16. krog |  Nova Gorica, Športni park |  31.10.2009 ob 18.00

HIT Gorica

4 : 3

Interblock

Sodniki: Huselja Emir (glavni sodnik), Jovanović Stevo (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se bosta pomerila Hit Gorica in Interblock.
0'
  V taboru Hita Gorice vlada prava bolnišnica: trener Mladenović je še vedno na intenzivnem oddelku ptujske bolnišnice, Velikonji se je na okrevanju po operaciji rame pridružil Galešič, zdravstvene težave imajo tudi Komel, Pirih, Mlakar in Miha Mevlja. Balažic je odsoten zaradi štirih rumenih kartonov.
0'
  Ob že znani enajsterici, ki je ni več v klubu, bo Interblock tokrat nastopil tudi brez poškodovanih Beriča in Delamee, ki sta odsotna dlje časa.
0'
  V novogoriški Športni park se po daljšem času vrača Borivoje Lučić, nekdanji trener Hita Gorice, ki bo Interblock vodil tretjič.
0'
  Dmačo ekipo bo spet vodil David Peršič, ki je drugič v tej sezoni v vlogi "dežurnega gasilca."
0'
  Ekipi prihajata na igrišče; na tribunah je okrog 500 gledalcev.
0'
  Interblock tudi tokrat nastopa le z "mladinci".
0'
1'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton. Prekršek je naredil na sredini igrišča, sodnik pa je pustil prednost in po zaustavljeni akciji kaznval domačega igralca.
5'
  Po prostem strelu je najprej zapretil Kršič, na drugi strani pa so bili po kotu nevarni gostje, a se je izkazal domači vratar Žilić.
5'
  Matej Rapnik je dobil rumeni karton. S prekrškom je zaustavil Rakuščka.
9'
  GOOOL! Zadel je Gustavo Andres Paez!
10'
  Majcen je pobegnil domači obrambi, Žilić je njegov strel odbil, žogo pa je nato v dmačo mreo pospravil Paez.
12'
  Majcen je spet pobegnil domači obrambi in z desne strani silovito streljal ter zadel zunanji del mreže.
13'
  Enajstmetrovka za Hit Gorico!!! Prekršek nad Ostercem.
14'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Enes Demirovič je zgrešil enajstmetrovko! Zadel je levo stativo.
14'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
14'
  Po kotu je Osterc dosegel zadetek z glavo. Žogo je preusmeril daljši kot ljubljanskih vrat.
21'
  Blaž Božič je dobil rumeni karton. S prekrškom je na sredini igrišča zaustavil Cvijanoviča.
24'
  Lucas je sprožil s prostega strela zokrog 30 m., Žilič je žogo odbil v kot.
26'
27'
  Po podaji Jogana z leve strani, je bil pred domačimi vrati najvišji v skoku Paez in z glavo žogo preusmeril v gol.
43'
  Osterc je sprožil iz obrata, Rozman je žogo uspešno odbil.
44'
  Po podaji na desno stran kazenskega prostora, je Demirovič poskusil z diagonalnim strelom in zgrešil.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
45'
  Interblock je bil v 1. polčasu boljši nasprotnik.
45'
  V novogoriški obrambi je nastalo preveč vrzeli, ki so jih gostje spretno izkoriščali.
45'
45'
  Menjava: iz igre Dragoljub Nikolič, v igro Miha Gregorič.
48'
  Začetek drugega polčasa zaenkrat ponuja umirjeno igro.
50'
  Fink je po daljši gostujoči akciji sprožil z okrog 20 metrov, Žilič je žogo odbil v kot. Zelo obetavna akcija.
52'
  GOOOL! Zadel je Goran Cvijanovič!
53'
  Cvijanovič je močno udaril po odbiti žogi in iz neposredne bližne matiral Rozmana.
54'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Matej Rapnik je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
54'
  Rapnik je prejel drugi rumeni karton zaradi grobega prekrška nad Cvijanovićem.
57'
  Menjava: iz igre Gustavo Andres Paez, v igro Luka Vrhunc.
64'
  Majcen je spet prodrl po levi strani in močno streljal, Žilič je odlično posredoval in žogo odbil.
67'
  Izjemen prodor Finka, ki je podal pred gol, Majcen pa je streljal v padcu in zadel desno stativo domačih vrat.
67'
  Menjava: iz igre Admir Kršič, v igro Amedej Vetrih.
69'
  GOOOL! Zadel je Bojan Đukič!
69'
  Po kotu je žoga prišla na drugo vratnico, kjer jo je Đukić z glavo preusmeril v nebranjeni del ljubljanskih vrat.
70'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
71'
  Vetrih je na sredini igrišča podrl Božića.
79'
  Po obetavni domači akciji je Demirović z roba kazenskega prostora streljal preko gostujočih vrat.
80'
  GOOOL! Zadel je Ivan Brečevič!
82'
  Po podaji Škarabota je iz neposredne bližine z glavo zadel Brečevič. Novogoričanom se po sedmih zaporednih porazih in petih zaporednih remijih obeta težko pričakovana zmaga.
83'
  Amedej Vetrih je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
86'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Dejan Zadnikar.
87'
  Menjava: iz igre Ivan Brečevič, v igro Dejan Žigon.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  GOOOL! Zadel je Dejan Zadnikar!
90+1'
  Po kotu je po odbiti žogi udaril Zadnikar in zadel levi spodnji kot domačih vrat.
90+3'
  Izjemna priložnost Interblocka in izjemna obramba Žilića!!!
90+3'
90+3'
  Ponovimo še enkrat; Novogoričani so nazadnje zmagali točno pred tremi meseci, 31. julija, ko so slavili v Domžalah (1:4). Tokrat izjmna nogometna predstava obeh moštev, domači pa so bili boljši v drugem polčasu in zsluženo priigrali težko pričakovano zmago.