6. krog |  Lendava, Športni park |  19.08.2011 ob 20.00

Nafta

0 : 0

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Kmetec Radenko (1. pomoč), Rajh Marjan (2. pomoč) , Perić Dragoslav (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Prisrčen pozdrav iz Lendave, kjer se bo čez slabo uro odigrala prva tekma šestega kroga 1.SNL med Nafto in Luko Koprom.
0'
  Razmere za igro bodo naravnost idealne, popoldansko deževje je ozračje ohladilo na prijetnih 23 stopinj Celzija.
0'
  V taboru današnjih tekmecev vlada različno vzdušje. Lendavčani že tri kroge ne poznajo poraza in so s petimi točkami na osmem mestu. Na drugi strani so Koprčani doslej najbolj neprijetno presenečenje te sezone slovenskega prvenstva. Ekipa, ki je bila pred dobrim letom slovenski prvak, v prejšnji sezoni pa prav tako bila pri vrhu, je po petih tekmah prikovana na dno lestvice. Koprčani imajo vsega dve točki, zmagali še sploh niso. In to kljub temu, da imajo za slovenske razmere spoštovanja vredno ekipo.
0'
  Prav zaradi slabega štarta Koprčanov v sezono 2011/12 je v začetku tedna prišlo tudi do spremembe na trenerskem stolčku. Vlada Badžima je zamenjal Milivoj Bračun.
0'
  Oba trenerja imata nekaj težav pri sestavi moštva. Domači trener Preradovič ne more računati na usluge Vedrana Vinka, ki je na preizkušnji pri francoskem Metzu, gostujoči trener Bračun pa ne na poškodovana Marčeto in Bubanjo. Zaradi kartonov bo pri Kopru manjkal tudi Damir Hadžič.
0'
  Še pred začetkom bomo z minuto molka počastili spomin na dolgoletnega igralca Nafte Ludvika Feherja Puca, ki je umrl v 79. letu starosti.
0'
  S sredine igrišča bodo začeli igralci Luke Kopra.
0'
1'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
3'
  Prva priložnost gostov. Po kotu gneča pred Ajlecom, vendar so obrambni igralci še pravi čas posredovali.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bojan Đukič.
5'
  Streljal je Miha Korošec, a mimo vrat.
7'
  Streljal je Roland Polareczki, a mimo vrat.
8'
10'
  Po kotu Vassiljeva zopet gneča pred domačim vratarjem, a so domači izbili žogo z golove črte.
10'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Amir Karič. Dobil ga je Arpad Vaš.
10'
  Amir Karič je dobil rumeni karton.
11'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Amir Karič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Peter Stojanovič.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Handanagič.
15'
  Streljal je Boštjan Zelko, a mimo vrat.
16'
  Po prvih 15-ih minutah so nekaj več pri žogi gostujoči igralci, ki so nevarni predvsem pri prekinitvah.
16'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Konstantin Vassiljev. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roland Polareczki.
18'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Boštjan Zelko.
19'
  Streljal je Arpad Vaš, a mimo vrat.
20'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Amir Karič.
23'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Peter Stojanovič. Dobil ga je Bojan Matjašec.
23'
  Peter Stojanovič je dobil rumeni karton.
24'
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Enes Handanagič.
26'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Peter Stojanovič.
27'
  Roland Polareczki v prepovedanem položaju.
28'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Milan Osterc.
30'
  V zadnjih minutah se je prebudili domači igralci, ki so dvakrat nevarno ogrozili vrata vratarja Neziča.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Sreš. Dobil ga je Aljaž Struna.
34'
34'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Amir Karič.
36'
  V zadnjih trenutkih poteka igra na sredini igrišča z malo prekinitvami.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
39'
  Po dolgem času obetaven napad Kopra, ki ga Osterc ni uspel izkoristiti.
41'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Ivica Guberac.
42'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Arpad Vaš.
44'
45'
  Še minuta sodnikovega dodatka.
45'
45+1'
45+1'
  Čeprav so iz obeh taborov pred tekmo napovedovali igro na zmago, v prvem polčasu ni bilo zadetkov; ekipi sta imeli nekaj priložnosti, vendar le-teh nista uspeli realizirati. Pričakujemo boljše nadaljevanje.
45'
46'
46'
  Milan Osterc v prepovedanem položaju.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Tomažič Šeruga.
49'
  Imeniten strel Davida Tomažiča Šeruge je zletel tik mimo desne vratnice gostujočega vratarja.
49'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
50'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Enes Handanagič.
51'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Milan Osterc.
51'
  Streljal je Siniša Linič, a mimo vrat.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Lesjak.
53'
  Odlično akcijo domačih je s strelo z roba 16-metrskega prostora zaključil Lesjak in zadel prečnik gostujočih vrat.
55'
  Domači so drugi polčas začeli veliko bolj odločno .
56'
  Kot zanimivost naj omenimo, da moštvo Kopra s klopi vodi predstavnik kluba Ante Šolaja. Prvi trener Bračun spremlja tekmo s tribune, medtem ko je njegov pomočnik Okčič zaradi bolezni ni pripotoval v Lendavo.
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Roland Polareczki. Dobil ga je Amir Karič.
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Roland Polareczki.
59'
  Peter Stojanovič v prepovedanem položaju.
62'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
63'
  Menjava: iz igre Peter Stojanovič, v igro Matej Pučko.
64'
64'
  Dobra igra Nafte je vzpodbudila tudi navijače, ki z glasnim navijanjem poskušajo pomagati svojim ljubljencem.
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Amir Karič.
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
67'
68'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Ivica Guberac.
69'
  Roland Polareczki je dobil rumeni karton.
70'
70'
  Po vstopu v igro Mateja Pučka so se Koprčani nekoliko prebudili.
71'
  Menjava: iz igre Boštjan Zelko, v igro Rade Jovanovič.
72'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Siniša Linič. Dobil ga je Dejan Sreš.
73'
75'
  Najlepša akcija domačih. Po lepi podaji Korošca je Polareczki s petih metrov meril naravnost v vratarja Neneziča.
75'
  Menjava: iz igre Davor Bagarič, v igro Naser Kajtazi.
77'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Jerebic. Dobil ga je Milan Osterc.
77'
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amir Karič.
78'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
80'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Bojan Matjašec.
81'
  Deset minut pred koncem srečanja še vedno čakamo na prvi zadetek. V zadnjih minutah so nekoliko nevarnejši gostje
81'
81'
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rade Jovanovič. Dobil ga je Naser Kajtazi.
83'
  Menjava: iz igre Dejan Sreš, v igro Stjepan Caban.
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Aljaž Struna.
85'
  Menjava: iz igre Konstantin Vassiljev, v igro Ivan Brečevič.
85'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Roland Polareczki.
85'
  Enes Handanagič je dobil rumeni karton.
88'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Dobil ga je Stjepan Caban.
88'
  Menjava: iz igre Roland Polareczki, v igro Patrik Raduha.
89'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Dobil ga je Aleksander Jerebic.
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Caban. Dobil ga je Milan Osterc.
90'
  Še tri minute sodnikovega dodatka.
90+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Caban. Dobil ga je Naser Kajtazi.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Brečevič.
90+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Siniša Linič.
90+3'
90+3'
  Blizu 1000 gledalcev v Lendavi ni videlo zadetkov. Drugi polčas je bil za odtenek kakovostnejši od prvega, sicer pa se je srečanje končalo s pravično delitvijo točk. Lep pozdrav izpod Lendavskih goric!