20. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  27.02.2011 ob 15.00

Triglav Gorenjska

0 : 0

CM Celje

Sodniki: Gostenčnik Gregor (glavni sodnik), Ploj Boris (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Šart Peter (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz Kranja, kjer bomo spremljali zadnjo tekmo prvega kroga spomladanskega dela prvenstva.
0'
  Tokratnja nasprotnika sta domači Triglav in gostujoča ekipa Celja.
0'
  Celjani pred 20. krogom Prve lige si zasedajo zadnje mesto na lestvici, Triglav pa je trenutno na osmem mestu. Razlika med obema moštvoma je dve točki.
0'
  Za Celjane je to druga tekma v letošnjem koledarskem letu, saj so prejšnji teden odigrali zaostalo tekmo. V nedeljo so na Areni Petrol remizirali z rezultatom 0:0.
0'
  Triglavane so pred nadaljevanjem prvenstva zapustili Potokar, ki je okrepil Maribor, Špelič, ki je odšel v Interblock ter Zavrl, ki je odšel v Rusijo. Nove moči v spomladanskem delu prvenstva so Stojnič, ki je prišel iz Rudarja, tu pa sta še Ajdin Redžič iz Jesenic in Dejana Dimitrova.
0'
  Ekipi sta že na igrišču.
0'
  S sredine igrišča bodo začeli igralci Triglava
0'
0'
  Prvi prodor na tekmi so imeli igralci Triglava. Poizkušal je Redžič.
3'
  Igralci Triglava pritiskajo že na polovici Celja.
4'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Anže Jelar.
5'
  Tekma postaja vse bolj živahna.
8'
  Triglav ima udarec iz kota.
9'
  Neuspešno izveden kot domačih. Celjani so žogo izbili v avt.
11'
  Celjani zgolj s težavo prihajajo na nasprotno polovico.
12'
  V kazenskem prostoru je padel Firer, toda sodnik pravilno ni dosodil enajstmetrovke.
12'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Uroš Smolej.
12'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Štraus. Dobil ga je Uroš Smolej.
13'
  Štravs je z visoko dvignjeno nogo grdo zadel Smoleja. Prosti strel za Triglav.
13'
  Rok Štraus je dobil rumeni karton.
14'
  Ovčina bo izvajal prosti strel močno z leve strani.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Ovčina.
14'
  Naiven poizkus Ovčine. Lahek plen za vratarja Mujčinoviča.
14'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Dragan Ovčina.
15'
  Tokrat bo prosti strel izvajal Stjepanovič, ki je mojster prostih strelov.
15'
  Streljal je Dragan Ovčina, a mimo vrat.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Petar Stojnič.
16'
  Prekršek Firerja v napadu.
16'
  Triglav je v prvih minutah veliko boljši tekmec.
17'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Danijel Brezič.
18'
  Prosti strel Celja na polovici igrišča.
19'
  Medved je prekinil domači protinapad.
20'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Uroš Smolej.
20'
  Kranjčani se zaenkrat poigravajo s Celjani.
21'
  Streljal je Bernard Stjepanovič, a mimo vrat.
21'
  Stjepanovič je slabo streljal.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Štraus.
22'
  Mlahav poizkus Celjanov. Žoga je po strelu Štrausa komaj prišla do vratarja Gracarja.
23'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Rok Štraus.
24'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ajdin Redžič. Dobil ga je Danijel Brezič.
25'
  Globinska podaja Triglavanov v konico napada. Kapič je bil neodločen tako da bi Jelar skoraj prišel do žoge, toda na koncu brez strela na gol.
25'
25'
27'
  CM Celje ima udarec iz kota.
27'
  Redžič je izbil žogo v še en kot za Celje.
27'
28'
  Slab predložek, saj je žoga preletela cel kazenski prostor.
28'
  V zadnjih trenutkih gostje prevzemajo pobudo.
30'
  Lepa akcija Triglava. Redžič je podal na desno stran do Burgarja, ki je poslal žogo v kazenski prostor, kjer so jo Celjani izbili v kot.
30'
31'
  Predložek je Mujčinovič izboksal, nato pa je do strela iz ugodnega položaja prišel Dolžan.
32'
  Streljal je Rok Dolžan, a mimo vrat.
32'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
32'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ajdin Redžič. Dobil ga je Dominik Beršnjak.
32'
  Prosti strel za Celje. To je odličen položaj za Breziča...
33'
  Prekršek je utrpel Danijel Brezič .
33'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Iztok Močivnik.
33'
  Streljal je Ajdin Redžič, a mimo vrat.
34'
  Ob Redžičevem strelu se je nekdo dotaknil žoge.
34'
34'
34'
35'
  Ovčina je zvito poizkusil iz kota, a je Mujčinovič uspel izbiti žogo v še en kot.
35'
35'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Bekim Kapič.
35'
  Iztok Močivnik v prepovedanem položaju.
