36. krog |  Krško, Matija Gubec |  21.05.2016 ob 16.55  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Krško

0 : 0

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Vojska Matej (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Mertik Bojan (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Krškega, kjer bomo spremljali obračun 36. kroga med Krškim in Domžalami. #KRSDOM
0'
  To bo četrti prvenstveni obračun Krškega in Domžal, ki sta statistično povsem poravnana. Oba sta na medsebojnih srečanjih dosegla zmago, poraz in remi.
0'
  Domžalčani so si že zagotovili tretje mesto, ki prinaša kvalifikacije za evropsko ligo, medtem ko Krčani na današnjem srečanju potrebujejo vsaj neodločen izid, če si želijo zagotoviti neposreden obstanek v ligi. V primeru današnjega poraza bodo morali zeleni upati na pomoč Haložanov, ki morajo prav tako vsaj remizirati na tekmi s Koprom.
0'
  Krško: Zalokar, Sikošek, Vukliševič, Gregov, Pušaver, Urbanč, Žinko, Đurkovič, Hotič, Volarič in Poljanec. #KRSDOM
0'
  Domžale: Golubovič, Balkovec, Dobrovoljc, Ivkič, Brachi, Majer, Husmani, Grvala, Vetrih, Juninho, in Mance. #KRSDOM
0'
  Na strani Domžal bo debitiral Dominik Ivkič.
0'
  Krčani so v krstni sezoni storili korak predvsem v drugi polovici, ko so zbrali kar 25 od trenutnih 40 točk, a so proti koncu nekoliko popustili.
0'
  Tri točke v zadnjih štirih srečanjih je bil premajhen izkupiček, da bi si Posavci že pred današnjim srečanjem zagotovili obstanek med elitno druščino.
0'
  Kljub temu da se Petrovičevi varovanci skozi sezono niso osredotočali zgolj na obrambne naloge, so v drugi polovici popravili tudi obrambne vrste. Na dosedanjih 17 tekmah se je krška mreža zatresla devetnajstkrat.
0'
  Krčani so v nasprotju s pričakovanji v drugi polovici nekoliko razočarali na domačih tekmah, kjer so zbrali osem točk. Bistveno bolje so se odrezali na gostovanjih, kjer so jih zbrali sedemnajst.
0'
  Na drugi strani so bili Domžalčani nekoliko bolj učinkoviti v prvem delu sezone, ki so jo - tako kot celotno sezono - zaključili na tretjem mestu.
0'
  Zbrali so 30 točk, medtem ko je bila bera v drugem delu nekoliko manjša. Do današnjega srečanja so jih zbrali štiriindvajset.
0'
  V primerjavi s prejšnjo sezono, ki so jo Domžalčani prav tako sklenili na tretjem mestu, so bili varovanci Luke Elsnerja letos manj učinkoviti. Lani so namreč zbrali 68 točk. Toliko jih je pred današnjim srečanjem zbral drugouvrščeni Maribor.
1'
1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Žan Majer.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
5'
  Na začetku prvega polčasa spremljamo odprto in izenačeno srečanje, nobena od ekip pa si še ni priigrala bistvene prednosti.
6'
  Po napaki domžalskih nogometašev na sredini igrišča, je do obetavne priložnosti prišel Poljanec, a ni uspel zaključiti.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Adnan Golubovič.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Vukliševič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Šime Gregov. Utrpel ga je Ernest Grvala.
11'
  Streljal je David Poljanec, a mimo vrat.
11'
13'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
14'
  Antonio Mance v prepovedanem položaju.
17'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Šime Gregov.
19'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ernest Grvala. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
19'
  Ernest Grvala je dobil rumeni karton.
20'
  Srečanje je prekinjeno. Urbanč potrebuje zdravniško pomoč.
21'
  Igra se nadaljuje. Urbanč bo vsak čas vstopil v igro.
22'
  Po neutrudnem boju za žogo je Hotič podal v kazenski prostor, kjer je do strela prišel nekdanji "Domžalčan" Žinko, a sprožil mimo vrat.
