20. krog |  Domžale, Športni park |  02.12.2015 ob 18.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

0 : 0

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Prelog Gorazd (2. pomoč) , Praprotnik Jure (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Podgoršek Marko (6. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Pozdrav iz Domžal, kjer se v derbiju srečujeta soseda na lestvici Domžale in Maribor. #DOMMAR
0'
  Maribor je v preteklem krogu z remijem proti Zavrču zapravil priložnost, da bi se vodilni Olimpiji približal na štiri točke. Razlika na vrhu torej ostaja šest točk, tretje Domžale za Mariborom zaostajajo za tri.
0'
  Maribor ima serijo devetih zaporednih tekem brez poraza v kateri je priigral tri remije in šest zmag. Domžale so neporažene tri tekme; po dveh remijih so v preteklem krogu z 2:0 slavile v Kopru.
0'
  Domžale so ena skromnejših domačih ekip, saj so šele na osmem mestu (3-2-4). #DOMMAB
0'
  Maribor je četrta gostujoča ekipa (5-2-2). #DOMMAR
0'
  Domžale imajo kar 16 različnih strelcev, Vuk je bil uspešen petkrat. Maribor ima 12 strelcev, najboljši je Tavares z 10-imi zadetki.
0'
  Domžale imajo drugo najboljšo obrambo, Maribor drugi najboljši napad. #DOMMAR
0'
  To bo 61. medsebojna tekma. 14 zmag imajo Domžale, 27 Maribor, 19 je bilo remijev. #DOMMAR
0'
  V Domžalah 30. tekma #DOMMAR
0'
  Domžale imajo 8 zmag, Maribor 14, 7 je bilo remijev.
0'
  V 2. krogu je Maribor v Domžalah zmagal z zadetkom Tavaresa, zadnja tekma v Ljudskem vrtu se je končala z 1 : 1 (Tavares, Vuk).
0'
  Domžale so nazadnje premagale Maribor oktobra lani v Ljudskem vrtu (0 : 1), ob Kamniški Bistrici pa avgusta lani z 2 : 0.
0'
  V ekipo Domžal se po kazni vrača Matic Črnic, Maribor je brez kaznovanega Stojanovića.
0'
  Maribor: Handanović, Janža, Šuler, Filipović, Sallalich, Ibraimi, Mendy, Bajde, Vršič, Kabha, Mertelj #DOMMAR
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Vetrih, Horić, Črnic, Blažič, Dobrovoljc, Balkovec, Majer, Morel, Mance #DOMMAR
0'
  Sodnik je Kranjčan Andrej Žnidaršič. 6. tekma letos, skupno 47. prvoligaška. #DOMMAR
0'
  V Domžalah jasen in mrzel večer s temperaturo 6 ºC. #DOMMAR
0'
  S sredine začenjajo Domžale.
1'
2'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance.
3'
  Domžale imajo uvodno pobudo.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marwan Kabha. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nejc Skubic.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
6'
  Domžale ima udarec iz kota.
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
10'
  Živahna tekma, še vedno rahla premoč Domžal.
13'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sintayehu Sallalich. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
16'
  Na dinamični tekmi manjkajo samo še streli proti vratom.
18'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Erik Janža.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi.
19'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šuler. Utrpel ga je Antonio Mance.
19'
  Marko Šuler je dobil rumeni karton.
21'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Željko Filipovič.
22'
23'
23'
  Močan strel Črnica z 20 metrov, Handanović je žogo izbil v kot. Po kotu z glavo Horič, Handanović brez težav.
24'
24'
  Marko Šuler v prepovedanem položaju.
25'
26'
26'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
29'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
30'
  Filipović je v kazenskem prostoru oviral Manceja, sodnik je pustil nadaljevanje igre.
31'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Marwan Kabha.
31'
32'
33'
  Po kotu je Vršič z glavo streljal mimo lve stative Vidmarjevih vrat.
33'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Gregor Bajde.
34'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Dare Vršič.
34'
  Jean-Philippe Mendy v prepovedanem položaju.
37'
  Po minutah domžalske prevlade, pobudo prevzemajo Mariborčani.
40'
41'
43'
  Streljal je Gaber Dobrovoljc, a mimo vrat.
43'
  Močan strel Dobrovoljca z desne, žoga preko gola.
44'
45+1'
45+1'
  Dinamičen prvi polčas; v prvem delu napadalnejše Domžale, v drugem več pri žogi Maribor.
46'
46'
  Brez sprememb v enajstericah.
46'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
47'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance. Utrpel ga je Željko Filipovič.
47'
  Antonio Mance je dobil rumeni karton.
48'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Marwan Kabha.
49'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Dare Vršič.
49'
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Željko Filipovič.
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Nejc Skubic.
53'
  Gregor Bajde v prepovedanem položaju.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Utrpel ga je Jure Balkovec.
55'
55'
  Odlično preigravanje in prodor Skubica ter strel v prečnik mariborskih vrat. #DOMMAR
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antonio Mance.
58'
59'
  Izjemen prodor Črnica, obramba Handanoviča, strel Manceja, na golovi črti izbija Janža. #DOMMAR
59'
60'
  Po kotu je z desne močno sprožil Balkovec, žoga je letela mimo gola.
61'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Sintayehu Sallalich.
61'
62'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
63'
  Izjemen samostojni prodor Črnica in strel mimo leve stative mariborskih vrat. #DOMMAR
64'
  Menjava: iz igre Sintayehu Sallalich, v igro Marcos Morales Tavares.
64'
  Menjava: iz igre Antonio Mance, v igro Slobodan Vuk.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
66'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Gregor Bajde.
66'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton.
67'
  Vse bolj dinamičen dvoboj. Ekipi igrata na polno.
67'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Marwan Kabha.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jean-Philippe Mendy.
69'
  Po prostem strelu z desne, je Mendy streljal z glavo, Vidmar je bil na mestu.
69'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Utrpel ga je Jure Balkovec.
71'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
71'
71'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih.
72'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Balkovec.
73'
  Balkovec je sprožil z roba kazenskega prostora, Handanović je bil na mestu.
74'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šuler. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
76'
77'
  Po povratni podaji Skubica močan strel Vuka, Handanović na mestu.
77'
77'
78'
  Po podaji iz kota močan diagonalni strel Črnica, žoga za malenkost mimo gola. #DOMMAR
79'
  Menjava: iz igre Jean-Philippe Mendy, v igro Damjan Bohar.
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
79'
  Marcos Morales Tavares je dobil rumeni karton.
81'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Utrpel ga je Matic Črnic.
81'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
82'
  Črnic je zaposlil Vuka, ta je iz ugodne pozicije streljal preko gola.
83'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
84'
  Željko Filipovič je dobil rumeni karton.
85'
85'
87'
87'
  Menjava: iz igre Matic Črnic, v igro Rudi Požeg Vancaš.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.