23. krog |  Koper, mestni stadion ŠRC Bonifika |  16.03.2011 ob 18.00  | Prenos: Šport TV

2 : 2

Hit Gorica

Sodniki: Gostenčnik Gregor (glavni sodnik), Ploj Boris (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Mežnar Tadej (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 0

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji slovenskega nogometa, lep pozdrav iz Bonifike.
0'
  V 23. krogu bomo tokrat spremljali primorski derbi med Luko Koprom in Hit Gorico.
0'
  To bo že 53. prvenstveni obračun teh dveh moštev.
0'
  Več točk so v medsebojnih dvobojih do zdaj zbrali Novogoričani, saj so zmagali na 21 tekmah.
0'
  Koprčani so zmagali 16-krat, ekipi pa sta se 15-krat razšli brez zmagovalca.
0'
  V tej sezoni ena zmaga Kopru (1:0) in remi v Novi Gorici (2:2).
0'
  Trener Gliha ne bo mogel računati na Pavlina, Obradovića, Timova, Eto'oja.
0'
  Peršič ne bo mogel računati na Arčona, Demiroviča, Vetriha, Volariča, N'Diayeja.
0'
  Sicer pa pred tekmo kar napeto vzdušje v taboru aktualnih državnih prvakov iz Kopra. Športni direktor in nogometaš Miran Pavlin je zoper trenerja Primoža Gliho predlagal disciplinski postopek.
0'
  Gliha bo kljub temu tekmo vodil s klopi.
0'
  V Kopru sicer deževno in vetrovno vreme. Zaradi nepredvidljivih razmer je mogoče pričakovati večje število zadetkov.
0'
  Nogometaši so že na zelenici.
0'
  Na delovno sredo nekoliko skromnejši obisk na Bonifiki.
0'
0'
  Novogoričani so zapravili prvi napad.
1'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Nemanja Vidič.
3'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
3'
  Streljal je Admir Kršič, a mimo vrat.
4'
4'
  Kršič je poizkusil dvakrat zapored in ogrel Hasića!
5'
  Galešič je bil v dobrem položaju, da bi zaključil s strelom od daleč, a je preveč okleval.
5'
  Na začetku pritisk gostov, ki delujejo veliko bolj motivirani.
5'
  Marčeta je iskal Brulca, a ga z dolgo diagonalno podajo ni našel.
6'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Miha Mevlja.
6'
  Gostenčnik je ustno opozoril Kovačeviča, ki je storil že drugi prekršek.
7'
  Širok je iskal Pluta, a je posredoval Marčeta.
8'
  Guberac je sprožil s 30 metrov. To je bil bolj poizkus iz obupa.
8'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
8'
  Galešič je poizkusil z levico, a Hasič ni imel velikega dela.
9'
  Nevarno pred vrati gostov. Marčeta je oddal ostro žogo v kazenski prostor, a je zletela mimo vseh nogometašev.
9'
9'
  To je bil še najbolj resen poizkus aktualnih državnih prvakov.
10'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Grižonič. Dobil ga je Nejc Mevlja.
11'
  NEVERJETNO! Brulc je izjemno lepo zaposlil Osterca, ki je med dvema branilcema zgrešil žogo!
13'
  Kršič je iskal Galešiča z globinsko podajo, a je bil malo premočan pri oddaji žoge.
14'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Grižonič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
14'
  Skromen poizkus Galešiča.
15'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
15'
  Po prodoru ga je izsili Marčeta.
16'
  Vassiljev je slabo izvedel kot.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Marko Grižonič.
17'
  Streljal je Danijel Marčeta, a mimo vrat.
17'
  Marčeta se je znašel v dobrem položaju za strel iz kazenskega prostora, a je preslabo meril s svojo levico!
18'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Damir Hadžič.
19'
  Protinapad Novogoričanov! Žogo je slabo zadel Plut!
20'
20'
  Marčeta je podobno kot pred nekaj minutami, slabo meril mimo leve vratnice Rupnika.
22'
  GOOOL! Zadel je Danijel Marčeta!
24'
  Spet na levi strani povsem sam Marčeta in v tretje gre rado! Skoraj identična situacija kot pred tem dvakrat in Marčeta je bil tokrat bolj natančen in se se še četrtič v tej sezoni veseli zadetka!
25'
  Ja, lahko bi rekli, da so bili Novogoričani celo nekoliko bolj konkretni, a so vse preveč samega puščali 22-letnega Marčeto.
27'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat.
27'
  Jogan je slabo streljal mimo desne vratnice Hasiča.
27'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Marčeta. Dobil ga je Admir Kršič.
28'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Matija Širok.
30'
  Galešič je imel spet lepo priložnost za strel, a je slabo zadel žogo.
31'
33'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Goran Galešič.
34'
  Novogoričani poizkušajo izenačiti, a so Koprčani zelo dobro stojijo na igrišču.
34'
  Vito Plut v prepovedanem položaju.
34'
  Zdaj pa v Kopru pravi naliv!
35'
35'
36'
  Spet je na potezi Vassiljev.
36'
  Vassiljev danes ni razpoložen pri podajah.
37'
  Dobra dvojna kombinacija Jogana in Franklina, a je žoga končala za golom Hasiča.
38'
  Vassiljev je iskal Osterca v kazenskem prostoru, a je spet slabo oddal žogo.
38'
  Streljal je William Franklin Vicente, a mimo vrat.
39'
  Galešič je podal v kazenski prostor in žoga je presenetila obrambo Kopra, nato pa je do strela prišel Brazilec Franklin, a streljal nekoliko previsoko!
