Sodniki: | Mertik Bojan (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Herženjak Eric (2. pomoč) , Goričan Vojko (4. sodnik) |
Delegat: | Režonja Slavko |
Št. gledalcev: | 1200 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
N |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Maribor |
P |
Krško | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Koper |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Celje |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 1 : 0 | Krško |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Maribor |
P |
Maribor | 0 : 2 | Celje |
P |
Aluminij | 3 : 1 | Maribor |
N |
Maribor | 2 : 2 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 20 | 1 | 5 | 14 | 14 | ||
Maribor | 20 | 14 | 5 | 1 | 52 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 0 | 4 | 6 | 7 | ||
Maribor | 10 | 6 | 4 | 0 | 28 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 1 | 8 | 7 | ||
Maribor | 10 | 8 | 1 | 1 | 24 |
23/24 | 28.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 29.03.2024, ob 17.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 19.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 11.12.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 2:2 | (1:2) |
23/24 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 28.09.2023, ob 17.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (0:1) |
23/24 | 1.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 23.07.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:4 | (0:2) |
22/23 | 28.krog | Domžale, Športni park Domžale, 18.03.2023, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 06.12.2022, ob 18.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 7:0 | (4:0) |
22/23 | 10.krog | Domžale, Športni park Domžale, 18.09.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:5 | (0:2) |
22/23 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 16.07.2022, ob 20.15 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 0:3 | (0:2) |
21/22 | 31.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 15.04.2022, ob 20.15 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 22.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 21.02.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:4 | (0:2) |
21/22 | 13.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 16.10.2021, ob 20.15 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 4.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 07.08.2021, ob 20.15 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:2 | (0:2) |
16/17 | 35.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.05.2017, ob 16.55 | Radomlje | - | Maribor | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 26.krog | Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2017, ob 19.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 17.krog | Domžale, Športni park Domžale, 20.11.2016, ob 16.55 | Radomlje | - | Maribor | 0:3 | (0:2) |
16/17 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt, 10.09.2016, ob 20.15 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (2:0) |
14/15 | 29.krog | Domžale, Športni park, 24.04.2015, ob 19.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:6 | (0:3) |
14/15 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt, 06.12.2014, ob 16.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (3:0) |
14/15 | 11.krog | Domžale, Športni park, 27.09.2014, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
14/15 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt, 26.07.2014, ob 17.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (1:1) |
35. krog | ||
---|---|---|
Krško | 1 : 1 | Koper |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Maribor |
Celje | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Aluminij | 0 : 0 | Domžale |
Gorica | 1 : 0 | Olimpija |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Žiga Škoflek | 9 |
Marcos Magno Morales Tavares | 9 | |
Dare Vršič | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Miha Zajc | 7 |
Lovro Bizjak | 7 | |
16. | Blaž Kramer | 6 |
Marko Nunić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 |