22. krog |  Nova Gorica, Športni park |  12.03.2011 ob 18.00

Hit Gorica

1 : 1

CM Celje

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Pavlič Franci (2. pomoč) , Tošeski Boris (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz novogoriškega Športnega parka. Na goriškem je prijetno spomladansko vreme s 13 stopinjami celzija.
0'
  Ekipi Hita Gorice in CM Celja bosta odigrali 64. medsebojno prvenstveno tekmo. Septembra je bilo v Športnem parku 3:3, tekmo na Areni Petrol so z 1:0 dobili Celjani.
0'
  Celjani so v Novi Gorici nazadnje zmagali 14. aprila 2007, ko so slavili s 3:1 (Matavž; Biščan, Beršnjak 2 x) Skoraj štiri leta torej čakajo na nov poln izkupiček v Športnem parku.
0'
  V obeh taborih imajo težave z manjkajočimi igralci. V domačem je seznam odsotnih zelo dolg: Vetrih, Volarič, Stojanovič in Mijatovič so poškodovani, Kris Jogan, Rakušček in Demirovič so bolni, Zarifovič ima štiri rumene kartone. Novinec Ndiaye je posojen v Goriška Brda.
0'
  V celjski ekipi zaradi kartonov ni Medveda, poškodvana sta Močič in Bezjak, Beršnjak je odsoten zaradi suspenza.
0'
  Najstarejša slovenska prvoligaša (ob Mariboru) se bosta 43 - tič pomerila v Športnem parku. Bilanca je na strani Hita Gorice: 18 zmag, 8 remijev in 7 porazov. Gol razlika je 54:34.
0'
  Ekipi sta na igrišču, prvi bodo s sredine igrišča krenili Celjani.
0'
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
3'
  CM Celje ima udarec iz kota.
4'
  Pavlovič je iz prve sprožil z desne strani kazenskega prostora, Simčič je žogo izbil v kot.
5'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Admir Kršič. Dobil ga je Denis Popovič.
6'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Dobil ga je Denis Popovič.
10'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Štraus. Dobil ga je Matija Širok.
11'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Miha Mevlja.
14'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Goran Galešič.
15'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Rok Štraus.
15'
15'
17'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Pavlovič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
17'
  Pavlovič je tretjič zaapored izvedel kot in neposredno streljal na vrta, Simčič je žogo odbil. Nevaren udarec!!
18'
  Popolna premoč Celjanov!!
20'
  Sandi Arčon je v hitrem protinapadu prodrl v celjski kazenski prostor in v duelu z gostujočimi branilci padel. Sodnik Drečnik je ocenil, da ni šlo za prekršek.
20'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Miha Mevlja.
21'
  Denis Popovič je dobil rumeni karton.
23'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
24'
25'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
26'
27'
  GOOOL! Zadel je Serge Akakpo!
28'
  Po podaji iz kota je na desetih metrih do žoge prišel Akakpo in s polvisokim strelom premagal Simčiča.
28'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Goran Galešič.
30'
30'
  Sebastjan Gobec je dobil rumeni karton.
34'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Tadej Vidmajer.
34'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Bekim Kapič.
37'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
38'
  Z roba kazenskega strela je močno z levico streljal Popovič, a ni bil dovolj natančen.
38'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
44'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Miha Mevlja.
44'
  Ivan Firer je dobil rumeni karton.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Denis Popovič.
45'
45'
  Celjani so bili prepričljivo boljši v prvem polčasu in zasluženo odhajajo na odmor z 1:0.
45'
  Očitno igrajo pomembno vlogo izkušnje, saj je v celjski ekipi več igralcev z dolgoletnim stažem v prvolligaški konkurenci, mdtem ko je goriška ekipa ena najmlajših.
45'
45'
  V drugi polčas sta ekipi krenili brez menjav v enajstericah.
48'
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bekim Kapič.
50'
  Izjemna akcija Celja; po ostri podaji iz kota je z glavo od blizu streljal Kapič, Simčič je s skrajnimi napori žogo odbil v nov kot.
51'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Miroslav Radulovič.
51'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Admir Kršič. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
52'
53'
  GOOOL! Zadel je Vito Plut!
54'
  Po akciji po desni streni, je Plut krenil na svojo odbito žogo in iz težke pozicije skoraj iz mrtvega kota premagal Mujčinoviča.
54'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Ivan Firer.
55'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
56'
  Po izenačenju so pobudo prevzeli Novogoričani.
56'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Vito Plut.
57'
58'
  Sandi Arčon je dobil rumeni karton.
58'
  Arčon je brcnil žogo po sodniškem žvižgu.
59'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Pavlovič. Dobil ga je Miha Gregorič.
59'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
60'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Štraus. Dobil ga je Goran Galešič.
62'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Dobil ga je Ivan Firer.
62'
63'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Admir Kršič.
64'
64'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Pavlovič. Dobil ga je Matija Širok.
66'
  Celjani so v drugem polčasu v podrejenem položaju.
67'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan.
68'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
68'
69'
  Vito Plut je dobil rumeni karton.
70'
71'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Danijel Brezič.
72'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Dobil ga je Miroslav Radulovič.
72'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Sandi Arčon je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
73'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
75'
75'
  Menjava: iz igre Rok Štraus, v igro Aleš Kačičnik.
76'
  Celjani se "vračajo" v igro.
77'
81'
  Menjava: iz igre Vito Plut, v igro Dino Martinovič.
82'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Tadej Vidmajer.
82'
  Menjava: iz igre Denis Popovič, v igro Gorazd Zajc.
83'
85'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
85'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Kačičnik. Dobil ga je Alen Jogan.
86'
90'
  TRi minute sodniškega dodatka.
90'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
90+1'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Dobil ga je William Franklin Vicente.
90+2'
90+2'
  Celjani boljši v prvem polčasu, Novogoričani so vzpostavili ravnotežje z izenačenjem, nazadnje pa nobena ekipa ni uspela priigrati nove uspešne akcije za zmago.