22. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  12.03.2011 ob 16.00

Rudar

0 : 1

Luka Koper

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Rajh Marjan (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) , Klinc Drago (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz sončnega Velenja.
0'
  Čakamo na začetek srečanja 22. kroga Prve lige med Rudarjem in Koprom.
0'
  Rudar je v spomladanskem delu prvenstva še brez zmage, v minulem krogu pa so izgubili v gosteh pri Celju, kar jim trenutno prinaša 6. mesto na lestvici. Koper pa je po 4-ih zaporednih zmagah v prejšnjem krogu nepričakovano klonil na domačem igrišču proti Triglavu.
0'
  Koper trenutno zaseda 3. mesto na lestvici in ima 7 točk več od današnjega nasprotnika.
0'
  Pri Rudarju tokrat Prašnikar ne more računati na kaznovana branilca Aleš Jeseničnika in Nenada Novakoviča. Pri Kopru zaradi dosežene kvote kartonov manjka Aljaž Struna.
0'
  Na dveh medsebojnih obračunih v letošnji sezoni je obema ekipama uspelo zmagati. V Velenju je obračun dobil Rudar z 2:1. Koprčani pa so v Gorici premagali Velenjčane prav tako z izidom 2:1.
0'
  Čez nekaj trenutkov se bo začelo srečanje, ki je zelo pomebno za domači tabor, po drugi strani pa tudi Koprčani lovijo priključek z Domžalami.
0'
0'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
1'
  Takoj so zapretili gostje, sprožil je Osterc, a mimo gola Jahiča.
4'
  Zaenkrat zelo dinamičen začetek srečanja.
4'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Rok Roj.
7'
  Po lepem predložku Roja v kazenski prostor je bil za las prekratek Bratanovič.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Konstantin Vassiljev.
11'
12'
  Lepo odigrana akcija gostov. Po podaji Brulca je Osterc streljal preko gola Rudarja.
12'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
14'
  Po podaji iz kota je nevarno streljal Osterc, a žoga je zadela Roja tako ni prišlo do spremembe izida.
15'
  Rudar ima udarec iz kota.
15'
  Streljal je Sebastjan Berko, a mimo vrat.
15'
  Po podaji iz kota je Berko z glavo streljal preko gola Kopra.
16'
  Streljal je Elvis Bratanovič, a mimo vrat.
16'
  Najlepša priložnost zaenkrat, Bratanovič je zadel okvir gola vratarja Hasiča.
18'
19'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
21'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
24'
  Po strelu Brulca je Cipot izbil žogo v kot.
24'
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Brulc.
27'
  Po napaki domače obrambe je Brulc prišel do strela, brez težav za Jahiča.
28'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Rok Roj.
28'
  Miha Blažič je dobil rumeni karton.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Milan Osterc.
30'
33'
  Koprčani so po prikazani igri za odtenek boljši nasprotnik od Rudarja.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Danijel Marčeta.
34'
  Še ena lepa akcija gostov. Osterc je lepo našel Marčeto, ki pa je streljal prešibko za Jahiča.
34'
  Streljal je Mitja Brulc, a mimo vrat.
35'
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
38'
  Po podaji Trifkoviča v kazenski prostor je najšrej poskusil Mešiča, nato pa še strel Bratanoviča, na koncu je vratar Hasič žogo vendarle uspel ujeti.
39'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Danijel Marčeta.
40'
40'
  Še en dober strel Bratanoviča, za las mimo gola vratarja Hasiča.
42'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Marko Grižonič.
44'
45'
  Še minuta sodniškega dodatka v Velenju.
45+1'
45'
45'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Nikola Tolimir.
46'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rotman.
46'
  Rotman je poskušal s strelom iz krilnega položaja in vratar Hasič je imel kar nekaj težav.
48'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Milan Osterc.
48'
49'
52'
  Koprčani so drugi del srečanja začeli zelo odločno.
52'
53'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
54'
  Po gneči v kazenskem prostoru je Brulc lepo našel Osterca, ki je iz neposredne bližine premagal Jahiča.
54'
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Sebastjan Berko.
59'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
61'
  Menjava: iz igre Rajko Rotman, v igro Dragan Čadikovski.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Mitja Brulc.
61'
62'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Ivica Guberac.
63'
63'
  Izjemen strel Vassiljeva iz prostega udarca, žoga je zletela le nekaj cm preko gola Jahiča.
70'
  V zadnjih minutah igra med obema kazenskima prostoroma.
71'
  Menjava: iz igre Nebojša Kovačevič, v igro Dejan Marijanovič.
72'
  Menjava: iz igre Elvis Bratanovič, v igro Denis Grbič.
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
77'
77'
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Dobil ga je Milan Osterc.
83'
84'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Fabijan Cipot.
86'
  V drugem delu smo videli zelo malo priložnosti.
86'
  Menjava: iz igre Mitja Brulc, v igro Amir Karič.
88'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amir Karič. Dobil ga je Nikola Tolimir.
89'
90'
  Še 3. minute sodniškega dodatka.
90+2'
  Menjava: iz igre Miha Blažič, v igro Enes Handanagič.
90+3'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
90+3'
  Damir Hadžič je dobil rumeni karton.
90+3'
90+3'
  Črna serija Rudarja se nadaljuje, to je že 6. tekma brez zmage za varovance Bojana Prašnikarja. Koper pa je prišel do pomembne zmage v boju za najvišja mesta v letošnjem prvenstvu.