22. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  11.03.2015 ob 18.00

Luka Koper

0 : 1

Celje

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Anželj Borut (2. pomoč) , Bezjak Janez (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Glažar Roman (6. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Kopra, kjer bomo spremljali prestavljeno tekmo 22. kroga Luka Koper – Celje. #KPvCE
0'
  Tekma bi morala biti 1. marca, a je bila prestavljena zaradi bolezni v celjski ekipi.
0'
  Koprčani bodo prvič spomladi igrali doma, Celjani bodo prvič gostovali. #KPvCE
0'
  Koprčani so na prvem spomladanskem gostovanju zmagali v Novi Gorici (1:2), na drugem pa izgubili v Zavrču (2:1). Celjani so najprej doma premagali Krko (2:1) in nato izgubili z Mariborom (0:2).
0'
  S porazom proti Mariboru so Celjani končali 224 dni dolgo serijo neporaženosti, ki se je začala v 3. krogu. Brez poraza so bili 19 prvenstvenih tekem, na katerih so priigrali 12 zmag in 7 remijev. V tem obdobju so odigrali tudi štiri pokalna srečanja, ki so jih prav tako dobili in se uvrstili v polfinale, kjer jih čakata dve tekmi z Mariborom.
0'
  Ekipi bosta odigrali 67. medsebojno prvenstveno tekmo. Koper ima 31 zmag, Celje 20, 15 tekem se je končalo z remijem. Gol razlika je 97:82.
0'
  Na Bonifiki danes 32. tekma. Razmerje je 16-8-7, gol razlika pa 46:30. #KPvCE
0'
  Nazadanje, v 4. krogu (09. avg. 2014) so Celjani iz Kopra odnesli zmago z 0:2 (Omoregie in Bajde). »KPvCE
0'
  Oktobrsko gostovanje Kopra v Celju se je končalo z 1:1 (Miškič; Pučko).
0'
  V koprski ekipi zaradi kazni ni Mateja Pučka in Denis Šmeja, Celjani nimajo kaznovanih igralcev. #KPvCE
0'
  Alen Ščulac in Simon Rožman se kot trenerja merita drugič. Tu sta njuni enajsterici, najprej celjska.
0'
  Celje: Kotnik, Vrhovec, Krajcer, Klemenčič, Verbič, Bajde, Omoregie, Miškić, Jeslinek, Soria in Vidmajer. #KPvCE
0'
  Luka Koper: Simčič, Blažič, Guberac, Lotrič, Črnigoj, Srečković, Posavac, Hadžić, Tomić, Palčić in Peshevski. #KPvCE
0'
  Na lestvici je Celje na 3. mestu (12-7-3, gol razlika 35:12), Luka Koper je na 7. mestu (9-1-12 in gol razlika 24:35).
0'
  Prvi strelec Celja je Benjamnin Verbič z devetimi zadetki, s po štirimi sta Matej Pučko in Mitja Lotrič najuspešnejša koprska napadalca.
0'
  Med strelce se je vpisalo 11 koprskih nogometašev in devet celjskih.
0'
  Tekmo bo vodil sodnik Bojan Mertik iz Odrancev. Njegova 8. tekma letos, skupno 51. v šesti prvoliogaški sezoni.
0'
  Na Obali je oblačen večer s temperaturo 12º celzija. #KPvCE
0'
  Ekipi sta na igrišču. S sredine bodo prvi krenili Celjani.
1'
1'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
2'
3'
  Celje ima udarec iz kota.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
5'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Danijel Miškič.
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Ivica Guberac.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Peshevski.
8'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Tomič. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
8'
  Ante Tomič je dobil rumeni karton.
9'
  Streljal je Benjamin Verbič, a mimo vrat.
10'
11'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Matej Palčič.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Domen Črnigoj.
13'
  Zaenkrat zelo disciplinirana igra obeh moštev.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
14'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
15'
  Streljal je Nenad Srečkovič, a mimo vrat.
16'
  Sunny Ogbemudia Omoregie v prepovedanem položaju.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gregor Bajde.
21'
23'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Ante Tomič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
25'
  Ante Tomič je prejel drugi rumeni karton zaradi grobega prekrška nad Bajdetom. Sodnik je ob prekršku pustil igro, saj so bili Celjani v napadu, nato pa prekinil tekmo in kaznoval domačega igralca.
25'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Sunny Ogbemudia Omoregie.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
30'
  Mitja Lotrič v prepovedanem položaju.
32'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
34'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Matej Palčič.
34'
  Tadej Vidmajer je dobil rumeni karton.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie. Utrpel ga je Damir Hadžič.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jeslínek Jiri. Utrpel ga je Ivica Guberac.
36'
38'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Patrik Posavac.
39'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Dejan Peshevski.
41'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie. Utrpel ga je Nenad Srečkovič.
41'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Ivica Guberac.
42'
  Streljal je Miha Blažič, a mimo vrat.
43'
  Po ostrem prostem strelu Guberca, je pred vrati nenatančno streljal Blažič.
44'
  Streljal je Danijel Miškič, a mimo vrat.
44'
45'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+1'
  Jeslínek Jiri v prepovedanem položaju.
45+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
45+2'
45+2'
  Menjava: iz igre Jeslínek Jiri, v igro Ivan Lendrič.
46'
46'
  Menjava: iz igre Tadej Vidmajer, v igro Marko Jakolič.
46'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
47'
  Streljal je Ivan Lendrič, a mimo vrat.
48'
49'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Lotrič.
51'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a mimo vrat.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Lendrič.
53'
  Izjemen prodor Verbiča. ki je v kazenskem prostoru zaposlil Lendriča, njegov strel pa je Simčič odbil v kot. #KPvCE
53'
53'
  Streljal je Sunny Ogbemudia Omoregie, a mimo vrat.
54'
55'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Danijel Miškič.
57'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Marko Jakolič.
57'
58'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
60'
  Po podaji Črnigoja je iz voleja silovito streljal Lotrič, a je žoga zadela Sorio. #KPvCE
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie. Utrpel ga je Dejan Peshevski.
61'
  Damir Hadžič v prepovedanem položaju.
62'
  Menjava: iz igre Patrik Posavac, v igro Leo Štulac.
64'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Danijel Miškič.
64'
  Mitja Lotrič je dobil rumeni karton.
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blaž Vrhovec.
65'
  Odličen prosti strel Vrhovca in zanesljiva obramba Simčiča.
65'
67'
67'
  Tilen Klemenčič je dobil rumeni karton.
68'
69'
  Po podaji Guberca s prostega strela, je Blažič z glavo meril preko gola.
69'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Danijel Miškič.
69'
  Domen Črnigoj je dobil rumeni karton.
70'
73'
73'
  Menjava: iz igre Mitja Lotrič, v igro Sead Hadžibulič.
74'
77'
  Streljal je Gregor Bajde, a mimo vrat.
77'
77'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Ramon Soria Alonso.
79'
80'
  Menjava: iz igre Dejan Peshevski, v igro Miha Gregorič.
81'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Sead Hadžibulič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
81'
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Damir Hadžič.
87'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je Sead Hadžibulič.