17. krog |  Velenje, Umetna trava |  13.11.2010 ob 17.00

Rudar

0 : 0

Nafta

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Zirnstein Robert (1. pomoč), Kogej Milan (2. pomoč) , Skomina Damir (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep sobotni pozdrav iz Velenja.
0'
  Mestni stadion ob jezeru bo prizorišče tekme 17. kroga med Rudarjem in lendavsko Nafto.
0'
  Domači nogometaši so v zadnjem času v odlični formi. Po 3-eh zaporednih zmagah so se povzpeli na 4. mesto prvenstvene razpredelnice. Nafta je v zadnjem času v krizi, so namreč brez zmage na zadnjih 6-ih srečanjih, še vedno pa so na visokem 3. mestu in imajo 2. točki več od današnjega nasprotnika.
0'
  Ekipi sta se v letošnji sezoni pomerili v 8. krogu. Potem, ko je v Lendavi Nafta po 1. polčasu vodila že s 3:0, je Rudar na koncu prišel do remija (3:3). Upajmo, da bomo podoben razplet videli tudi na tokratnem obračunu.
0'
  Pri Rudarju tokrat zaradi štirih kartonov manjka František Metelka. Pri Nafti pa tokrat ne bo zaigral Stjepan Caban.
0'
3'
  Prosti udarec za Rudar. Po predložku Trifkoviča so bili na pravem mestu igralci Nafte.
8'
  Zaenkrat spremljamo enakovredno srečanje.
10'
  Mešič je iztržil prvi kot za domače.
11'
  Tolimir je strljal z glavo preko gola.
14'
  Nevaren strel od daleč, Vaš je streljal mimo desne vratnice Jahiča.
17'
  Jelečevič je streljal od daleč, mimo gola Tomaž Murka.
19'
  Korun se je odločil za strel z razdalje, mimo gola Nafte.
22'
  Buzeti je prišel do strela, brez težav za Jahiča.
22'
  Še strel Mešiča, na mestu vratar Murko.
23'
  Lepa priložnost za očitno razpoloženega Buzetija, zanesljiv je bil vratar Jahič.
31'
  Malo je manjkalo pa bi Mešič prišel do izvrstne priložnosti, a je bil hitrejši vratar Murko.
35'
  Prvi strel za Benka na srečanju, žoga je zletela preko gola Rudarja.
36'
  Četrti kot za domače.
38'
  Lepa akcija domačih, Djermanovič je lepo našel Mešiča ob njegovem strelu pa je bila na pravem mestu gostujoča obramba.
41'
  Predolga podaja Trifkoviča iz kota.
45'
  Roj je iz prostega strela poslal žogo v roke vratrju Murku.
45'
  V Velenju bomo videli še minuto sodniškega dodatka.
45+1'
  Kot kaže še zadnja priložnost v 1. polčasu, pobegnil je Benko, a je bil vratar Jahič na mestu.
45+1'
45'
46'
  Poskus Vassiljeva iz prostega udarca, Jahič je žogo izbil v kot.
48'
  Hitra akcija domačih, Roj je lepo našel Djermanoviča, ob njegovem strelu z glavo pa je bil zanesljiv vratar Murko.
51'
  Saša Levačič je dobil rumeni karton.
53'
  Lepa samostojna akcija Vassiljeva, nato pa je sprožil visoko preko gola Jahiča.
55'
  Gledamo borbeno, živahno srečanje na katerem manjkajo le zadetki.
57'
  Izjemna akcija Rudarja, dolga podaja Roja do Trifkoviča, ki je našel samega Djermanoviča, ta pa je zadel vratarja Murka. Najlepša priložnost na srečanju.
60'
  Arpad Vaš je dobil rumeni karton.
64'
  Menjava: iz igre Rok Roj, v igro Doris Kelenc.
67'
  Po podaji Koruna je s strelom poskušal Trifkovič, brez nevarnosti za Murka.
67'
  Menjava: iz igre Saša Levačič, v igro Simon Pavel.
70'
  Od daleč je poskušal Mešič, brez preglavic za Murka.
71'
  Tempo igre je malce padel v zadnjih trenutkih.
75'
  Vaš je streljal mimo gola.
75'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Denis Grbič.
78'
  Še ena domiselna podaja Mešiča, ki je lepo našel Djermanoviča, ta pa ni uspel pravočasno streljati. Potem se je še malce zaiskrilo pred gostujočim vratarjem.
78'
  Denis Grbič je dobil rumeni karton.
78'
  Menjava: iz igre Ivan Filipovič, v igro Matic Maruško.
84'
  Iz prostega strela je znova nevarno udaril Vassiljev, žoga mimo leve vratnice.
86'
  Izjemna priložnost za gol Rudarja, a se je ob dobrem strelu Grbiča izkazal vratar Murko.
88'
  Lepa priložnost tudi za goste, a je Buzeti streljal mimo gola.
88'
  Menjava: iz igre Jože Benko, v igro Slaviša Dvorančič.
90'
  Aleš Jeseničnik je dobil rumeni karton.
90'
  V Velenju bomo videli 4. minute sodniškega dodatka.
90+4'
90+4'
  Videli smo borbeno, živahno srečanje na koncu sta si ekipi pravično razdelili točke. Na žalost nismo videli zadetkov.