35. krog |  Nova Gorica, Športni prak |  14.05.2016 ob 16.55  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Gorica

0 : 1

Luka Koper

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Kepe Štefan (2. pomoč) , Mežnar Tadej (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer je na sporedu zadnji letošnji primorski derbi. #GORKOP
0'
  Gorica je zasidrana na četrtem mestu, z le teoretičnimi možnostmi za preboj na tretje za katerim zaostaja pet točk. Koper se s Krko bori za obstanek in ima zgolj minimalne možnosti za osmo mesto, s katerim bi se izognil dodatnim kvalifikacijam. Za osmo Krko Koper zaostaja pet točk.
0'
  Po današnjem derbiju bo Koper sezono zaključil doma proti Zavrču, Gorica potuje k aktualnim prvakom v Maribor.
0'
  Koprčani so tudi v prejšnjem krogu potrdili sloves najslabše domače ekipe, medtem ko so na lestvici gostujočih tekem na solidnem šestem mestu. Gorica je na domači lestvici na tretje mestu.
0'
  Koprčani v zadnjih sezonah odnašajo točke iz Športnega parka, kjer so nazadnje izgubili oktobra 2013. #GORKOP
0'
  Od takrat štiri medsebojne tekme in prav toliko koprskih zmag. So pa Novogoričani uspešni na Bonifiki, od koder so letos prinesli zmago in remi.
0'
  Na zadnji medsebojni tekmi, marca na Bonifiki torej 1:1 (Gregorič, Jurina).
0'
  V skupnem seštevku bosta ekipi odigrali 74. primorski derbi. Obe ekipi imata 26 zmag, 21 je bilo remijev. #GORKOP
0'
  V Novi Gorici 35 tekem in 17 zmag Gorice, 10 zmag Kopra in 8 remijev. #GORKOP
0'
  V prejšnjem krogu je Gorica z 2:0 slavila v Krškem, Koper je bil doma z 2:3. poražen s Krko.
0'
  Prvi koprski strelec je Jaka Štromajer z osmimi zadetki, v goriškem dresu je še vedno najuspešnejši Eleke, ki je jeseni zabil 12 golov. Trenutno je prvi strelec ekipe Marko Nunič s petimi zadetki.
0'
  Med Koprom in Gorico je v preteklosti redno prihajalo do prestopov igralcev, danes v Kopru ni goriških nogometašev, v Novi Gorici igra Koprčan Andrej Kotnik, ki pa ni nikoli igral za Obalnega prvoligaša ter dva povratnika iz Kopra: Gregorič in Arčon.
0'
  V goriški eikipi ni kaznovanih igralcev, Koper bo nastopil brez Jurine, nekaj je tudi težav s poškodbami.
0'
  Koper: Tomić, Andrejašič, Ferreira, Datković, Biljan, Štulac, Radujko, Posavac, Dedič, Štromajer, Horvat. #GORKOP
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Škarabot, Gregorič, Kotnik, Kapić, Kolenc, Jogan, Nunič, Boben, Nagode. #GORKOP
0'
  Tekmo bo vodil Bojan Mertik iz Odrancev. Njegova 8. tekma letos, skupno 63. #GORKOP
0'
  V Novi Gorici je pretežno oblačno s temperaturo 20º celzija. #GORKOP
1'
2'
  Streljal je Matija Škarabot, a mimo vrat.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Nunič.
6'
  Streljal je Ivor Horvat, a mimo vrat.
8'
  Streljal je Tilen Nagode, a mimo vrat.
10'
  Streljal je Andrej Kotnik, a mimo vrat.
11'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Kotnik. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
16'
  v Novi Gorici je pričelo deževati.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
22'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Boben. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
23'
28'
  Streljal je Patrik Posavac, a mimo vrat.
34'
  GOOOL! Zadel je Ivor Horvat!
36'
  Koprčani so izvedli lepo podajo v kazenski prostor z leve strani, kjer se je v kazenskem prostoru najbolje znašel Horvat in Koper popeljal v vodstvo. #GORKOP
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Miha Gregorič.
42'
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tilen Nagode.
44'
  Matija Boben je dobil rumeni karton.
45'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
45'
46'
46'
  Menjava: iz igre Tilen Nagode, v igro Miran Burgič.
47'
47'
  Andrej Kotnik v prepovedanem položaju.
48'
  Gorica ima udarec iz kota.
49'
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rifet Kapič.
50'
  Menjava: iz igre Jan Andrejašič, v igro Cesar Joel Valencia Castillo.
55'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jakov Biljan. Utrpel ga je Rifet Kapič.
56'
58'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Boben. Utrpel ga je Leo Štulac.
59'
60'
  Menjava: iz igre Matija Škarabot, v igro Sandi Arčon.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Cesar Joel Valencia Castillo.
63'
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Radujko.
66'
66'
67'
69'
  Streljal je Miha Gregorič, a mimo vrat.
71'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Štromajer.
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Cesar Joel Valencia Castillo.
73'
74'
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
75'
75'
  Menjava: iz igre Andrej Kotnik, v igro Bede Amarachi Osuji.
78'
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jakov Biljan. Utrpel ga je Uroš Celcer.
80'
  Jakov Biljan je dobil rumeni karton.
86'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Cesar Joel Valencia Castillo.