32. krog |  Domžale, Športni park |  30.04.2016 ob 19.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

1 : 1

Krka

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Lunežnik Janez (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Habjanič Sašo (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Domžal, kjer je pred nami tekma 32. kroga med Domžalami in Krko.
0'
  Domžale se še vedno borijo za tretje mesto, trenutno imajo pred Goričani tri točke prednosti, odigrati pa morajo še svojo tekmo v tem krogu.
0'
  Krka je na zadnjem mestu Prve lige. So v zelo težki situaciji, saj za Celjani, ki so 8., zaostajajo šest točk. Za Koprom, ki je 9., pa 2.
0'
  Postava Domžal v sistemu 4-2-3-1: Maraval; Alvir, Dobrovoljc, Trajkovski; Vetrih, Horvat, Juninho; Repas, Šišić, Mance.
0'
  Postava Krke v sistemu 4-4-2: Mitrović; Marotti, Vučkić, Bogdan, Boccaccini; Kostanjšek, Fuček, Wellbeck, Brkljača; Perić, Potokar.
0'
  Pri domačih manjkata kaznovana Brachi in Husmani. Trener Elsner ima še nekaj poškodovanih nogometašev in je imel kar nekaj skrbi s sestavo začetne enajsterice. Poškodovani so Majer, Črnic in Vuk.
0'
  Pri gostih manjka kaznovani Dangubič. Krka je z zmago v prejšnjem krogu ujela priključek s Koprom in bo poizkušala nadaljevati s pozitivnim nizom.
0'
  V prvem krogu pomladi so Novomeščani presenetili Domžale v Novem Mestu s 3:1.
0'
  Sicer so imeli Domžalčani izjemno statistiko iz prvih dveh tekem, ko so kar sedemkrat zadeli mrežo Krke. V Domžalah je bilo 3:0, dvakrat je zadel Horvat, Vuk je dosegel tretji zadetek.
0'
  Z zmago v prejšnjem krogu pri Rudarju, so Domžalčani prekinili serijo štirih zaporednih porazov in serijo šestih tekem brez zmage. V zaključku tekme je zmago Domžalam prinesel Mance, ki igra v odlični formi. V letošnji sezoni je najboljši domžalski strelec, zabil je že devet golov.
0'
  Tudi Krka je v prejšnjem krogu zmagala. Doma so ugnali Zavrč in prekinili serijo sedmih tekem brez zmage. Za Dolenjce sta zadela Dangubič in Boccaccini.
0'
  Vse je nared za začetek tekme v Domžalah, nogometaši že prihajajo na igrišče.
1'
1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Kostanjšek. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Wilson Xavier Junior.
2'
  Od daleč, precej z leve je streljal Juninho. Brez večje nevarnosti za Mitrovića.
4'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
4'
  Povsem nenevaren strel Fučka z ogromne razdalje.
5'
  Domžale ima udarec iz kota.
9'
  Zaenkrat izenačen dvoboj brez pravih priložnosti.
13'
  V Domžalah trd boj na sredini igrišča. Nihče ne popušča v dvobojih.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aladin Šišič.
14'
  Šišić je streljal iz desne, dobro je bil postavljen Mitrović in žogo z nogo odbil.
14'
  Aladin Šišič je dobil rumeni karton.
16'
  Domači so nekoliko več pri žogi in željni zadetka, a težko prihajajo do zaključnega strela.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antonio Mance.
17'
18'
  Mance je dobil skok pred vrati in Mitrović je žogo odbil v kot.
18'
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Marin Perič.
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Marin Perič.
20'
  Krka ima udarec iz kota.
23'
  Krka je izjemno agresivna pri ustavljanju domačih. Novomeščani veliko tečejo in Domžalčani ne uspejo priti mimo obrambe Krke.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
24'
  Fuček je meril z desnico iz kakšnih 20m, brez prave nevarnosti za Maravala.
24'
  Matej Potokar v prepovedanem položaju.
25'
25'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
26'
  Spet je bil pred vrati Krke najvišji Mance, preslabo za Mitrovića.
27'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Marin Perič.
29'
29'
  Juninho je meril od daleč, strel je bil blokiran.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
32'
  Streljal je Dejan Trajkovski, a mimo vrat.
33'
  Izvrstna priložnost za Trajkovskega. Ogromno dela je opravil Repas, ki je našel samega Trajkovskega, ki je z leve streljal mimo vrat.
33'
34'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
35'
  Zdi se, da Domžalčani vse bolj prevzemajo pobudo.
