2. krog |  Nova Gorica, ćportni park |  23.07.2011 ob 20.00

HIT Gorica

1 : 1

Mura

Sodniki: Gostenčnik Gregor (glavni sodnik), Rajh Marjan (1. pomoč), ćinkovec Bojan (2. pomoč) , Janžekovič Borut (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer pričakujemo tekmo Hit Gorica - Mura
0'
  Po deževnem dnevu je vreme v tem trenutku vedro, tako da je pričakovati normalne pogoje za igro.
0'
  V domači ekipi zaradi kazni (izključitev v Mariboru v 1. krogu) ni Nejca Mevlje, zaradi poškodbe je odsoten novi vratar Darko Brljak.
0'
  V soboški ekipi je odsoten Mate Eterovič, ki še nima urejenih dokumentov.
0'
  Naj spomnimo, da je Mura v 1. krogu na domačem igrišču premagala Koper, Hit Gorica je bila poražena v mariborskem Ljudskem vrt.
0'
  Prva domača tekma v novi sezoni bo v novogoriški Športni park pritegnila nekaj več gledalcev, kot jih je bilo na tekmah v zaključku lanske sezone.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče za prvo uradno tekmo med Hitom Gorico in ND Muro 05.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča krenili gostje.
0'
0'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Sreš. Dobil ga je Goran Galešič.
2'
  Hiter protinapad Hita Gorice; po podaji Pluta je streljal Galešič a iz težke pozicije ni bil dovolj natančen.
3'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
4'
7'
  Novogoričani imajo pobudo, gostje se predvsem branijo.
11'
  Igra se je po začetni domači pobudi povsem umirila.
12'
  Mura ima udarec iz kota.
14'
  V zadnjih minutah rahla pobuda gostov, toda brez strelov proti vratom.
18'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je William Franklin Vicente.
18'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Miha Mevlja.
19'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
19'
  Streljal je Aris Zarifovič, a mimo vrat.
20'
  Po podaji iz kota je bil Zarifovič z glavo nenatančen.
20'
  Kris Jogan v prepovedanem položaju.
21'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
21'
  Spet obdobje domače pobude, a brez zaključnih strelov.
25'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je Kris Jogan.
25'
  Z ugodne pozicije bo streljal Galešič.
25'
  GOOOL! Zadel je Goran Galešič!
27'
  Vicente in Galešič sta bila pri žogi: Vicente je kratko podal, Galešič pa žogo skozi živi zid poslal v spodnji levi kot Murinega vratarja.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
31'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Kris Jogan.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vito Plut.
32'
  Plut je sprožil z okrog 20 m., Luk jer žogo zanesljivo zaustavil.
32'
33'
  Streljal je Vito Plut, a mimo vrat.
33'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
37'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je William Franklin Vicente.
38'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Fabijan Cipot.
39'
  Streljal je Kris Jogan, a mimo vrat.
39'
  Domiselna poteza Galešiča, ki je podal Krisu Joganu, ta pa je za malo zgrešil.
40'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Dobil ga je Nusmir Fajič.
43'
  Še naprej popolna novogoriška premoč.
44'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Mitja Lotrič.
45'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je William Franklin Vicente.
45'
  Leon Horvat je dobil rumeni karton.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Po nekoliko zadržanih začetnih minutah so Novogoričani prevzeli pobudo in zasluženo dobili prvi polčas. Prednost bi lahko tudi povišali. Mura ni niti enkrat sprožila proti domačim vratom.
45+1'
45+1'
  Razlika med dolgoletnim prvoligšem in novincem v lige je očitna. Mura je daleč od domačega kazenskega protora, Novogoričani stalno pritiskajo proti zadnji gostujoči liniji.
45'
45'
  Menjava: iz igre Mitja Lotrič, v igro Simon Pavel.
45'
  Gostujoči trener je ob polčasu menjal, domači ostaja z začetno enajsterico.
46'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Buzeti. Dobil ga je Leon Sreš.
49'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut.
50'
  Še naprej popolna domača premoč.
52'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Alen Jogan.
52'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Leon Horvat.
53'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Goran Galešič.
53'
54'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Ošlaj. Dobil ga je Goran Galešič.
55'
55'
58'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Buzeti. Dobil ga je Nusmir Fajič.
59'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Vasja Simčič.
59'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Armend Sprečo.
60'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Ošlaj. Dobil ga je Kris Jogan.
61'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Leon Sreš.
61'
  V drugem polčasu še brez strelov proti vratom.
61'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Miha Mevlja.
64'
Avtogol
  GOOOL! Alen Jogan je zatresel lastno mrežo!
65'
  Sprečo je podal na desno stran kazenskega prostora, kjer je bil Fajič v nedovoljenem položaju. Starnski sodnik je dvignil zastavico, toda v tistem trenutku je žogo prestregel Alen Jogan in jo nesrečno poslal preko svojega vratarja v lastno mrežo. Novogoričani so protestirali, glavni sodnik pa je po posvetu s pomočnikom zadetek priznal.
65'
66'
66'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Goran Galešič.
67'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nino Kouter. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
67'
  Nino Kouter je dobil rumeni karton.
68'
  Menjava: iz igre Kris Jogan, v igro Dalibor Stojanovič.
69'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Armend Sprečo. Dobil ga je Aris Zarifovič.
70'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Miha Gregorič.
73'
  Igra je prekinjena, saj sta trčila Vicente in gostujoči vratar Luk. Oba sta se že vrnila v igro.
74'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Dobil ga je William Franklin Vicente.
75'
  Damjan Ošlaj je dobil rumeni karton.
75'
  Fabijan Cipot je dobil rumeni karton.
76'
  Tekma postaja vse bolj zanimiva. Mura je začutila svojo priložnost.
76'
  Po prostem strelu Gneča pred Lukom, Murina obramba nazadnje uspešno izbija žogo.
77'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Rok Buzeti.
79'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je William Franklin Vicente.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Jogan.
80'
83'
  Menjava: iz igre Leon Sreš, v igro Rok Gruškovnjak.
84'
  Menjava: iz igre William Franklin Vicente, v igro Sandi Arčon.
86'
86'
86'
  Galešič je bil ponovno nevaren s prostega strela, a je tokrat Luk dobro posredoval.
89'
  V Novi Gorici je pričelo deževati.
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+2'
90+3'
90+3'
  Mura je brez pravih priložnosti priigrala točko. Novogoričani so v zadnjih minutah izvedli stopnjevanje akcij, a niso uspeli premagati Aleša Luka.
90+3'
  Hit Gorica je bila v vseh pogledih boljši nasprotnik, Mura v prvem polčasu sploh ni sprožla proti domačim vratom, točko pa priigrala po smoli Mihe Gregoriča, ki je zadel lastno mrežo.
90+3'
  Četrta Murina točka, prva novogoriška v novi sezoni.
90+3'
  Veseli se peščica Murinih navijačev, med domačimi pa precej nejevolje zaradi poceni zapravljene priložnosti. Protesti tudi zaradi sodniške odločitve pri izenačujočem golu.