33. krog |  Domžale, Športni park |  11.05.2011 ob 20.00

2 : 0

Rudar

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Perić Dragoslav (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep dober večer iz Domžal.
0'
  Športni park v Domžalah bo prizorišče zadnje tekme 33. kroga Prve lige med Domžalami in velenjskim Rudarjem.
0'
  Ob novem remiju Maribora imajo danes Domžalčani idealno priložnost, da znova znižajo zaostanek za vodilno ekipo slovenskega prvenstva. Ob morebitni današnji zmagi nad Rudarjem bi bila razlika le še 4 točke in zaključek prvenstva bi bil še kako napet.
0'
  Rudar je na drugi strani trdno uvrščen na sredino lestvice z 41-imi točkami. Velenjčani pa so v zadnjih tednih nekoliko padli v formi, saj so na zadnjih 6-ih tekmah le enkrat zmagali in doživeli kar 4 poraze.
0'
  Toda, na medsebojnih obračunih v letošnji sezoni so nogometaši Rudarja dvakrat že premagali Domžale (v Velenju s 3:1 in tudi v Domžalah s 3:2), tako, da se nocoj vsekakor obeta zelo zanimiv obračun.
0'
  V domačem taboru tokrat ni kaznovanih igralcev. Zato pa zaradi poškodb manjkajo Rok Hanžič, Blaž Brezovački, Lucas Horvat, Nik Cimprič, Amer Krcić, Darko Topić, Nace Kosmač, Matic Seferović in Sead Zilić. V ekipi Rudarja pa bosta zaradi kartonov počivala Boštjan Jelečevič (rdeč karton) in Rajko Rotman (7 rumenih).
0'
1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Dobil ga je Rok Roj.
2'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
3'
  Domžale ima udarec iz kota.
4'
  GOOOL! Zadel je Mitja Zatkovič!
5'
  Izjemno lepa akcija domačih. Po podaji Juninha je Zatkovič s strelom na prvo uspel premagati vratarja Saviča.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Zatkovič.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Wilson Xavier Junior.
5'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
8'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik. Dobil ga je Mato Šimunovič.
9'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
9'
  Po podaji Zatkoviča je tokrat na prvo poiskušal Drevenšek, a je bil nenatančen.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Damir Pekič.
17'
  Po podaji Roja v kazenski prostor je Apatič skoraj presenetil svojega vratarja Brljaka.
18'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
21'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
21'
  Streljal je Rok Roj, a mimo vrat.
22'
  Roj je zelo slabo meril iz prostega strela.
23'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
24'
  GOOOL! Zadel je Wilson Xavier Junior!
25'
  Pekič je lepo našel Juninha, ki je s strelom na prvo s kakšnih 25-ih metrov premagal vratarja Saviča.
25'
28'
  Domžalčani zaenkrat kraljujejo na igrišču.
29'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Uroš Korun.
30'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
30'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič.
32'
  Dve lepi priložnosti za Šimunoviča, najprej je po podaji Juninha zadel vratnico, nato pa je po podaji Pekiča poiskušal še z glavo, a je bil zanesljiv Savič.
33'
35'
  Domžale navkljub visoki prednosti še naprej pritiska proti golu Rudarja.
36'
36'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Rok Roj.
36'
  Še en dober strel Zatkoviča, tokrat je dobro posredoval vratar Savič.
38'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Dobil ga je Rusmin Dedič.
40'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
41'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Uroš Korun.
41'
  Darko Zec je dobil rumeni karton.
45'
45'
  Konec 1. polčasa brez sodniškega dodatka.
45'
  Domžalčani so bili boljši nasprotnik in so povsem zasluženo v visokem vodstvu.
45'
  Menjava: iz igre Rok Roj, v igro Denis Grbič.
45'
46'
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Grbič.
47'
  Prvi strel Rudarja na tekmi. Poiskušal je Grbič, na pravem mestu je bil Brljak.
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
50'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
51'
51'
  Dober strel Drevenška iz prostega udarca, žoga je zletela tik ob desni vratnici vratarja Saviča.
53'
55'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Denis Klinar.
56'
56'
  Aleš Jeseničnik je dobil rumeni karton.
57'
  Streljal je Ivan Knezovič, a mimo vrat.
58'
  Natančna podaja Juninha iz prostega strela do Knezoviča, ki je z glavo meril nekoliko previsoko.
60'
  Elvis Bratanovič je dobil rumeni karton.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Ivan Knezovič.
62'
68'
  V 2. polčasu je precej manj živahno dogajanje, posledično tudi precej manj priložnosti.
69'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
71'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Rusmin Dedič.
71'
74'
  Streljal je Luka Elsner, a mimo vrat.
75'
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Knezovič.
76'
  Iz kota je podal Juninho, najvišji v kazenskem prostoru pa je bil Knezovič, a ob njegovem strelu z glavo je bil Savič na pravem mestu.
77'
  Menjava: iz igre Damir Pekič, v igro Jernej Smukavec.
78'
  Menjava: iz igre Elvis Bratanovič, v igro Doris Kelenc.
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Tadej Apatič.
79'
  Nenad Novakovič je dobil rumeni karton.
79'
84'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
84'
  Knezovič je prejel rumeni karton zaradi igranja z roko.
86'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jernej Smukavec. Dobil ga je Rusmin Dedič.
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Mato Šimunovič.
86'
  Sebastjan Berko je dobil rumeni karton.
87'
  Menjava: iz igre Darko Zec, v igro Florent Aziri.
87'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
87'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Florent Aziri. Dobil ga je Aleš Jeseničnik.
88'
  Florent Aziri je dobil rumeni karton.
88'
  Streljal je Denis Grbič, a mimo vrat.
89'
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
90+1'
  Še 3. minute sodniškega dodatka.
90+2'
  Menjava: iz igre Mato Šimunovič, v igro Lamin Diallo.
90+2'
  Rudar ima udarec iz kota.
90+3'
90+3'
  Domžalčani so v dobri formi v pravem trenutku. To je že njihova 4. zaporedna zmaga, današnja pa je še toliko bolj pomembna, saj so zaostanek za vodilnim Mariborom zmanjšali na vsega 4. točke. Povsem zaslužena zmaga Domžal, ki so srečanje proti zelo anemičnemu Rudarju dobili že praktično v prvem delu obračuna.