovenije?
0'
  Domžalčani so se odlično odzvali na remi z Olimpijo in se hitro vrnili v zmagovalni tir na obračunu z Gorico. Disciplinirana in čvrsta obramba, bliskoviti prehodi v protinapade ter izvrstno delo ob prekinitvah so recept za prvo pozicijo na lestvici, ki se ga do potankosti držijo dvakratni državni prvaki. Luka Elsner prejema vse več čestitk za izvrstno opravljeno delo, mlado domžalsko moštvo na čelu s superiornim Nejcem Vidmarjem pa vse več strokovnjakov uvršča ob bok Mariboru v boju za naslov državnega prvaka. A sezona bo še dolga, prišli bodo tudi težki trenutki, na katere se bo potrebno ustrezno odzvati. Manjši pretres bi lahko povzročila že poškodba Zenija Husmanija, ki ga že v kratkem čaka operacija kolena.
0'
  Celjani so z remijem na Ptuju izenačili najdaljšo serijo neodločenih rezultatov v prvoligaški zgodovini kluba. Grofje so pred tem štiri remije nanizali še v sezonah 1997/1998 in 1999/2000. Absolutni rekord Prve lige Telekom Slovenije imajo sicer Koprčani, ki so v sezoni 2006/2007 remizirali kar osemkrat v vrsti.
0'
  Domžalčani niso izgubili na Areni Petrol že več kot tri leta.Zadnji prvenstveni poraz Domžalčanov na celjskem stadionu sega v september 2011, ko so za gostitelje zadeli Denis Popovič, Roman Bezjak in Tadej Kotnik.
1'
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Joshua Kevin Stanley Parker.
4'
  Prosti udarec je izvedel Janža, toda Parkerjev strel z glavo je brez težav zaustavil vratar Kotnik.
5'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
6'
  Celje ima udarec iz kota.
10'
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Valon Ahmedi.
11'
  Ahmedi je poskušal s kakšnih 12-ih metrov, toda vratar Vidmar ostaja nepremagan.
13'
  GOOOL! Zadel je Mislav Oršič!
17'
  Po podaji Vrhovca se je odlično odrezal Oršić, ki je lepo fintiral in potem z natančnim strelom premagal Vidmarja. Vidmar je tako premagan prvič v letošnjem prvenstvu. Vidmar ni bil premagan kar 1.002 minute.
21'
  GOOOL! Zadel je Sunny Ogbemudia Omoregie!
23'
  Tokrat je Oršić lepo podal do Sunnyja, ki je sprožil v kazenskem prostoru, žoga je zadela domžalskega branilca in presenetila vratarja Vidmarja.
25'
  Domžale ima udarec iz kota.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Danijel Miškič.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
30'
  Streljal je Erik Janža, a mimo vrat.
32'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Joshua Kevin Stanley Parker. Utrpel ga je Matic Žitko.
33'
34'
  Celjani še naprej igrajo zelo dopadljiv nogomet.
35'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
40'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Mislav Oršič.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
40'
  Benjamin Verbič je dobil rumeni karton.
43'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
43'
  Žan Majer je dobil rumeni karton.
43'
  Po drugem zadetku gostiteljev nismo več videli pravih priložnosti.
44'
  Streljal je Benjamin Verbič, a mimo vrat.
45'
  Krasna priložnost za Celjane. Klemenčič je podal do Verbiča, ki je streljal s kakšnih 7-ih metrov. Žoga se je odbila od prečke na golovo črto. Izid ostaja nespremenjen.
45+1'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
45+1'
  Še minuta dodatka.
45+1'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Maksimovič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
45+2'
45+2'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso.
46'
48'
50'
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
51'
  Erik Janža je dobil rumeni karton.
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sunny Ogbemudia Omoregie.
54'
  Streljal je Danijel Miškič, a mimo vrat.
56'
  Najprej lepa akcija Verbiča, ki je potem podal do Sunnyja. Njegov strel je Vidmar zaustavil, do odbite žoge neposredno pred vrati nasprotnika je prišel Miškić, vendar je streljal čez gol.
56'
57'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Žan Majer.
57'
  Blaž Vrhovec je dobil rumeni karton.
59'
  Veljko Simič v prepovedanem položaju.
61'
62'
64'
  Domžale vse bolj prevzemajo terensko pobudo. Celjani prežijo na protinapade.
64'
64'
  Menjava: iz igre Veljko Simič, v igro Žiga Kous.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
66'
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Korun.
68'
  Po predložku Skubica iz kota je Korun prišel do strela z glavo, a se je izkazal domači vratar Kotnik.
70'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Danijel Miškič.
71'
  Sodnik Skomina je dosodil 11-metrovko zaradi prekrška Horića nad Miškićem.
71'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Valon Ahmedi je zgrešil enajstmetrovko!
72'
  Ahmedi je želel prevarati vratarja Vidmarja, toda žogo je poslal rahlo čez gol.
72'
  Menjava: iz igre Valon Ahmedi, v igro Anej Lovrečič.
73'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Verbič.
75'
  Po slabi podaji Majerja je Verbič prišel do žoge, lepo preigraval, na koncu je njegov strel zaustavil vratar Vidmar.
76'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
77'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Anže Jelar.
78'
79'
  Streljal je Sunny Ogbemudia Omoregie, a mimo vrat.
81'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
82'
84'
  Sunny je bil dovolj vztrajen pri pokrivanju domžalskih branilcev, na koncu je Horić storil napako, celjski napadalec pa je iz ugodnega položaja žogo poslal čez gol.
84'
  Žiga Kous je dobil rumeni karton.
84'
Rdeči karton
  Nejc Skubic dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
85'
  Skubic je dobil rdeč karton zaradi ugovarjanja sodniku Skomini.
86'
87'
88'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Andraž Žurej.
90+1'
  Še dve minuti dodatka.
90+3'
90+3'
  Celjani še naprej ohranjajo niz neporaženosti, tokrat so vodilnim Domžal zadali prvi poraz v letošnji sezoni.