30. krog |  Nova Gorica, ćportni park |  16.04.2016 ob 19.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

1 : 0

Krka

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Podobnik Mitja (1. pomoč), ćvarc Dejan (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav, ponovno z goriškega konca, kjer se bosta zadnjič letos srečala Gorica in Krka. #GORKRK
0'
  Gorica v boju za tretje mesto, zadnja Krka išče točke za obstanek v ligi. #GORKRK
0'
  Gorica brez zmage štiri kroge, tudi z dvema porazoma v tem obdobju, v prejšnjem jo je z 1:0 premagal Rudar.
0'
  Krka je brez zmage šest krogov. Po uvodni spomladanski doma proti Domžalam, le še remi v prejšnjem krogu proti Celju.
0'
  Novi trener Miloš Kostič, ki je zamenjal Andreja Kastrevca, je z remijem proti Celju prekinil serijo petih zaporednih porazov.
0'
  Krka je spomladanski del sezone začela na sedmem mestu s tremi točkami prednosti pred desetim, kjer je danes in s štirimi točkami zaostanka za rešilnim osmim mestom.
0'
  Gorica je že od 16. kroga na četrtem mestu. Trenutno ima štiri točke manj od četrtih Domžal in pet več od petega Zavrča.
0'
  Gorica ima 12 zmag, 11 porazov in šest remijev ter en dosežen zadetek manj od prejetih. #GORKRK
0'
  Krkina bilanca je šest zmag, 15 porazov in 8 remijev ter 23 več prejetih od doseženih zadetkov. #GORKRK
0'
  Ekipi sta doslej odigrali 15 medsebojnih tekem. 8 zmag Gorice, 4 zmage Krke, 3 remiji. #GORKRK
0'
  V Športnem parku doslej 5 zmag Gorice in 2 zmagi Krke.
0'
  Zadnja zmago je Krka v Športnem parku priigrala 25. Septembra predlani z 1:2. #GORKRK
0'
  Zadnjo medsebojno tekmo je 6. decembra lani na Portovalu dobila Krka z 1:0. #GORKRK
0'
  Današnja tekmeca sta na istih mestih tudi na lestvicah domačih (Gorica je četrta) oziroma gostujočih tekem (Krka je zadnja).
0'
  Josip Fuček s petimi zadetki je prvi strelec Krke, Miran Burgič z enim manj je najboljši goriški strelec.
0'
  Trener Krke Miloš Kostič je za Gorico igral v devetdesetih letih, lani je bil član goriškega moštva novomeški napadalec Luka Majcen.
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev.
0'
  Krka: Mitrović, Bogdan, Vučkić, Brkljača, Kostanjšek, Marotti, Boccaccini, Welbeck-Maseko, Perić, Dangubić, Majcen #GORKRK
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Gregorič, Burgić, Arčon, Kolenc, Kavčič, Mevlja, Martinović, Johnson, Nagode #GORKRK
0'
  Sodnik je Darjan Kovačič. Njegova druga prvoligaška tekma. #GORKRK
0'
  Na Goriškem je jasen večer s temperaturo 19ºC. #GORKRK
0'
  Krka bo nastopila oslabljena, saj je zaradi poškodbe gležnja odsoten Josip Fuček.
1'
1'
  S sredine so začeli gostje.
2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Filip Dangubič.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Dangubič.
4'
  Krka je začela ambiciozno.
8'
  Krka ima udarec iz kota.
10'
  Igra sicer teče, a zaenkrat brez strelov proti vratom.
14'
  Gorica ima udarec iz kota.
16'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
16'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
17'
  Majcen je poskusil s strelom z razdalje, a ni bil natančen.
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Marin Perič.
21'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Nagode.
22'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Sandi Arčon.
23'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Tine Kavčič.
24'
  Žal, tekma še vedno brez priložnoti za zadetek. #GORKRK
27'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Nejc Mevlja.
30'
  Burgič je v duelu padel v kazenskem prostoru gostov, domači neuspešno zahtevali najstrožjo kazen. #GORKRK
30'
31'
  Miran Burgič v prepovedanem položaju.
32'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Utrpel ga je Luka Majcen.
32'
33'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
35'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matteo Boccaccini. Utrpel ga je Tilen Nagode.
35'
  Matteo Boccaccini je dobil rumeni karton.
37'
  Po kotu vroče pred vrati Krke in dve obrambi vratarja Mitrovića.
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Brkljača Mario. Utrpel ga je Miha Gregorič.
38'
  Brkljača Mario je dobil rumeni karton.
40'
41'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Luka Majcen.
42'
  Streljal je Luka Bogdan, a mimo vrat.
45+1'
46'
47'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matteo Boccaccini. Utrpel ga je Miran Burgič.
49'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa.
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Uroš Celcer.
52'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
53'
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matteo Boccaccini.
55'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
55'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Kostanjšek. Utrpel ga je Jaka Kolenc.
56'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Miran Burgič.
57'
57'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
58'
  Menjava: iz igre Dino Martinovič, v igro Rifet Kapič.
58'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Matteo Boccaccini.
59'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Miha Gregorič.
59'
  Menjava: iz igre Brkljača Mario, v igro Denis Mojstrovič.
62'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat.
62'
  Z desne je podal Nagode, Burgić je sprožil z glavo preko gola.
63'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Uroš Celcer.
64'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Favour Aniekan.
68'
69'
  Menjava: iz igre Tilen Nagode, v igro Marko Nunič.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Kostanjšek.
71'
  Z velike razdalje je Kostanjšek streljal v naročje Sorčana.
72'
  Miha Kostanjšek je dobil rumeni karton.
73'
74'
74'
  Nejc Mevlja je dobil rumeni karton.
76'
78'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Filip Dangubič.
78'
79'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Bede Amarachi Osuji.
80'
81'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Nejc Mevlja.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marshal Mfon Johnson.
83'
83'
  Močan udarec Johnsona z desne, vratar Mitrović je žogo preko prečnika preusmeril v kot.
84'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rifet Kapič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
84'
  Rifet Kapič je dobil rumeni karton.
86'
  Marjanovič je vstopil namesto Dangubića.
86'
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Gregor Sorčan.
88'
  Luka Majcen je dobil rumeni karton.
90'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Kostanjšek. Utrpel ga je Miha Gregorič.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.