Sodniki: | Obrenović Rade (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Mertik Bojan (6. sodnik) |
Delegat: | Kranjec Sandi |
Št. gledalcev: |
Rogaška | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Rogaška |
N |
Rogaška | 2 : 2 | Koper |
P |
Maribor | 3 : 0 | Rogaška |
P |
Rogaška | 1 : 2 | Celje |
Z |
Domžale | 0 : 1 | Rogaška |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 1 : 1 | Bravo Kostel |
P |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Aluminij |
N |
Aluminij | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Koper | 2 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rogaška | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | ||
Aluminij | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rogaška | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
Aluminij | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rogaška | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||
Aluminij | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
23/24 | 26.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.03.2024, ob 16.45 | Aluminij | - | Rogaška | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 17.krog | Rogaška Slatina, 16.12.2023, ob 13.00 | Rogaška | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 8.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 16.09.2023, ob 15.00 | Aluminij | - | Rogaška | 1:2 | (0:2) |
35. krog | ||
---|---|---|
Rogaška | : | Aluminij |
Domžale | : | Kalcer Radomlje |
Maribor | : | Olimpija Ljubljana |
Celje | : | Koper |
Bravo Kostel | : | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 34 | 75 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 34 | 64 | |
3 | Maribor | 34 | 63 | |
4 | Koper | 34 | 47 | |
5 | Bravo Kostel | 34 | 46 | |
6 | Mura | 34 | 42 | |
7 | Domžale | 34 | 39 | |
8 | Rogaška | 34 | 33 | |
9 | Kalcer Radomlje | 34 | 31 | |
10 | Aluminij | 34 | 28 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Arnel Jakupović | 17 |
2. | Aljoša Matko | 15 |
3. | El Arabi Hilal Soudani | 13 |
4. | Matej Poplatnik | 11 |
5. | Rui Pedro Da Silva E Sousa | 10 |
6. | Madžid Šošić | 9 |
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo | 9 | |
Raul Alexander Florucz | 9 | |
Patrik Mijić | 9 | |
Amadej Maroša | 9 | |
Jošt Pišek | 9 | |
12. | Josip Iličić | 8 |
Mario Krstovski | 8 | |
14. | Nemanja Motika | 7 |
Dardan Shabanhaxhaj | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
Jan Repas | 7 | |
Nejc Gradišar | 7 | |
19. | Martin Pečar | 6 |
Danijel Šturm | 6 |