14. krog |  Novo mesto, Portoval |  19.10.2014 ob 15.00

Krka

0 : 1

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Bensa Uroš (2. pomoč) , Ajdovec Rafael (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Balažič Dejan (6. sodnik)
4 Rumeni kartoni 4

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav s Portovala, kjer bomo spremljali tekmo 14. kroga med Krko in Domžalami. #KRvDO
0'
  Srečanje se bo začelo ob 15. uri. #KRvDO
0'
  To bo šesti neposredni prvenstveni obračun Krke in Domžal. Gostje so pri zbiranju točko uspešnejši, saj so dobili tri srečanja, enkrat pa iztržili remi. Eno zmago so slavili Novomeščani.
0'
  Gostje se prav gotovo spomnijo prvega srečanja v Prvi ligi Telekom Slovenije, ki so ga izgubili z 0:3. Od takrat dalje današnjim tekmecem ni več pustili zmage.
0'
  Domžalčani so kot vodilni na lestvici danes nedvomno v vlogi favorita, vendar niso zmagali že na treh zaporednih tekmah, zato bodo prav gotovo lovili deseto zmago v sezoni.
0'
  Krka še naprej čaka na prvo zmago v gosteh in se očitno osredotoča na domače tekme, kjer je letos že presenetila kakovostne tekmece kot je Olimpija.
0'
  Čaka nas torej zanimivo srečanje, saj se najboljši klubi z vrha lestvice v 14. krogu niso odrezali najbolje. Maribor je doživel poraz proti Celju, Olimpija je remizirala z Rudarjem, Zavrč pa je prav tako izgubil proti Luki Kopru, kar bi lahko Domžalčani izkoristili konkretnejši pobeg pred neposrednimi konkurenti.
0'
  Postava Krke: Pelin, Žižić, Vučkić, Buden, Fuček, Jurić, Palić, Dežmar, Rašić, Welbeck in Kastrevec. #KRvDO
0'
  Postava Domžal: Vidmar, Skubic, Zec, Janža, Maksimović, Šišić, Aneff, Simić, Majer, Morel in Korun. #KRvDO
0'
  Pri Domžalčanih ne bodo nastopili: Husmani, Horić in Parker, medtem ko bo strateg Krke lahko računal na najmočnejšo postavo.
1'
2'
  Strel v okvir vrat! Že takoj na začetku so gostje nevarno zapretili! Poskusil je Nemanja Maksimovič.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Antun Palič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
3'
  Strel v okvir vrat! Po ostrem predložku z leve strani je do odprtega strela prišel Simič, a je stresel vratnico! #KRvDO
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Thomas Romain Morel.
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
6'
  Žiga Kastrevec je dobil rumeni karton.
7'
  Veljko Simič je dobil rumeni karton.
8'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
8'
  Prekršek Krki na slabih 20 metrih!
9'
  Fuček je zadel živi zid.
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Veljko Simič.
9'
  Vinko Buden je dobil rumeni karton.
11'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
13'
  Krka ima udarec iz kota.
14'
  Krka se je otresla začetnega naleta Domžalčanov in ima žogo nekaj več časa v svoji posesti...
15'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
18'
  Domžale ima udarec iz kota.
18'
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
20'
  Domžalčani zahtevajo najstrožjo kazen zaradi domnevnega prekrška Rašiča v kazenskem prostoru, a glavni sodnik Jug ni dosodil ničesar.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Danijel Rašič, Vidmar na mestu.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso, malo dela za Pelina.
23'
23'
  Veljko Simič v prepovedanem položaju.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso.
26'
  Zdaj Novomeščani zahtevajo najstrožjo kazen, zaradi domnevnega prekrška Skubica v kazenskem prostoru, a je sodnik Jug le zamahnil z roko.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Aladin Šišič.
28'
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
29'
31'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Vinko Buden.
35'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
36'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
36'
38'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Veljko Simič.
38'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
38'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
39'
42'
  Domžalčani igrajo ofenzivno, a so gostitelji dovolj čvrsti, da jim ne pustijo kakovostnega zaključka.
44'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
45'
  Aladin Šišič je dobil rumeni karton zaradi simuliranja prekrška v kazenskem prostoru Krke.
45+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Nejc Skubic.
45+2'
  Nana Addo Welbeck-Maseko je dobil rumeni karton.
45+2'
  Prekršek je utrpel Tomislav Pelin.
45+3'
46'
46'
  Menjava: iz igre Tomislav Jurič, v igro Denis Mojstrovič.
48'
51'
  Domžalčani imajo tudi v drugem polčasu pobudo, a gostitelji uspešno prekinjajo njihove napade.
52'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
54'
54'
  Nikola Žižič je dobil rumeni karton zaradi protestiranja po storjenem prekršku.
55'
  Glavni sodnik Jug ima precej dela, saj je pokazal že sedmi rumeni karton.
56'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
57'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Nejc Skubic.
58'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Nejc Skubic.
59'
  Fuček je oddal žogo v kazenski prostor, kjer je bil na mestu Vidmar...
61'
  V drugem polčasu spremljamo precej bolj umirjeno srečanje.
62'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Rudi Požeg Vancaš.
63'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Erik Janža.
66'
  Menjava: iz igre Alen Vučkič, v igro Jaka Ihbeisheh, nekdanji nogometaš Domžal.
67'
70'
  Igra večinoma poteka po sredini igrišča, obe strani pa stežka prihajata do zaključnih strelov.
71'
72'
  Nejc Vidmar je dobil rumeni karton.
73'
  Še pred tem izjemna priložnost za Fučka, ki je na levi strani kazenskega prostora iskal Kastrevca, a je bil slednji prekratek, da bi žogo poslal v nebranjen del mreže.
73'
  Menjava: iz igre Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso, v igro Slobodan Vuk.
76'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Uroš Korun.
77'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Žan Majer.
81'
  V drugem polčasu še nismo videli konkretnega strela na gol.
81'
82'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
83'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Danijel Rašič.
83'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Martin Šaban.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Žan Majer.
87'
  GOOOL! Zadel je Benjamin Thomas Romain Morel po odlični akciji Domžalčanov. Najprej je na gol streljal Simić, a je Pelin njegov strel ubranil, nakar je do odbite žoge prišel Morel in suvereno zaključil.
90'
  Menjava: iz igre Veljko Simič, v igro Matej Podlogar.
90+1'
  Tri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa.
90+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šaban. Utrpel ga je Nejc Skubic.
90+3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Antun Palič.