35'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Repas. Utrpel ga je Luka Bogdan.
36'
36'
  Šišić je bil sam pred vrati, a slabo zadel žogo.
36'
36'
  Streljal je Gaber Dobrovoljc, a mimo vrat.
38'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Potokar. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
38'
  Potokar je v zadnji akciji staknil poškodbo in bo zapustil igro.
39'
  Menjava: iz igre Matej Potokar, v igro Luka Majcen.
41'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Aladin Šišič.
43'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Jan Repas.
44'
  V zaključku prvega polčasa spet velika borba za vsako žogo.
45+1'
Podaljšek
  Še minuta sodnilkovega dodatka.
45+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Brkljača Mario. Utrpel ga je Aladin Šišič.
45+1'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
45+2'
45+2'
  V prvem polčasu pobuda Domžal, a Krka je bila izjemno disciplinirana in golov nismo videli.
46'
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
47'
  Luka Majcen je dobil rumeni karton.
48'
  Antonio Mance v prepovedanem položaju.
49'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Repas. Utrpel ga je Brkljača Mario.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Brkljača Mario.
50'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Antonio Mance.
50'
  Bruno Marotti je dobil rumeni karton.
51'
  Začetek nadaljevanja zelo podoben prvemu polčasu. Oboji agresivni na sredini igrišča, v Domžalah prava prvenstvena tekma.
52'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
53'
53'
  Odlična priložnost za Manceja, ki si je pripravil strel. Meril je močno, a v naročje vratarja Mitrovića.
54'
  Lucas Mario Horvat je dobil rumeni karton.
54'
  V teh momentih v Domžalah živčna in nervozna tekma.
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Kenan Horič.
56'
58'
59'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
59'
  Vratnica Wellbecka iz 20m! Maraval je bil že premagan, rešila ga ja vratnica.
61'
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
62'
  Odličen strel Fučka od daleč. Maraval je s težavo odbil, le do Majcna, ki je streljal neoviran. Izjemna obramba Maravala, ki je zdaj rešil Domžale.
63'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Brkljača Mario. Utrpel ga je Wilson Xavier Junior.
63'
  Dolenjci so v zadnjih minutah zapravili dve izjemni priložnosti.
64'
  Menjava: iz igre Jan Repas, v igro Ernest Grvala.
66'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance. Utrpel ga je Bruno Marotti.
67'
68'
  Šišić je prejel lepo globinsko podajo in odlično prodrl pred vrata, lepo preigraval in streljal. Bogdan je strel odlično blokiral in odbil v kot.
68'
68'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Brkljača Mario.
70'
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gaber Dobrovoljc.
71'
  Po kotu strel Dobrovoljca in odlična obramba Mitrovića.
71'
73'
73'
  Fuček je izjemno našel Majcna, ki je bil sam pred vrati. Domžalski junak še enkrat Maraval.
73'
74'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Brkljača Mario.
75'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Alvir. Utrpel ga je Josip Fuček.
75'
  Menjava: iz igre Marko Alvir, v igro Jure Balkovec.
76'
77'
77'
  GOOOL! Zadel je Antonio Mance!
78'
  Po prodoru Šišića in strelu je do odbite žoge prišel Mance, ki je zadel za 1:0.
80'
  Deseti gol Manceja v letošnji sezoni. Dobro je spremljal akcijo in napadel odbito žogo.
81'
83'
  Menjava: iz igre Luka Bogdan, v igro Leo Ejup.
84'
84'
  Brkljača Mario je dobil rumeni karton.
84'
Rdeči karton
  Brkljača Mario dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
85'
  Brkljača je prejel rumeni karton, nato ugovarjal in prejel še direktni rdeči karton.
85'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Josip Fuček.
86'
  Streljal je Marin Perič, a mimo vrat.
86'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Denis Mojstrovič.
87'
  Perić je zapravil neverjetno priložnost saj je iz nekaj metrov streljal mimo vrat po podaji Fučka.
89'
  Domžalčani zmage pred domačimi gledalci v drugem delu še nimajo. Le še nekaj minut jih loči do prvega kompleta točk.