19. krog |  Celje, Arena Petrol |  20.02.2011 ob 15.00

CM Celje

0 : 0

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Patarić Dejan (1. pomoč), Košanc Elvis (2. pomoč) , Vinčić Slavko (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovane in spoštovani lepo pozdravljeni iz Arene Petrol. Pred nami je prva tekma v 1. SNL v letu 2011. V zaostali tekmi 19. kroga se bosta pomerila ekipi CM Celja in Domžal. Glavni delilec pravice bo Damir Skomina.
0'
  Tako domači trener Stane Bevc kot tudi gostujoči Darko Birjukov tekmo pričakujeta optimistično in predvsem sproščeno.
0'
  V domačem taboru zaradi poškodb manjkata Močič in Popovič, na tribuni je ostal Beršnjak. Pri gostih manjkajo Apatič, Pekič, Hanžič, Juninho, Zatkovič in Saferovič.
0'
  Celjani trenutno zasedajo deveto mesto, Domžalčani so na drugem.
0'
  Pogoji za igro bodo dobri, saj je travnata površina kljub nizkim temperaturam v zelo dobrem stanju.
0'
0'
  Tako v tem trenutku se je začelo srečanje CM Celje - Domžale. Domači igrajo v belih dresih, gostje v modrih.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gorazd Zajc.
4'
  Streljal je Gorazd Zajc, a mimo vrat.
7'
  V uvodnih minutah imajo več od igre Celjani, ki so si priigrali že dve priložnosti, gostje še nobene.
9'
  Domžale ima udarec iz kota.
10'
10'
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
12'
  Gostje so imeli tri zaporedne udarce iz kota, v zadnjem poizkusu pa so bili zelo blizu, saj je do strela z glavo prišel Drevenšek, udaril pa tik mimo leve vratnice.
14'
  Amer Krcič v prepovedanem položaju.
19'
  V zadnjih minutah tekme sta si ekipi enakovredni, nekoliko več pa imajo žogo v svoji posesti gostje.
21'
23'
  Po strelu Domžal iz kota je bil na mestu vratar Mujčinović.
23'
  Streljal je Lucas Mario Horvat, a mimo vrat.
23'
  Poizkus Horvata s škarjicami je odletel mimo desne vratnice.
27'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
28'
  Strel Teinoviča mimo desne vratnice Mujčinoviča.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
31'
  Prosti strel za goste, razdalja 30 metrov. Drevenšek je zadel živi zid Celjanov, nato pa je Šimunovič prišel do strela, lahek plen za Mujčinoviča.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič.
33'
  Šimunovič je iz prostega strela zadel prečko.
33'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
33'
  Nato še strel Zeca mimo celjskega gola.
34'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
39'
  Menjava: iz igre Zoran Pavlovič, v igro Ivan Firer.
40'
  Zoran Pavlovič je zapustil igro zaradi poškodbe.
40'
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Zec.
42'
  Po podaji s kota je bil najvišji v kazenskem prostoru Celjanov Darko Zec, ki je sprožil z glavo, vratar Mujčinovič je bil premagan, na pravem mestu pa je bil Zajc, ki je žogo uspešno izbil.
45+2'
45+2'
  V Celju je vse pripravljeno na začetek 2. polčasa.
45'
46'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
47'
  Po napaki celjske obrambe je do strela prišel Drevenšek, žoga pa je zletela mimo gola.
47'
51'
  V 2. delu spremljamo precej boljšo igro Domžal.
51'
51'
  Strel Teinoviča z razdalje je končal mimo desne vratnice Mujčinoviča.
52'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Roman Bezjak.
52'
  Streljal je Akakpo Serge, a mimo vrat.
53'
  Po podaji Gobca je Akakpo z glavo meril nenatančno.
56'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Roman Bezjak.
57'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
57'
  Menjava: iz igre Amer Krcič, v igro Slobodan Vuk.
58'
60'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
61'
  Po lepi podaji Teinoviča je Vuk premagal Mujčinoviča, a je bil napadalec Domžal v prepovedanem položaju.
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
65'
  Prosti strel Drevenška, dobra obramba Mujčinoviča.
65'
70'
  Nejc Vidmar v prepovedanem položaju.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
71'
  Strel z glavo Vuka, brez pravega dela za Mujčinoviča.
74'
  CM Celje ima udarec iz kota.
75'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Gorazd Zajc.
75'
  Dalibor Teinovič je dobil rumeni karton.
77'
  Menjava: iz igre Gorazd Zajc, v igro Marko Krajcer.
78'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
78'
  Bezjak je po samostojnem prodoru streljal preko gola.
79'
82'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Marko Drevenšek.
83'
  Mato Šimunovič je dobil rumeni karton.
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
85'
  Menjava: iz igre Nace Kosmač, v igro Jernej Smukavec.
88'
  Streljal je Marko Krajcer, a mimo vrat.
89'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
89'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Marko Drevenšek.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Teinovič.
90+2'
90+2'
  Končano je prvo srečan je v novem koledarskem letu, tekma ni navdušila, ekipa pa stan si razdelili točke.