7. krog |  Novo mesto, Portoval |  23.08.2015 ob 17.00

Krka

2 : 4

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Pavlič Franci (2. pomoč) , Habjanič Sašo (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 4

0'
  Spoštovani, lep pozdrav s Portovala, kjer bomo spremljali srečanje 7. kroga med Krko in Koprom. #KRKKOP
0'
  To bo 13. medsebojni prvenstveni obračun današnjih tekmecev. #KRKKOP
0'
  Do zdaj je statistika močno na strani Primorcev, ki so zabeležili kar devet zmag. Le dvakrat so paket treh točk pospravili Dolenjci, enkrat pa sta se moštvi razšli brez zmagovalca.
0'
  Kanarčki so na Portovalu praviloma dobro razpoloženi, saj so na šestih srečanjih zabeležili štiri zmage. Farmacevti so se je veselili enkrat, in sicer marca 2015, ko so Primorce premagali s 3:0. Enkrat sta moštvi remizirali.
0'
  Pogled na lestvico razkriva, da je Krka sezono nekoliko presenetljivo začela uspešneje od Luke Koper. Kastrevčevi varovanci se nahajajo na petem mestu, medtem ko so Vanolijevi povsem na repu, kar se jim je nazadnje zgodilo septembra 2011.
0'
  Stanje se lahko kaj hitro obrne, saj je razlika znaša le tri točke.
0'
  Pričakujemo lahko torej borben obračun za vsako ped igrišča. Farmacevti bodo bržkone dodatno motivirani, saj letos še niso zabeležili domače zmage. Podobno pa velja tudi za kanarčke, ki še čakajo na pravo zmago v gosteh, ki bi bila hkrati šele druga v sezoni. Velja omeniti, da so vse tri točke letos odvzeli le Mariborčanom.
0'
  Postava Krke: Mitrović, Vučkić, Ejup, Dežmar, Marotti, Fuček, Mojstrovič, Welbeck, Perić, Potokar in Kastrevec. #KRKKOP
0'
  Koper: Simčič, Andrejašič, Hadžić, Šme, Halilović, Radujko, Rahmanović, Krivičić, Tomić, Črnigoj in Štromajer. #KRKKOP
0'
  Na strani Kopra bosta manjkala poškodovani Palčič in kaznovani Guberac, v kader se vračata Šme in Rahmanovič. #KRKKOP
0'
  Krka danes nima bistvenih kadrovskih težav. #KRKKOP
1'
1'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Josip Fuček.
4'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Marko Krivičič.
7'
  Prekršek je utrpel Matej Potokar .
7'
  Na začetku spremljamo izenačeno srečanje, v katerem je nekoliki bolj napadalno usmerjena Krka.
8'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
8'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Bruno Marotti.
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
11'
  Zaenkrat še nismo videli zaključnega strela na nobeni strani, še naprej pa je Krka tista, ki je bolj igriva v napadu.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
18'
  Enajstmetrovka za Koper! #KRKKOP
18'
  Leo Ejup je dobil rumeni karton.
19'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Damir Hadžič je zapravil enajstmetrovko! Mitrovič je dobro prebral njegovo namero in njegov strel ubranil.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amar Rahmanovič in iz prostega strela stresel prečko! #KRKKOP
21'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
22'
  Streljal je Žiga Kastrevec, a mimo vrat.
22'
  Krka ima udarec iz kota.
23'
  Streljal je Danijel Dežmar, a mimo vrat.
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Denis Halilovič.
25'
  Spremljamo dobro srečanje, polno tekmovalnega naboja, vendar nobena od ekip ne uspe kakovostno sprožiti proti vratom.
26'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Matej Potokar.
26'
  Damir Hadžič je dobil rumeni karton.
27'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
31'
  Zdaj so se je dogajanje na igrišču nekoliko umirilo, igra večinoma poteka po sredini.
32'
  Streljal je Amar Rahmanovič, a mimo vrat.
33'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je Matej Potokar.
35'
  Fuček je obležal na tleh in potrebuje zdravniško pomoč.
35'
  Očitno bo z njim vse v najlepšem redu.
36'
  Zaradi trka dveh nogometašev je srečanje spet prekinjeno.
