35. krog |  Koper, mestni stadion ŠRC Bonifika |  21.05.2011 ob 18.00

1 : 0

CM Celje

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Pavlič Franci (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Dobrun Žiga (4. sodnik)
6 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz Kopra.
0'
  Na stadionu Bonifika bomo spremljali tekmo 35.kroga med domačim Koprom in gosti iz Celja.
0'
  Domači Koper se z Olimpijo bori za končno tretje mesto, trenutno imajo Koprčani dve točki prednosti pred Olimpijo.
0'
  Celje bi si z današnjo zmago zagotovilo sedmo mesto, s porazom in remijem pa bi o devetem mestu, ki vodi v dodatne kvalifikacije odločalo v zadnjem krogu, odločali pa bi tudi rezultati Nafte in Triglava.
0'
  Koper je v zadnjih dveh krogih osvojil štiri točke, prvo je doma premagal Olimpijo, v soboto pa je v Ljudskem vrtu remiziral z Mariborom 1:1.
0'
  V moštvu Celja so v zadnjih dveh krogih dosegli dve točki, najprej so doma proti Mariboru igrali neodločeno z 0:0, potem pa še v Lendavi z istim rezultatom, tekma v Lendavi je bila pomembna v boju za sedmo mesto.
0'
  Celjane lahko veseli dejstvo, da v zadnjih dveh tekmah sploh niso prejeli zadetka, lahko pa so tudi zaskrbljeni glede doseganja zadetkov, kajti na zadnjih dveh tekmah prav tako niso zadeli.
0'
  V letošnjem letu sta se ekipi pomerili že trikrat, dvakrat so bili uspešnejši Koprčani, v prvi medsebojni tekmi pa so se veselili Celjani, skupaj sta ekipi na treh tekmah dosegli šestnajst zadetkov, kar pomeni da si danes lahko obetamo veliko zadetkov.
0'
  V zadnji tekmi Koprčanov v Ljudskem Vrtu, gledano s strani Koprčanov, je bilo pokazanih kar veliko rumenih kartonov in tudi dva rdeča kartona. To bodo domačini močno občutili danes ko v postavi zaradi kartonov ne bo Aljaža Strune, Amirja Kariča, Bojana Djukiča in Ivice Guberca.
0'
  Na drugi strani pri Celjanih bodo danes zaradi kartonov manjkali: Sebastjan Gobec, Danijel Brezič, in Saša Bakarič.
0'
  V vodstvu Kopra so se odločili, da bo v zadnjem krogu letošnje sezone Koprčane vodil že nekdanji trener Vlado Badžim. Znano pa je že, da bo vlogo pomočnika trenerja začel opravljati Alen Ščulac. Danes pa bo Koprčane zadnjič vodil Nedžad Okčič, ki je prevzel glavno vlogo trenerja od Primoža Glihe. Nedžad Okčič pa se bo vrnil k delu z mladimi.
0'
  Pri Koprčanih z goli blesti Milan Osterc, ki je na tretjem mestu lestvice strelcev z dvanajstimi zadetki.
0'
  Pri nasprotnikih je najbolj učinkovit Roman Bezjak s sedmimi zadetki.
0'
  V zadnjem 36.krogu se bo Koper potegoval za vse tri točke v Lendavi. Celjani pa bodo doma pričakali trenutno zadnje Primorje.
0'
  Lanskoletni državni prvaki-Koprčani letos za prvim mestom zaostajajo dvanajst točk. Za svojim lanskoletnim končnim izkupičkom točk pa trenutno zaostajajo za kar šestnajst točk. Vseeno pa se bodo s tretjim ali četrtim mestom uvrstili v Ligo Europa.
0'
  Na drugi strani pa imajo gostje iz Celja 11 točk prednosti pred zadnjeuvrščenim Primorjem in 32 točk zaostanka za Mariborom. Lanskoleto so imeli Celjani ob zaključku sezone 14 točk več kot sedaj in so na koncu zasedli peto mesto.
0'
  Travnata površina na Bonifiki je pripravljena odlično.
0'
  V Kopru je delno oblačno in pogoji za igro so ravno pravi.
0'
0'
  Celjani so prvi krenili s sredine igrišča.
0'
  Pri Koprčanih danes manjkata še Marko Grižonič in Danijel Marčeta oba sta poškodovana.
0'
  Celje ima poškodovanih igralcev nekaj več to so: Aleš Kačičnik, Saša Bakarič, Serge Akapko, Marijo Močič in Miroslav Radulovič.
0'
  Celjani so v prvem delu letošnje sezone v Kopru doživeli enega najhujših porazov s 7:3.
2'
  Na sredini igrišča je obležal Davor Bubanja.
4'
  Z Bubanjo je na srečo vse v najlepšem redu.
6'
  Koper je v peti minuti prvič prišel na polovico Celjanov.
7'
  Kombiniranje igralcev Kopra v kazenskem prostoru Celja in prvi kot.
7'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
8'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil David Bunderla. Dobil ga je Denis Popovič.
10'
  Koper igra danes zadnjo tekmo v letošnji sezoni pred svojimi gledalci.
11'
  Celje trenutno več pri žogi vendar še brez ene prave priložnosti.
12'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
12'
  Hiter protinapad Celjanov, vendar je Popovič žogo poslal pod oblake.
13'
  Davor Bubanja v prepovedanem položaju.
14'
  Roman Bezjak v prepovedanem položaju.
14'
  Pavlovič je na drugi strani lepo žogo spustil do Bezjaka, ki pa je bil v offsideju.
15'
  Nepovezana igra Koperčanov, ki pri podajah nimajo prave ideje.
17'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil David Bunderla. Dobil ga je David Bezovnik.
18'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je David Bunderla.
19'
21'
  Pavlovič je lepo preigraval in podal do Bezjaka, ki je iztržil out.
23'
  Koprčani poizkušajo s protinapadi, vendar jim to ne uspeva najbolje.
25'
  Slab predložek Bezjak in brez ene prave priložnosti na obeh straneh.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
25'
  Prvi strel v okvir vrat v 25 minuti.
26'
  Zoran Pavlovič v prepovedanem položaju.