37'
  Po nekaj boljših minutah Celja, so Triglavani spet močno pritisnili proti gostujočim vratom.
37'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Klemen Medved.
37'
40'
  Redžič je z glavo lepo podaljšal žogo v protinapad, kamor je stekel Jelar, ki je bil hitrejši od Kapiča. Nato je sledila lepa podaja na rob kazenskega prostora od koder pa je Krcič slabo streljal.
40'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
41'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Bernard Stjepanovič.
41'
  Danijel Brezič je dobil rumeni karton.
41'
  Grob prekršek Breziča s hrbta. Prosti strel s kakih 40-ih metrov bo izvajal Stjepanovič.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bernard Stjepanovič.
42'
  Burgar je bil na krilu hitrejši od Kapiča in poslal žogo v kazenski prostor, kjer pa je Akakpo izbil žogo v kot.
42'
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ajdin Redžič.
44'
  Lepa globinska podaja Močivnika v prazen prostor proti Štrausu, ki pa je bil za las prekratek.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dominik Beršnjak.
45'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45'
45+1'
  Bržkone zadnja priložnost v prvem polčasu.
45+1'
  Po podaji Gobca je Akakpo z glavo streljal čez gol.
45+1'
  Streljal je Serge Akakpo, a mimo vrat.
45+1'
45'
46'
46'
  Mujčinovič lovi visoko žogo.
47'
  Tudi drugi polčas so veliko bolje začeli domači.
48'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
49'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič.
51'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič.
52'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dominik Beršnjak. Dobil ga je Bernard Stjepanovič.
54'
  Domači so izpeljali še en obetaven napad, ki pa se je zaključil brez strela na gol.
56'
57'
  Najdenov je lepo izbil žogo Močivniku, ki je sam tekel proti vratarju Gracarju.
57'
59'
  Radulovič je uspel izbiti žogo pred Krcičem.
60'
60'
  Prekršek je utrpel Rok Dolžan .
60'
  Tempo igre je medtem močno padel.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastjan Gobec.
62'
  To je bil nevaren strel Gobca in kar precej težav za vratarja Gracarja.
62'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Miroslav Radulovič.
63'
64'
  Menjava: iz igre Iztok Močivnik, v igro Gorazd Zajc.
66'
  Kapič je lepo zaustavil prodor Burgarja.
66'
  Menjava: iz igre Dragan Ovčina, v igro Dejan Dimitrov.
68'
  Redžič in Burgar sta dobila visoko žogo v kazenski prostor, toda nista uspela izkoristiti zmede v gostujočem kazenskem prostoru.
69'
  Dimitrov je poizkusil s strelom proti vratom, toda Brezič je blokiral njegov strel.
70'
  Dominik Beršnjak v prepovedanem položaju.
72'
  Tekma postaja vse bolj anemična. Igra poteka samo še med obema kazenskima prostoroma.
73'
73'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Ajdin Redžič.
75'
  Lepa akcija Celja. Na koncu je domača obramba izbila žogo v avt.
75'
  Alen Krcič je dobil rumeni karton.
76'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Gorazd Zajc. Dobil ga je Uroš Smolej.
77'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dominik Beršnjak. Dobil ga je Uroš Smolej.
77'
  Menjava: iz igre Ajdin Redžič, v igro Matic Sever.
80'
  Vse manj je dinamike in vse več nenatančnih podaj.
81'
  Lepa akcija Celja. Do strela je prišel Beršnjak, vendar je njegov strel z desetih metrov blokiral Najdenov.
82'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Gorazd Zajc.
83'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Štraus. Dobil ga je Matic Sever.
85'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Dimitrov. Dobil ga je Gorazd Zajc.
85'
  Menjava: iz igre Dominik Beršnjak, v igro Marko Krajcer.
85'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro Damir Marijan.
85'
86'
87'
  Po podaji Gobca iz kota, je poizkušal Kapič, a ni najbolje zadel žoge.
87'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Matic Sever.
88'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Matic Sever.
89'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat.
89'
  Po podaji Dimitrov iz prostega strela, je z glavo nevarno zapretil Burgar.
90'
  Še en predložek Gobca je razčistila domača obramba.
90'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+1'
  Hiter protinapad Triglava je prekinil Brezič, ki se je pravočasno vrnil na pomoč branilcem.
90+1'
90+1'
90+2'
90+2'
  Pravična delitev točk v Kranju, kjer so bili domači za odtenek boljši od gostov.