34. krog |  Nova Gorica, Športni park |  14.05.2011 ob 20.15  | Prenos: TV Slovenija 2

Hit Gorica

2 : 1

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Bezjak Janez (1. pomoč), Rojko Gregor (2. pomoč) , Tkalčič Bojan (4. sodnik)
6 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice.
0'
  Pomembna tekma za Domžale, prestižna za Novogoričane. Morda bo prav to prispevalo k zanimivi nogometni predstavi.
0'
  Hit Gorica letos še ni premagala Domžal, ki imajo štiri zaporedne zmage z zadnjih štirih medsebojnih tekem.
0'
  Nazadnje so Novogoričani premagali Domžale na domačem igrišču novembra 2007, ko je bilo 2:0.
0'
  Domžalčani bodo zagotovo z zanimanjem pospremili razplet tekme v Ljudskem vrtu; razplet današnjega kroga lahko dodatno zaplete boj za naslov prvaka.
0'
  Hit Gorica bo poskusila potrditi uvrstitev na sredino lestvice.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče. Domači tudi tokrat v modrih dresih, Domžalčani v rumenih.
0'
  S sredine igrišče bodo prvi krenili Domžalčani.
0'
0'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
1'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Seferovič. Dobil ga je Goran Galešič.
2'
  S prostega strela je sprožil Admir Kršič in zadel živi zid.
3'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
4'
  Novogoričani so v uvodnih minutah za odtenek podjetnejši.
5'
  Smukavec v prodoru, a ga je domača obramba zaustavila.
8'
  Kljub odprti igri, zenkrat še brez neposrednih strelov proti vratom.
9'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič.
9'
  Teinovič je igral z roko.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Demirovič.
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Admir Kršič. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
10'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Enes Demirovič.
11'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
13'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je William Franklin Vicente.
16'
  Domžale ima udarec iz kota.
17'
18'
  Domžale vršijo močnejši pritisk.
20'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Jernej Smukavec.
23'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
23'
25'
  Smukavec je bil v novem obetavnem protinapadu, a ga je zaustavil Gregorič.
28'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Miha Mevlja.
28'
  Mitja Zatkovič je dobil rumeni karton.
28'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Ivan Knezovič.
30'
  GOOOL! Zadel je Goran Galešič!
31'
  Galešič je prodrl po desni strani, vrgel iz igre dva domžalska branilca in z močnim strelom premagal Brljaka.
31'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Buzeti. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
32'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
33'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Ivan Knezovič.
34'
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Mato Šimunovič.
39'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Miha Mevlja.
39'
  Vito Plut v prepovedanem položaju.
40'
41'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut.
42'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Luka Elsner.
43'
44'
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
45+1'
45+1'
  Ne preveč atraktivna tekma z malo streli proti vratom. Novogoričani so zasluženo odšli na odmor z 1:0. Domžale so zaenkrat preskromne.
45+1'
  Ekipi se vračata na igrišče. Zaenkrat brez sprememb v enajstericah.
45'
47'
  Skromen začetek drugega polčasa.
47'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Seferovič. Dobil ga je Vito Plut.
48'
49'
  Pekič je bil že drugič zaustavljen zaradi domnevnega nedovoljenega položaja. Televizijski posnetek je spet potrdil napako sodnika.
50'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Ivan Knezovič.
50'
  Miha Mevlja je dobil rumeni karton.
50'
  Mevlja je podrl prodirajočega Knezoviča.
51'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Jernej Smukavec.
53'
  Domžale imajo sicer pobudo, a je premoč brez dodane vrednosti.
54'
54'
  Mato Šimunovič je dobil rumeni karton.
55'
55'
  Streljal je Luka Elsner, a mimo vrat.
56'
  Po kotu in gneči pred vrati je iz obrata sprožil Elsner, a je žogo poslal preko gola.
58'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Vasja Simčič.
59'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Alen Jogan.
60'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Dobil ga je Goran Galešič.
62'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
62'
63'
64'
  Še naprej jalova premoč Domžal.
65'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
66'
  Izjemna priložnost Vicenteja, ki je po globinski podaji zadel okvir vrat, odbito žogo pa nato poslal čez gol.
66'
  GOOOL! Zadel je William Franklin Vicente!
67'
  Še ena globinska žoga Vicenteju, ki je tokrat prehitel vratarja Brljaka, ga preigral in žogo z desne zabil v prazno mrežo.
68'
68'
  Menjava: iz igre Enes Demirovič, v igro Sandi Arčon.
69'
70'
  Menjava: iz igre Matic Seferovič, v igro Saša Kovjenič.
73'
  Spet premoč Domžal in protinapadi Hita Gorice.
73'
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič.
76'
  Menjava: iz igre Marko Drevenšek, v igro Rok Hanžič.
77'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
77'
  Streljal je Rok Hanžič, a mimo vrat.
77'
  Menjava: iz igre William Franklin Vicente, v igro Danjel Rakušček.
79'
  Menjava: iz igre Mitja Zatkovič, v igro Emir Ljubijankič.
80'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Dobil ga je Sandi Arčon.
80'
  Novogoričani so trenutno brez Kršiča, ki je ob robu igrišča zaradi poškodbe.
81'
  Menjava: iz igre Admir Kršič, v igro Matija Širok.
82'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Goran Galešič.
83'
  Goran Galešič je dobil rumeni karton.
83'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
83'
  Damir Pekič je dobil rumeni karton.
84'
  Vasja Simčič je dobil rumeni karton.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vito Plut.
85'
  Rumeni kartoni so bili possledica gneče in prerivanja na sredini igrišča.
86'
86'
  Rok Buzeti je dobil rumeni karton.
86'
89'
  Streljal je Jernej Smukavec, a mimo vrat.
90'
  Štiri minute sodniškega dodatka.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matija Širok.
90'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Dobil ga je Saša Kovjenič.
90+2'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Kovjenič. Dobil ga je Vito Plut.
90+3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vasja Simčič. Dobil ga je Ivan Knezovič.
90+3'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Vasja Simčič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
90+4'
  11m za Domžale in izključitev Simčiča. Branil bo Plut.
90+4'
  GOOOL! Zadel je Damir Pekič! Pekič je z 11m premagal Pluta.
90+5'
90+5'
  Dramatičen zaključek ob sodniških napakah in zaslužena domača zmaga.
90+5'
  Domžale torej niso izkoristile novega spodrsljaja Maribora in prvenstvo je vse bliže končnemu razpletu.