21. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  05.03.2011 ob 17.00

0 : 1

Triglav Gorenjska

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Tompa Marjan (1. pomoč), Koren Jožef (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz sončnega Kopra. Rahla burja ne bo motila nogometne predstave.
0'
  Ekipi Kopra in Triglava deli 12 točka na prvenstveni lestvici in tudi to je eden od elementov, ki seveda aktualne prvake postavlja v vlogo favorita. Toda pozor: ekipi sta se na obeh letošnjih srečanjih razšli z remijem. Poleti je bilo 1:1, jeseni v Kranju 0:0.
0'
  V skupnem seštevku bosta Koper in Triglav tokrat odigrala deveto tekmo. Koprčani so v prednosti, saj imajo tri zmage, Triglav eno, štiri srečanja so se končala z remijem. Gol razlika je 9:5.
0'
  V koprskem taboru je nekaj težav s poškodbami s katerimi se ubadata Pavlin in Karič, gostje prihajajo na Obalo v popolni zasedbi. Primož Gliha tudi na tej tekmi ne bo mogel računati na novinca Eto'oja, ki še ni pripravljen, medtem ko Filip Timov nima urejenih dokumentov.
0'
  Prvič se bo na prvenstveni tekmi na domači publiki predstavil estonski novinec Konstantin Vassiljev. Igral je sicer že v sredo, ko je prijateljsko tekmo na Bonifiki s 4:3 dobil beograjski Partizan.
0'
  Tekmo bo vodil Miran Bukovec iz Lendave.
0'
  Ob začetku tekme so pogoji za igro odlični, Nebo je popolnoma jasno, piha le rahla sapica, temperatura je nekaj nad 10 stopinj C. Na tribunah je za zdaj kakšnih 150 ljudi, veliko pa jih je še pred vrati.
0'
3'
  Prekršek je utrpel Mitja Brulc .
5'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Grižonič.
9'
  Bunderla je sprejel žogo na levi strani kazenskega prostora in jo kratko podal do Grižoniča, ki je zgrešil.
9'
9'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič.
11'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Marijan. Dobil ga je Dino Stančič.
13'
  Brulc je po lepi akciji Osterca in Bunderle zadel prečnik.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Brulc.
14'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Petar Stojnič.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Bunderla.
18'
  Bunderla je poskusil s škarjicami, zgrešil za pol metra.
19'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
20'
  Streljal je Damir Marijan, a mimo vrat.
20'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil David Bunderla. Dobil ga je Jalen Pokorn.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jalen Pokorn.
23'
  Pokorn je v polprotinapadu ustrelil s kakšnih 22 metrov in zadel levo vratnico, od koder se je žoga odbila v roke Neneziću.
25'
26'
27'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Uroš Smolej.
28'
  Triglav ima udarec iz kota.
31'
  Rumen karton za Brulca, ki je na sredini igrišča ustavil žogo z roko,
31'
  Mitja Brulc je dobil rumeni karton.
33'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Marijan. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
36'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Stančič. Dobil ga je Damir Marijan.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Marko Grižonič.
37'
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Burgar.
37'
  Po kotu Brulca Bunderla poskusil z glavo, žoga je prišla do Osterca, njegov strel iz težkega kota je Gracar ubranil. Iz protinapada je poskusil Burgar, Nenezić je branil.
40'
  GOOOL! Zadel je Ajdin Redžič!
40'
  Krcič je prodrl po desnem robu kazenskega prostora in podal Redžiču, ki je bil sam v sredini in je poslal žogo v mrežo.
42'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
42'
  Po predložku Stančiča je Osterc z glavo poslal žogo mimo oddaljene vratnice.
43'
  Streljal je Nebojša Kovačevič, a mimo vrat.
44'
  Predložek Vassilijeva proti oddaljeni vratnici, Kovačevič ni imel pravega kota za strel.
45'
45'
  1 minuta dodatka.
45'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej.
45+1'
45+1'