40'
  GOOOL! Zadel je Vito Plut!
41'
  M. Mevlja je lepo našel Pluta, ki je med dvema branilcema našel prostor in premagal nekdanjega soigralca pri Kopru Hasića!
42'
  To je drugi gol Pluta v tej sezoni v dresu Hit-a Gorice.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
42'
  PRITISK NOVOGORIČANOV! Plut ga je lepo našel na levi strani, a je Brazilec meril naravnost v Hasiča!
43'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Nejc Mevlja.
43'
  Streljal je Vito Plut, a mimo vrat.
44'
  Plut si je pripravil strel, a slabo zadel žogo!
45'
  Koprčani že lep čas niso bili na polovici Novogoričanov.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
45'
  Kar zanimiv prvi del primorskega derbija. Žoga, pa tudi igra je izjemo hitra. Sicer ne tako številna publika je videla dva zadetka. V 22. minuti je zadel Marčeta, slabih 20 minut kasneje pa je izenačil Plut. Ostanite z nami tudi v drugem delu, ko bomo zagotovo spremljali zanimivo tekmo.
45'
45'
  Menjava: iz igre Miha Blažič, v igro Aljaž Struna.
45'
  Takoj prodor Marčete in v kazenskem prostoru spet ni bilo nikogar od soigralcev.
47'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
47'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Milan Osterc.
47'
  Vassiljev se pripravlja za strel na 30 metrih.
48'
  Vassiljev je 'nastreljal' živi zid.
48'
  Plut je meril in zadel Grižoniča.
50'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Dobil ga je Mitja Brulc.
51'
  Pri žogi je kdo drug kot Vassiljev.
51'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
51'
  Vassiljev je močno streljal, a slabše meril.
52'
53'
  Hasič je imel kar precej težav pri tem strelu, saj je žoga pred njim odskočila!
53'
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
54'
  Galešič je dobil ustno opozorilo pred rumenim kartonom.
54'
55'
  Slabo izveden kot.
55'
  Pred tem bi Širok skoraj premagal svojega vratarja Rupnika.
56'
57'
  IZJEMNA PRILOŽNOST ZA VRTNICE! Franklin je imel priložnost z 11 metrov! Vse čestitke Hasiču!
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
58'
  Osterc je kar precej s strani meril pred vrata Rupnika, kjer je bil za las prekratek Brulc.
59'
  Marijanovič bo vstopil na strani Kopra.
59'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Grižonič. Dobil ga je Vito Plut.
59'
  Menjava: iz igre Nebojša Kovačevič, v igro Dejan Marijanovič.
60'
  Novogoričani imajo prosti strel na 17 metrih!
60'
60'
60'
  Hasič zanesljivo iz vrat.
61'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
61'
  Damir Hadžič je dobil rumeni karton.
61'
  Franklin je bil v obetavnem napadu, Hadžič pa mu je podstavil nogo.
61'
  Prosti strel vrtnicam na 25 metrih.
62'
63'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Mevlja.
63'
64'
  William Franklin Vicente v prepovedanem položaju.
65'
  GOOOL! Zadel je Dejan Marijanovič!
66'
  Struna je oddal žogo v kazenski prostor, kjer je s strelom poizkusil Osterc, nekdo je blokiral njegov strel, nato pa je Marijanovič s tal premagal Rupnika!
67'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je William Franklin Vicente.
67'
  Aljaž Struna je dobil rumeni karton.
67'
  Še drugi prekršek za rumeni karton nad Franklinom, ki ima težave s poškodbo.
67'
  Trenutno prekinitev, medtem ko zdravniška služba oskrbuje Franklina.
68'
  Nekdanji nogometaš brazilskega kluba Figueirens je odšepal z igrišča.
69'
  Martinovič se ogreva za vstop, med tem je Franklin spet na igrišču.
69'
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Milan Osterc.
71'
72'
  IZJEMEN STREL VASSILJEVA! Žoga je za las končala mimo leve vratnice Rupnika!
74'
75'
  Osterc je po podaji Vassiljeva močno streljal, a je na mestu stal Rupnik.
75'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
76'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Admir Kršič.
76'
  Na Bonifiki je skoraj prenehalo deževati.
76'
  GOOOL! Zadel je William Franklin Vicente!
78'
  Galešič je lepo našel Franklina, ki se je povsem osamljen znašel pred Hasićem in rutinirano zaključil!
79'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je Vito Plut.
80'
80'
  Streljal je Nemanja Vidič, a mimo vrat.
81'
  Menjava: iz igre Admir Kršič, v igro Dino Martinovič.
81'
  Kršič je kapetanski trak predal Alenu Joganu.
82'
  Buderla se pripravlja na vstop.
82'
  Menjava: iz igre Mitja Brulc, v igro David Bunderla.
83'
  Marjanovič je spet streljal, a le v N. Mevljo.
83'
84'
  Menjava: iz igre Goran Galešič, v igro Rok Buzeti.
85'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Marijanovič. Dobil ga je Nejc Mevlja.
86'
  Rok Buzeti v prepovedanem položaju.
87'
  Novogoričani pritiskajo preko Pluta, a nazadnje žoga v rokah Hasiča!
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Bunderla.
87'
88'
  Bunderla je imel pred tem priložnost za zmago!!! ODLIČNA OBRAMBA RUPNIKA!
88'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
89'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Nejc Mevlja.