27'
  Napaka Koprske obrambe, ki je Pavloviča pustila samega pred Nenezičom vendar je imel Koper srečo kajti Pavlovič se je znašel v offsideju.
27'
28'
  Pavlovič je streljal iz kakih 30-ih metrov brez težav za Neneziča.
28'
29'
  Osterc je padel v kazenskem prostoru, vendar je sodnikova piščalka ostala nema.
29'
  Milan Osterc je dobil rumeni karton.
31'
  Osterc je zaradi pritoževanja češ, da bi Skomina moral pokazati na belo točko dobil upravičeno rumeni karton.
33'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gorazd Zajc. Dobil ga je Enes Handanagič.
33'
  Krajša prekinitev kajti na tleh je obležal Marjanovič.
34'
  Osterc je s peto podal do Bubanja, ta pa je poslal predolg predložek Bunderli.
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Bezovnik.
36'
  Bezovnik je preizkusil ali je Nenezič zbran in ustrelil iz kakih 40-ih metrov, Nenezič je z manjšimi težavami ujel žogo.
38'
  Amel Mujakovič danes še brez pravega dela v vratih.
39'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gorazd Zajc. Dobil ga je Damir Hadžič.
39'
  Gorazd Zajc je dobil rumeni karton.
40'
  Vassiljev je poslal slab predložek pred vrata.
41'
42'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Dino Stančič.
43'
43'
  Damir Hadžič je dobil rumeni karton.
43'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
44'
  Lepa podaja Vassiljeva po zmedi v kazenskem prostoru je Osterc prišel do neoviranega strela in zadel prazno mrežo.
45'
  Dve minuti sodnikovega dodatka.
45'
  Streljal je Dejan Marijanovič, a mimo vrat.
45+1'
  Kot da bi Koprčani po danem zadetku dobili krila.
45+2'
45+2'
  Koprčani so iz prvega pravega strela prišli do zadetka.
45+2'
45+2'
  Celjani pa bi si po prikazani igri morda zaslužili celo kaj več.
45+2'
  Obe ekipi sta se po premoru vrnili na travnato površino.
45+2'
  Menjava: iz igre Gorazd Zajc, v igro Iztok Močivnik.
45'
46'
  Koprčani so nadaljevali napad kljub temu, da je Medved ležal na tleh.
47'
  Izredno lepo podaja Medveda pred gol tam pa ni bilo nobenega od njegovih soigralcev.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
50'
  Bezjak je izkoristil podajo Medveda, ki mu je lepo podal Bezjak je zadel okvir vrat.
51'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Dino Stančič.
51'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
52'
  Osterc je skoraj iz nemogočega položaja poizkušal streljati vendar se mu strel ni posrečil.
54'
  Celjani si na sredini igrišča podajajo žogo.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Dino Stančič.
57'
  Vassiljev je streljal vendar je bil njegov strel blokiran.
57'
58'
  Slaba podaja iz kota.
60'
  Obeta se prva menjava pri Kopru.
60'
  Menjava: iz igre Damir Hadžič, v igro Luka Pavlin.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dominik Beršnjak. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
62'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
63'
  Celjani poizkušajo, vendar Koper dobro stoji v obrambi.
63'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Konstantin Vassiljev. Dobil ga je Dominik Beršnjak.
65'
  Močivnik se je sam znašel pred Nenezičem vendar je padel in priložnost Celja je splavala po vodi.
67'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Dino Stančič.
70'
  Lepa podaja Pavloviča vendar Koperska obramba je bila na svojem mestu.
70'
  Streljal je Luka Pavlin, a mimo vrat.
71'
  Pavlin je za kakšen centimeter zgrešil okvir gola.
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je David Bunderla.
72'
72'
73'
  Marijanovič je padel v kazenskem prostoru Čeferin je le odmahnil z rokami.
74'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Ivan Firer.
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Miha Blažič.
75'
  Roman Bezjak je dobil rumeni karton.
75'
  Potem ko je Bezjak izgubil žogo je brcnil Blažiča v nogo.
76'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Iztok Močivnik.
77'
  Nebojša Kovačevič je dobil rumeni karton.
77'
  Kovačevič si je rumeni karton zaslužil zaradi prekrška povsem zasluženo.
78'
79'
  Milan Osterc v prepovedanem položaju.
80'
  Menjava: iz igre Milan Osterc, v igro Leo Štulac.
80'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
81'
  Pavlovič je nastreljal živi zid.
81'
  Menjava: iz igre David Bezovnik, v igro Goran Alenc.
81'
  CM Celje ima udarec iz kota.
82'
  Prvi udarec iz kota za Celjane.
82'
  Nenezič lovi žogo.
84'
  Menjava: iz igre David Bunderla, v igro Matej Palčič.
85'
86'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Stančič. Dobil ga je Ivan Firer.
86'
  Dino Stančič je dobil rumeni karton.
87'
  Prekršek Stančiča je bil storjen na robu kazenskega prostora.
87'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
88'
  Slab strel Pavloviča iz prostega strela.
88'
88'
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90'
  Luka Pavlin je dobil rumeni karton.
90+2'
  Vrstijo se protinapadi obeh ekip vendar ni dovolj moči za zadetek.
90+3'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Marijanovič. Dobil ga je Marko Krajcer.