  Tekmo so dokaj odločno začeli Koprčani, ki so si pripravili tudi nekaj priložnosti. Potem pa so imeli vse manj dobrih zamisli, s katerimi bi lahko premagali organizirano kranjsko obrambo. Triglav je vse bolj pretil iz protinapadov, pet minut pred polčasom pa je Burgar enega tudi uspešno zaključil.
45+1'
  Menjava: iz igre Dino Stančič, v igro Danijel Marčeta.
45+1'
  Menjava: iz igre Nebojša Kovačevič, v igro Dejan Marijanovič.
45'
45'
  Koprski trener je poslal na igrišče Marčeto, ki je zasedel položaj na levi strani obrambe, od koder se je Grižonič premaknil na desno.
45'
  Kovačeviča je na serdini igrišča zamenjal Marijanovič.
47'
47'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Dejan Marijanovič.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
49'
  Guberac je s 5 metrov z glavo poslal žogo v vratarja.
49'
  Streljal je Ajdin Redžič, a mimo vrat.
50'
  Redžič je sprejel žogo v kazenskem prostoru in preigral branilca, a je streljal previsoko.
52'
52'
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je David Bunderla.
54'
55'
56'
  Marčeta zaustavil Burgarja, ko so šli trije Kranjčani proti dvema branicema, na drugi strani protinapad, Gracar branil Bunderli.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Konstantin Vassiljev.
56'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Dejan Marijanovič.
56'
57'
59'
  Menjava: iz igre Jalen Pokorn, v igro Rok Brajič.
60'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Ajdin Redžič.
62'
  Menjava: iz igre Damir Marijan, v igro Anže Jelar.
63'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Marijanovič. Dobil ga je Alen Krcič.
63'
  Menjava: iz igre Enes Handanagič, v igro Aljaž Struna.
64'
  Streljal je Uroš Smolej, a mimo vrat.
64'
  Na desni bok koprske obrambe je vstopil Struna, Grižonič v sredino.
65'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Alen Krcič.
68'
68'
  Burgar v protinapadu sam proti Djukiču, prišel do strela, ki ga je Nenezič ubranil.
70'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Marčeta. Dobil ga je Dejan Burgar.
71'
72'
72'
  Streljal je Mitja Brulc, a mimo vrat.
73'
  Igor Nenezič je dobil rumeni karton.
73'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Igor Nenezič. Dobil ga je Dejan Burgar.
74'
  Nenezič je levo od svojega kazenskega prostora zrušil Burgarja, ki je bil v protinapdu, a ni šel proti golu.
74'
74'
  Milan Osterc v prepovedanem položaju.
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je Danijel Marčeta.
75'
  Menjava: iz igre Ajdin Redžič, v igro Dejan Dimitrov.
76'
  Protinapad petih igralcev Triglava proti trem Koprčanom, Marčeta je zaustavil Burgarja.
77'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je David Bunderla.
78'
  Streljal je Danijel Marčeta, a mimo vrat.
79'
81'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Dejan Dimitrov.
81'
  Mitja Brulc v prepovedanem položaju.
82'
82'
83'
  Brulc je sprožil volej iz obrata, a je Gracar strel z 10 metrov ujel.
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
85'
85'
  Petar Stojnič je dobil rumeni karton.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Dolžan.
87'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Dejan Burgar.
87'
  Aljaž Struna je dobil rumeni karton.
88'
89'
  Streljal je Bernard Stjepanovič, a mimo vrat.
89'
  Burgar je bil po podaji z desne sam pet metrov pred koprskim golom, a je zgrešil.
90'
90'
  Burgar je bil v protinapadu spet povsem sam, Nenezič je branil njegov strel.
90+1'
90+1'
90+1'
  Dejan Burgar v prepovedanem položaju.
90+2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Marijanovič. Dobil ga je Uroš Smolej.
90+3'
  Alen Krcič v prepovedanem položaju.
90+3'
90+3'
  Koprčani so ves drugi polčas poskušali izenačiti, kranjčani pa so se zaprli na svojo polovico in pustili v napadu samo Burgiča. To pa je bilo na koncu dovolj. Domači so končnico odigrali brez pravih obrambnih igralcem, štirim napadalcem se je pridružil še srednji branilec Djukič. S tako igro pa si niso pripravili pravih priložnosti, ampak so odprli Triglavu prostor za številne nevarne protinapade.
90+3'
  Čeprav bi lahko gostje zmagali z višjo prednostjo, se je tekma končala z izidom 0.1.