37'
  Očitno bosta Potokar in Rahmanovič nadaljevala srečanje.
37'
  Tekma se nadaljuje.
38'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
39'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
39'
  Žiga Kastrevec je dobil rumeni karton.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Perič, malo dela za Simčiča.
42'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Vasja Simčič.
44'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič.
44'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
45'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Bruno Marotti.
45'
  Domen Črnigoj je dobil rumeni karton.
45+1'
  Po podaji Mojstroviča iz prostega strela je v kazenskem prostoru najvišje skočil Dežmar, a je z glavo meril mimo vrat.
45+2'
  Dve minuti sodnikovega dodatka.
45+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Domen Črnigoj, a je Mitrovič zaustavil močan strel po sredini!
45+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
45+3'
46'
46'
  Menjava: iz igre Amar Rahmanovič, v igro Josip Ivančič.
46'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
48'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nana Addo Welbeck-Maseko, malo dela za Simčiča.
51'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
53'
  Strel v okvir vrat! Od daleč je poizkusil Fuček, a je bil Simčič na mestu.
55'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Marin Perič.
55'
  Denis Šme je dobil rumeni karton.
56'
  Strel v okvir vrat! Potokar je s prostega strela s kakšnih 30 metrov meril kar neposredno proti vratom, a je bil Simčič pripravljen.
58'
  Domači nogometaši v zadnjih minutah močno pritiskajo na vrata gostov.
58'
58'
  Zdaj so se kanarčki otresli pritiska.
59'
  po samostojnem prodoru je proti vratom sprožil Fuček, a je za las zgrešil vrata.
62'
  Po dobri kombinaciji s Črnigojem je v kazenskem prostoru s kakšnih 10 metrov meri Štromajer, a se je izvrstno izkazal Mitrovič.
63'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
64'
  GOOOL! Zadel je Jaka Štromajer! Po podaji Krivičiča iz kota je v kazenskem prostoru najvišje skočil Štromajer in rutinirano zaključil.
64'
  Menjava: iz igre Matej Potokar, v igro Filip Dangubič.
66'
66'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
67'
  Po golu Kopra se je igra povsem razživela. Krka nima česa izgubiti in je praktično vse moči usmerila v napad.
69'
69'
70'
70'
  GOOOL! Zadel je Josip Fuček! Po udarcu iz kota se je žoga odbila do Welbecka, ki jo je "podaljšal" do Fučka, ta pa je z levico natančno meril s kakšnih 17 metrov!
71'
71'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Enes Novinič.
72'
  Streljal je Enes Novinič, a za las mimo vrat!
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič.
75'
  GOOOL! Zadel je Denis Halilovič! Hadžič je poslal dolgo žogo v kazenski prostor, kjer nihče ni pazil na Haliloviča, ki je zadel praktično nebranjeno mrežo.
77'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
78'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
78'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Damir Hadžič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
79'
  Enajstmetrovka za Krko po prekršku Hadžića nad Welbeckom v kazenskem prostoru. #KRKKOP
79'
Gol (11m)
  GOOOL! Josip Fuček je zadel enajstmetrovko! Simčič se je sicer vrgel v pravo smer, a je bil strel Fučka premočan.
80'
81'
  Streljal je Filip Dangubič, a mimo vrat.
82'
  GOOOL! Zadel je Jaka Štromajer! Ivančić je potegnil po desni strani in oddal natančno žogo v kazenski prostor, kjer je Štromajer praktično le nastavil nogo.
82'
  Menjava: iz igre Jaka Štromajer, v igro Ivan Šimurina.
85'
  Josip Ivančič v prepovedanem položaju.
85'
  Menjava: iz igre Alen Vučkič, v igro Erik Gliha.
86'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.