25'
  Še naprej spremljamo precej izenačeno srečanje, nobena od ekip pa nasprotni strani ne dovoli zaključnega strela.
28'
  Krško ima udarec iz kota. Izvedel ga bo Hotič.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Hotič! Izkazal se je Golubovič, dokončno pa so razčistili branilci Domžal.
30'
  Krčani so v zadnjih minutah nevarnejši. Kažejo več želje po dosegi zadetka.
32'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance. Utrpel ga je Damjan Vukliševič.
33'
  Prekršek je utrpel Gaber Dobrovoljc.
33'
  Po podaji Žinka je do strela na desni strani kazenskega prostora prišel Volarič, a je meril preko vrat!
34'
  Strel v okvir vrat! Z glavo je poizkusil Mance, a je bil Zalokar na mestu.
35'
  Strel v okvir vrat! Z levico je z desne strani sprožil Mance, a Zalokar ni imel pretiranega dela.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Žinko, malo dela za Goluboviča.
37'
  Krško ima udarec iz kota.
39'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance. Utrpel ga je Šime Gregov.
42'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Wilson Xavier Junior.
45'
  Streljal je Gregor Sikošek, a mimo vrat.
45'
45+1'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRSDOM
45+1'
  Strel v okvir vrat! Po izvrstni podaji Pušaverja z desne strani je v kazenskem prostoru z glavo osamljen poizkusil Volarič, a je bil vratar Golubovič na mestu.
45+2'
45'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Aladin Šišič.
46'
46'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
47'
  Streljal je Aladin Šišič, a mimo vrat.
47'
  Domžale ima udarec iz kota.
48'
  Po podaji iz kota na drugo vratnico je Vetrih z glavo podal do Manceja, ki je z glavo meril mimo vrat.
49'
49'
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
53'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Luka Volarič.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Šime Gregov.
56'
57'
57'
  Jure Balkovec je dobil rumeni karton.
57'
  Povsem z leve strani kazenskega prostora je z glavo poizkusil Vukliševič, a preko vrat.
58'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Dino Hotič.
60'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Hotič, a je močan strel po sredini Golubovič ubranil.
62'
  Streljal je Zeni Husmani, a je eden od Krčanov njegov strel blokiral.
67'
  V drugem polčasu Krčani kažejo več želje po napadalni igri.
68'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Šime Gregov. Utrpel ga je Antonio Mance.
68'
  Šime Gregov je dobil rumeni karton.
69'
  Streljal je Aladin Šišič, a precej preko vrat.
71'
  Menjava: iz igre Wilson Xavier Junior, v igro Filip Jankovič.
71'
  Po preigravanju na desni strani kazenskega prostora je zaključil Volarič, a je Golubovič njegov strel ubranil.
75'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Antonio Mance.
76'
  Brachi je s prostega strela ogrozil vrtata Zalokarja, ki je žogo izbil v kot.
76'
78'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Luka Pavič.
79'
80'
  Izjemno nevarna priložnost za Krško. Po kotu se je na drugi vratnici sam znašel Žinko, a je Golubovič žogo v zadnjem trenutku izbil z golove črte.
83'
  Menjava: iz igre Dominik Ivkič, v igro Marko Alvir.
83'
  Lepa priložnost za Domžale! Jankovič je sprožil z desne strani kazenskega prostora in Zalokar se je moral pošteno potruditi, da je njegov strel ubranil.
87'
  Menjava: iz igre David Poljanec, v igro Tim Čeh.
88'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Antonio Mance.
89'
  Streljal je Alvaro Rodriguez Brachi, a mimo vrat.
89'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Alvir. Utrpel ga je Tim Čeh.
90+1'
  Dve minuti sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRSDOM
90+1'
  Menjava: iz igre Luka Volarič, v igro Marko Jakolič.
90+3'
90+3'
  Bučen aplavz s tribun. Krško si je z remijem zagotovilo obstanek v ligi, medtem ko so Domžalčani sezono tako kot lani sklenili na tretjem mestu, s čimer so si zagotovili tekmovanje na evropski sceni.