3. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  02.08.2015 ob 20.15  | Prenos: Kanal A

1 : 1

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Pavlič Franci (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Podgoršek Marko (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lep pozdrav z Bonifike, kjer bosta Luka Koper in Celje igrala za prvo letošnjo zmago. #KOPCEL
0'
  Luka Koper je po dveh krogih brez točk, Celje ima eno, obe ekipi imata negativno bilanco zadetkov. #KOPCEL
0'
  Koprčani so bili doma poraženi z Domžalami in v gosteh s Krškim, kjer so izgubili tudi Celjani, ki so edino točko osvojili na domači tekmi s Krko.
0'
  Celjani so v uvodnih krogih dosegli samo en zadetek, prejeli so dva, Koprčani so zadeli dvakrat, premagani so bili štirikrat.
0'
  Strelec Celjanov je Firer, ki je zadel za izenačenje v prejšnjem krogu proti Krki, za Koper sta v 1. krogu ob domačem porazu z Domžalami (2:3), zadela Rahmanović in Štromajer.
0'
  Za Celjane bo tekma na Bonifiki letošnja peta, saj je dve odigral v Evropi. Luka Koper je v kvalifikacijah za Ligo Evropa odigral štiri tekme, eno tudi v superpokalu, tako da bo tekma s Celjem zadnje že letošnja osma.
0'
  Na zadnjih štirih medsebojnih tekmah so Celjani nepremagani, kar trikrat so zmagali. #KOPCEL
0'
  Na zadnjem gostovanju na Bonifiki marca letos, so Celjani zmagali z zadetkom Lendrića. #KOPCEL
0'
  Koper je Celje nazadnje premagal v predlanski sezoni, maja 2014 v Celju s 3:2. #KOPCEL
0'
  Zadnjo domačo zmago proti Celju so Koprčani zabeležili marca 2014, ko je bilo 2:1. #KOPCEL
0'
  V skupnem seštevku 69. medsebojna prvenstvena tekma z razmerjem 31-15-22. Gol razlika je 99:86. #KOPCEL
0'
  Na Bonifiki doslej 32 tekem in ob 8 remijih 16 zmag Kopra in 8 zmag Celja. Gol razlika 46:31.
0'
  Celjani so brez kaznovanega Vidmajerja in poškodovanega Miškića, vračata se Vrhovec in Travner. Koper je kompleten. #KOPCEL
0'
  Celje: Hosman, M. Klemenčič, T. Klemenčič, Ramon, Travner, Vrhovec, Jeronim, Težak, Omoregie, Ahmedi, Firer. #KOPCEL
0'
  Luka Koper: Simčič, Šme, Halilović, Hadžić, Tomić, Guberac, Krivičič, Črnigoj, Rahmanović, Štromajer, Pučko. #KOPCEL
0'
  Glavni sodnik je Asmir Sagrkovič, ki je sodil tudi na zadnji medsebojni tekmi s Koprom (3:2) maja v Celju. #KOPCEL
0'
  V Kopru je prijeten poletni večer s temperaturo 24ºC. #KOPCEL
1'
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
2'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
3'
  Po povratni podaji močan strel Guberca z 20 metrov, Hosman odbija v kot. #KOPCEL
4'
6'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
7'
  Celje ima udarec iz kota.
8'
  Koper igra sistem 3-1-4-2, Celje pa v formaciji 4-2-3-1. #KOPCEL
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
10'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
10'
  Guberac je prejel rumeni karton zaradi protestiranja ob sodniški odločitvi.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Matej Pučko.
11'
  GOOOL! Zadel je Denis Halilovič!
13'
  Po prostem strelu Guberca z desne, je Halilovič s petih metrov žogo z glavo preusmeril v gol za 1:0. #KOPCEL
16'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Tomič. Utrpel ga je Ivan Firer.
17'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a mimo vrat.
18'
  Blaž Vrhovec je s prostega strela s 25 metrov meril mimo desne stative Simčičevih vrat. #KOPCEL
18'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
21'
  Na Bonifiki odprta in sorazmerno dinamična igra.
25'
25'
  GOOOL! Zadel je Ivan Firer!
26'
  Po podaji Ahmedija s kota, je Firer v skoku z glavo žogo zabil v tla in pod prečnik koprskih vrat. 1:1. #KOPCEL
27'
  Amar Rahmanovič je dobil rumeni karton.
27'
29'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
30'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Ante Tomič.
33'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
34'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
38'
  Celje ima rahlo pobudo.
39'
40'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amar Rahmanovič.
43'
  Močan strel Rahmanoviča s 30 metrov in nekaj težav Hosmana z obrambo.
44'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Karlo Težak.
45'
45+2'
45+2'
  Tekma je dinamična, igra odprta ter brez ostrejših prekrškov. #KOPCEL
45+2'
  Brez menjav v drugi polčas.
46'
46'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Valon Ahmedi. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
46'
  Valon Ahmedi je dobil rumeni karton.
53'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Karlo Težak.
53'
  Menjava: iz igre Karlo Težak, v igro Adnan Bašič.
54'
  Streljal je Sunny Ogbemudia Omoregie, a mimo vrat.
55'
  Odlična podaja Vrhovca in strel Ahmedija z glavo; žoga ob odboju v kot.
55'
56'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mihovil Jeronim Klapan. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
56'
  Denis Halilovič v prepovedanem položaju.
59'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
59'
  Po globinski žogi Črnigoja, je Štromajer iz obrata meril visoko preko gola.
60'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bašič. Utrpel ga je Denis Šme.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
63'
  Ramon Soria Alonso je dobil rumeni karton.
64'
  V zadnjih minutah nadigravanje predvsem okrog sredine igrišča. #KOPCEL
64'
65'
66'
  Po naključno odbiti žogi je Omoregie krenil sam proti Simčiču, a je nespretno streljal mimo desne stative. #KOPCEL
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
68'
  Menjava: iz igre Valon Ahmedi, v igro Milan Spremo.
69'
  Streljal je Milan Spremo, a mimo vrat.
70'
70'
70'
  Močan strel Rahmanovića z leve, Hosman odbija v kot.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
72'
  Adnan Bašič v prepovedanem položaju.
73'
  Po močnem strelu Firerja je Simčič žogo odbil, nanjo je pritekel Bašič, ki pa je bil v prepovedanem položaju. #KOPCEL
73'
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Marko Krivičič.
75'
  Menjava: iz igre Marko Klemenčič, v igro Marko Jakolič.
77'
78'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Adnan Bašič.
78'
Rdeči karton
  Denis Šme dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
80'
  Več od igre imajo v zadnjih desetih minutah Celjani.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sunny Ogbemudia Omoregie.
81'
  Izjemna priložnost za Omoregia, ki je bil sam pred Simčičem, močno sprožil, a je Simčič izjemno posredoval! #KOPCEL
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Štromajer.
83'
84'
  Po globinski podaji močan strel Štromajerja z desne, Hosman izbija v kot.
84'
  Menjava: iz igre Amar Rahmanovič, v igro Dalibor Radujko.
86'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
89'
  Celje išče zmago, Koper se predvsem brani.
89'
  Menjava: iz igre Jaka Štromajer, v igro Goran Galešič.
90+1'
  4 min. sodniškga dodatka.
90+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Adnan Bašič.
90+1'
90+2'
  Nevaren strel Bašiča z razdalje, Simčič je bil pozoren in žogo izbil v kot.
90+3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Ivan Firer.
90+6'
  Celje v drugem polčasu bliže zmage, nazadnje je ostalo pri izidu 1:1 iz prvega polčasa. #KOPCEL