21. krog |  Celje, Arena Petrol |  05.03.2011 ob 16.00  | Prenos: Šport TV

CM Celje

1 : 0

Rudar

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Rojko Gregor (2. pomoč) , Vehar Jože (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lepo pozdravljeni iz Celja, kjer so vremenski pogoji pred 50. lokalnim derbijem med CM Celjem in Rudarjem več kot odlični. Arena Petrol je obsijana s soncem, zato bodo pogoji za igro odlični.
0'
2'
  Denis Grbič v prepovedanem položaju.
3'
  V uvodnih minutah lokalnega derbija je igra ekip enakovredna, nekoliko več pa so pri žogi domači igralci.
5'
  Odličen prodor Romana Bezjaka, na koncu pa je za las udaril mimo gola.
5'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
6'
  Gobec je udaril mimo gola z velike razdalje - 40 m.
8'
  Zopet odlična poteza Bezjaka, tokrat pa je njegov strel za meter odletel čez gol.
8'
  CM Celje ima udarec iz kota.
10'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
10'
  Nevaren strel Firerja je odletel čez gol.
12'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec.
13'
  Prekršek je utrpel Dragan Čadikovski .
14'
  Rudar ima udarec iz kota.
15'
  Celjani so tekmo odlično odprli, a po lepih priložnostih niso uspeli zadeti. Gostje so zaenkrat še brez idej.
19'
Avtogol
  GOOOL! Zadetek je dosegel Bekim Kapič!
19'
  Celjani so prišli do vodstva z 1:0. V lastno mrežo je po prostem strelu Pavloviča zadel Čadikovski.
21'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
22'
  Pavlovičev strel ja zaustavil gostujoči vratar.
22'
24'
25'
  Strelec zaenkrat edinega zadetka po ogledu počasnega posnetka ni bil Dragan Čadikovski, ampak je zadel Bekim Kapič.
29'
  Strel Breziča je zaustavil Jahić.
29'
33'
  Streljal je Rok Roj, a mimo vrat.
34'
  Roj je udaril visoko čez gol, čeprav bi lahko situacijo bolje izkoristil.
36'
  Zoran Pavlovič je dobil rumeni karton.
37'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastjan Gobec.
38'
  Strel Gobca je zaustavil vratar Rudarja.
39'
  Lepe priložnosti gostiteljev se nadaljujejo. Po strelu Pavloviča je bil zopet na mestu gostujoči vratar.
44'
  Nenad Novakovič je dobil rumeni karton.
45+1'
  Po predložku Gobca je žoga odletela mimo gola.
45+1'
45+1'
  Polčas tekme. CM Celje vodi z 1:0. Strelec Bekim Kapič.
45'
47'
  Menjava: iz igre Rok Roj, v igro Mirza Mešič.
48'
  Izjemna priložnost za Čadikovskega, a je njegov strel v zadnjem trenutku za las oplazil vratar Mujčinović in žoga je le za nekaj centimetrov obšla desno vratnico.
49'
49'
50'
  Odličen in natančen strel Bezjaka, na mestu je bil vratar Jahić.
55'
  Tri izjemne priložnosti za Rudar, potem ko so igralci trikrat streljali na gol, preko Mešića zadeli tudi vratnico, a je na koncu žogo uspešno ujel domači vratar Mujčinović.
56'
  V zadnjih trenutkih so nevarnejši gostje, a domači še vedno držijo rezultat v svojih rokah.
58'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Rajko Rotman.
60'
60'
62'
63'
  Že deveti kot Rudarja. Na mestu pa je bil Mujčinović, potem ko mu je žogo hladokrvno lepo prepustil Akakpo.
64'
64'
65'
  Že enajsti kot za Rudar. Po podaji Kelenca je pred golom razčistil Brezič.
65'
  Menjava: iz igre Roman Bezjak, v igro Dominik Beršnjak.
67'
  Rotmanov strel z dvanajstih metrov je odletel visoko čez gol.
71'
  Igra je sedaj zopet postala bolj ali manj enakovredna, igra pa poteka predvsem med obema kazenskima prostoroma.
75'
  Danijel Brezič je dobil rumeni karton.
75'
  Krajša prekinitev, potem ko je Brezič s prekrškom zaustavil Rotmana.
80'
81'
82'
  Predložek Kelenca iz kota je odbil Mujčinović.
85'
  Odličen strel Pavloviča s prostega strela, vratar Jahić se je moral krepko potruditi.