Sodniki: | Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Bensa Uroš (2. pomoč) , Friš Tadej (4. sodnik) , Žnidaršič Andrej (5. sodnik) , Glažar Roman (6. sodnik) |
Delegat: | Bole Stojan |
Št. gledalcev: | 1000 |
Olimpija | ||
---|---|---|
13 | Rok Vodišek | V |
2 | Denis Klinar | |
4 | Dejan Kelhar | |
6 | Miha Zajc | |
9 | Blessing Chibuike Eleke | |
14 | Mario Jurčevič | |
16 | Ricardo Alves Coelho Da Silva | |
17 | Andraž Kirm | |
20 | Antonio Delamea Mlinar | K |
26 | Leon Benko | |
88 | Danijel Miškić | |
Rezervni igralci |
||
1 | Aleksander Šeliga | V |
7 | Rok Kronaveter | |
8 | Darijan Matić | |
11 | Etien Velikonja | |
15 | Marko Vukćević | |
18 | Jakob Novak | |
27 | Aris Zarifović |
Celje | ||
---|---|---|
12 | Matic Kotnik | V |
2 | Žiga Kous | |
3 | Elvedin Džinić | |
8 | Amar Rahmanović | |
14 | Matej Podlogar | |
16 | Jure Travner | K |
21 | Goran Cvijanović | |
23 | Nino Pungaršek | |
25 | Lovre Čirjak | |
27 | Damir Hadžić | |
32 | Janez Pišek | |
Rezervni igralci |
||
33 | Matjaž Rozman | V |
7 | Marin Glavaš | |
9 | Dalibor Volaš | |
10 | Rudi Požeg Vancaš | |
11 | Irfan Hadžić | |
13 | Jon Šporn | |
28 | Tilen Pečnik |
Trener |
---|
Luka Elsner |
Trener |
---|
Igor Jovićević |
Sodnik | ||
---|---|---|
Matej Jug |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Leon Benko | 1 : 0 | 31' | |
Ricardo Alves Coelho Da Silva
as. Eleke |
2 : 0 | 38' | |
Amar Rahmanović
as. Travner |
2 : 1 | 64' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Denis Klinar | 1' | |||
Volaš / Čirjak | 46' | |||
Denis Klinar | 49' | |||
Antonio Delamea Mlinar | 51' | |||
Zarifović / Eleke | 55' | |||
Ricardo Alves Coelho Da Silva | 65' | |||
Velikonja / Benko | 70' | |||
Požeg Vancaš / Pungaršek | 75' | |||
Hadžić / Podlogar | 81' | |||
Vukćević / Zajc | 87' | |||
Rok Vodišek | 89' | |||
Andraž Kirm | 93' | |||
Damir Hadžić | 95' | |||
Amar Rahmanović | 95' |
19. krog | ||
---|---|---|
Gorica | 3 : 0 | Aluminij |
Rudar Velenje | 2 : 2 | Krško |
Olimpija | 2 : 1 | Celje |
Domžale | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
Maribor | 4 : 0 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Marcos Magno Morales Tavares | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
Žiga Škoflek | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Lovro Bizjak | 7 |
Miha Zajc | 7 | |
16. | Marko Nunić | 6 |
Blaž Kramer | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |