33. krog |  Novo mesto, Portoval- glavno igrišče |  07.05.2016 ob 17.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Krka

0 : 0

Krško

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Beton Uroš (2. pomoč) , Klančnik Tomaž (4. sodnik) , Žnidaršič Andrej (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani, lepo pozdrav s Portovala, kjer bom spremljali tekmo 33. kroga med Krko in Krškim. #KRKKRS
0'
  Tekma ima za oba tekmeca velik pomen. Krka v boju za obstanek potrebuje zmago, za katero si bodo prizadevali tudi gostje, saj bi z njo potrdili obstanek med elito.
0'
  Tekmeca sta se se na prvoligaški sceni do danes pomerila trikrat in si razdelila točke. Oba sta zmagala pred svojim občinstvom, medtem ko je bilo Krško enkrat tudi prizorišče remija.
0'
  Gostje so v drugem delu sezone precej bolj prepričljivi, saj so na zadnjih šestih srečanjih izgubili le z Mariborom in remizirali z Rudarjem iz Velenja. Zadnji remi so sicer izvlekli v izdihljajih srečanja, ko so pred domačim občinstvom v 96. minuti šokirali Velenjčane.
0'
  Tudi Krka je s prihodom novega trenerja Kostiča nekoliko dvignila rezultatsko krivuljo. Na zadnjih dveh tekmah je premagala Zavrč in remizirala z Domžalami.
0'
  Krka: Mitrović, Bogdan, Vučkić, Ejup, Mojstrovič, Welbeck, Kostanjšek, Fuček, Boccaccini Perić in Dangubić. #KRKKRS
0'
  Krško: Zalokar, Sikošek, Drnovšek, Petric, Pušaver, Urbanč, Žinko, Volarič, Đurković, Hotić in Poljanec. #KRKKRS
0'
  Na strani Krke bosta tekmo zaradi kazni izpustila Marotti in Brkljača, ista usoda pa je na strani Krškega doletela Vukliševiča in Gregova.
0'
  Današnje srečanje bo sodil Nejc Kajtazovič.
0'
  Vsak trenutek pričakujemo začetek srečanja. Prvi enajsterici sta že na zelenici.
1'
2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
2'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Dino Hotič.
3'
  Prvi so zapretili gostje. Streljal je David Poljanec, a preko vrat.
5'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
5'
  Žoga v mreži Krke, a se je Dino Hotič ujel v prepovedanem položaju! #KRKKRS
7'
  Kombinirala sta Boccaccini in Perić, ki akcije ni uspel zaključiti s strelom z glavo, sicer bi bilo vroče pred vrati Zalokarja.
7'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Luka Volarič.
8'
  S precejšnje oddaljenosti je z leve strani meril Sikošek, a mimo vrat.
9'
  V uvodnih minutah so gostje podjetnejši.
9'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Dino Hotič.
11'
  Streljal je Dino Hotič, a brez nevarnosti za Mitroviča.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Miha Kostanjšek.
12'
13'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Miha Kostanjšek.
14'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Jure Petric.
14'
15'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Marko Zalokar.
16'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
16'
  Spremljamo boj za vsako ped igrišča, vidi se, da si obe moštvi želita vseh treh točk.
17'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
19'
  Na Portovalu se pripravlja nevihta.
19'
  Krka ima udarec iz kota.
21'
  Še naprej spremljamo borbeno srečanje, nobena od ekip pa si v zadnjem času ni priigrala akcije z zaključnim strelom.
22'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Alen Vučkič.
23'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Dino Hotič.
24'
  Na Portovalu je začelo močneje deževati.
26'
  Strel v okvir vrat! Levico je preizkusil Žinko, a je Mitrovič njegov strel ubranil.
27'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je David Poljanec.
28'
  Urbanč je podal v kazenski prostor, kjer je Poljanec meril mimo vrat.
29'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Josip Fuček.
29'
  Gregor Sikošek je dobil rumeni karton.
33'
  Prekršek je utrpel Luka Bogdan .
34'
  Na Portovalu še naprej močneje dežuje, kar je nekoliko vplivalo tudi na igro, saj je zelenica namočena in hitrejša, žoga pa težje obvladljiva.
34'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič.
39'
  Po neizdelani akciji je streljal Filip Dangubič, a preko vrat.
40'
  Streljal je Alen Vučkič, s hrbtom je bil usmerjen proti vratom, zato Zelokar ni imel večjih težav.
41'
41'
  Alen Vučkič je dobil rumeni karton.
42'
  S prostega strela je sprožil Hotič, a preko vrat.
43'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
45'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Marin Perič.
45'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Kostanjšek. Utrpel ga je Robert Pušaver.
45+1'
46'
46'
  V Novem mestu še naprej dežuje, ozračje se je precej shladilo, zelenica pa je dodobra namočena.
49'
  Igralci imajo tudi na začetku drugega polčasa nekaj težav z obvladovanjem žoge.
49'
  Prekršek je utrpel Dejan Urbanč .
50'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Luka Žinko.
52'
  Krško v zadnjim minutah nekaj več pri žogi, a ima jalovo premoč.
53'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
53'
  Prekršek je utrpel Nana Addo Welbeck-Maseko .
54'
55'
  Prekršek je utrpel Denis Mojstrovič .
55'
  Menjava: iz igre Filip Dangubič, v igro Luka Majcen.
57'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Pušaver. Utrpel ga je Marin Perič.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Vučkič. V gneči je Zalokar preprečil vodstvo gostiteljev.
59'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Luka Volarič.
60'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Luka Volarič.
63'
  Obe ekipi imata precej dela, da žogo preneseta pred kazenski prostor, kjer jima v večini primerov zmanjka idej za zaključek.
63'
64'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
65'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
67'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Kostanjšek. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
67'
  Miha Kostanjšek je dobil rumeni karton.
68'
  Krka je v precej nezavidljivem položaju, saj njen neposredni tekmec za deveto mesto Luka Koper vodi v Velenju.
69'
70'
  Krka je bila v obetavnem napadu preko Kostanjška, ki je z desne strani oddal žogo v kazenski prostor, kjer pa so razčistili branilci Krškega.
71'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Kostanjšek. Utrpel ga je Luka Žinko.
71'
  Menjava: iz igre Miha Kostanjšek, v igro Matej Potokar.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Matej Potokar.
74'
  Nobena od ekip ne prevladuje na igrišču, v zadnjih nekaj minutah je je mogoče zaznati, da so domači nogometaši bolj želijo zadetka v nasprotnikovi mreži.
76'
  Prekršek je utrpel Luka Žinko .
77'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Dino Hotič.
78'
  Tekma je prekinjena. Vučkič potrebuje zdravniško pomoč.
79'
  Menjava: iz igre Dino Hotič, v igro Luka Štefanac.
80'
  Prekršek je utrpel Matteo Boccaccini .
81'
83'
  Tekma je znova prekinjena zaradi težav Vučkiča.
85'
86'
86'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Luka Bogdan.
87'
  Z desne strani je v okvir vrat sprožil Fuček, a je Zalokar strel ubranil!
88'
89'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Marin Perič.
89'
  Jure Petric je dobil rumeni karton.
90'
  Streljal je Leo Ejup, a mimo vrat.
90'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Luka Pavič.
90+1'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Pavič. Utrpel ga je Alen Vučkič.
90+1'
  Tri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRKKRS
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Bogdan.
90+2'
90+2'
90+3'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
90+3'
90+3'
  Matej Potokar je dobil rumeni karton.
90+4'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Potokar. Utrpel ga je Luka Volarič.