Sodniki: | Tošeski Boris (glavni sodnik), Vozlič Vinko (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) , Klinc Drago (4. sodnik) |
Delegat: | Režonja Slavko |
Št. gledalcev: | 200 |
Triglav Gorenjska | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija | 1 : 3 | Triglav Gorenjska |
Z |
Triglav Gorenjska | 1 : 0 | Hit Gorica |
N |
Rudar | 0 : 0 | Triglav Gorenjska |
Z |
Triglav Gorenjska | 4 : 0 | Nafta |
P |
Triglav Gorenjska | 2 : 4 | Domžale |
Luka Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Nafta | 2 : 1 | Luka Koper |
Z |
Luka Koper | 1 : 0 | CM Celje |
N |
Maribor | 1 : 1 | Luka Koper |
Z |
Luka Koper | 2 : 1 | Olimpija |
N |
Hit Gorica | 0 : 0 | Luka Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 22 | 4 | 9 | 9 | 15 | ||
Koper | 22 | 9 | 9 | 4 | 29 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 11 | 1 | 5 | 5 | 8 | ||
Koper | 11 | 5 | 5 | 1 | 17 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | ||
Koper | 11 | 4 | 4 | 3 | 12 |
13/14 | 32.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 07.05.2014, ob 20.00 | Luka Koper | - | Triglav Kranj | 3:0 | (2:0) |
13/14 | 23.krog | Kranj, Športni center Kranj, 02.04.2014, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 2:2 | (1:1) |
13/14 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 19.10.2013, ob 19.00 | Luka Koper | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) |
13/14 | 5.krog | Kranj, Športni center Kranj, 10.08.2013, ob 17.30 | Triglav Kranj | - | Koper | 0:3 | (0:1) |
12/13 | 30.krog | Kranj, športni center Kranj, 28.04.2013, ob 16.30 | Triglav | - | Koper | 1:1 | (1:0) |
12/13 | 21.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 01.12.2012, ob 17.00 | Luka Koper | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:0) |
12/13 | 12.krog | Kranj, Športni center Kranj, 30.09.2012, ob 16.00 | Triglav | - | Koper | 4:0 | (1:0) |
12/13 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 28.07.2012, ob 20.30 | Luka Koper | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) |
11/12 | 35.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 17.05.2012, ob 18.00 | Luka Koper | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
11/12 | 26.krog | Kranj, Športni center Kranj, 25.03.2012, ob 15.00 | Triglav | - | Koper | 0:2 | (0:0) |
11/12 | 17.krog | Koper, ŠRC-Bonifika, 05.11.2011, ob 18.00 | Luka Koper | - | Triglav Kranj | 3:0 | (3:0) |
11/12 | 8.krog | Kranj, Športni center Kranj, 11.09.2011, ob 16.00 | Triglav | - | Koper | 0:3 | (0:1) |
10/11 | 30.krog | Kranj, Športni center Kranj, 30.04.2011, ob 17.00 | Triglav Gorenjska | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
10/11 | 21.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 05.03.2011, ob 17.00 | Luka Koper | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:1) |
10/11 | 12.krog | Kranj, Športni center Kranj, 03.10.2010, ob 16.00 | Triglav Gorenjska | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
10/11 | 3.krog | Nova Gorica, ćportni park Nova Gorica, 31.07.2010, ob 20.00 | FC Koper | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:1) |
01/02 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 23.03.2002, ob 15.00 | KOPER SPORT LINE | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) |
01/02 | 13.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 21.10.2001, ob 15.30 | FC SPORT LINE KOPER | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:0) |
01/02 | 2.krog | Kranj, Mestni stadion, 29.07.2001, ob 17:00 | Triglav 2000 | - | Koper | 0:2 | (0:1) |
98/99 | 30.krog | Kranj, 19.05.1999, ob 17:00 | ND Triglav 2000 | - | Koper | 0:3 | (0:0) |
98/99 | 20.krog | Koper, 21.03.1999, ob 15:00 | FC Koper | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:0) |
98/99 | 9.krog | Kranj, 04.10.1998, ob 15:30 | Živila Triglav | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
30. krog | ||
---|---|---|
Rudar | 1 : 0 | CM Celje |
Triglav Gorenjska | 0 : 0 | Luka Koper |
Nafta | 1 : 2 | Olimpija |
Domžale | 1 : 0 | Primorje |
Hit Gorica | 0 : 6 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 75 | |
2 | Domžale | 36 | 67 | |
3 | Luka Koper | 36 | 60 | |
4 | Olimpija | 36 | 55 | |
5 | Hit Gorica | 36 | 48 | |
6 | Rudar | 36 | 46 | |
7 | Triglav Gorenjska | 36 | 39 | |
8 | Nafta | 36 | 37 | |
9 | CM Celje | 36 | 37 | |
10 | Primorje | 36 | 29 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marcos Magno Morales Tavares | 16 |
2. | Milan Osterc | 13 |
Damir Pekič | 13 | |
4. | Jože Benko | 11 |
5. | Vedran Vinko | 10 |
Vito Plut | 10 | |
Etien Velikonja | 10 | |
8. | Dragan Čadikovski | 9 |
Dejan Burgar | 9 | |
10. | Adnan Bešić | 8 |
Davor Škerjanc | 8 | |
Elvis Bratanović | 8 | |
Dejan Djermanović | 8 | |
Robert Berić | 8 | |
15. | Dalibor Volaš | 7 |
Darko Kremenović | 7 | |
Tomo Šokota | 7 | |
Roman Bezjak | 7 | |
Xavier Junior Wilson Aparecido | 7 | |
Mitja Zatkovič | 7 |