9. krog |  Celje, Arena Petrol |  17.09.2011 ob 18.00

0 : 1

Mura

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Šinkovec Anton (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 6

0'
  Lep pozdrav iz sončnega Celja.
0'
  Arena Petrol bo prizorišče tekme 9. kroga med CM Celjem in Muro. Celjani na zdanjih 5-ih prvenstvenih tekmah niso zmagali (2 remija in 3-je porazi), Mura pa je po slabem nizu rezultatov v minulem krogu v Fazaneriji premagala Olimpijo s 4:2 in bo danes želela potrditi dobro formo.
0'
  Nogometaši Mure pod taktirko Anteja Šimundže zaenkrat še ne poznajo poraza. Pri gostih tokrat zaradi 4-ih rumenih kartonov ne bo zaigral Leon Horvat. Poškodovanih igralcev nimajo.
0'
  Obe ekipi bosta v ta obračun štartali iz istega izhodišča, obe imata po 8 točk.
0'
  V domačem taboru bosta srečanje izpustila Serge Akakpo (4-je rumeni kartoni) in Denis Popović (rdeč karton).
0'
  Nogometaši so že na igrišču.
0'
0'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Rajko Rep.
0'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Erik Janža.
2'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Nusmir Fajič.
3'
  Po prostem strelu Eteroviča je Mujčinovič nekoliko nerodno ujel žogo, v zadnjem hipu je razčistil Radulovič.
4'
  Mura ima udarec iz kota.
4'
6'
  Mura je srečanje začela precej bolje.
7'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
10'
  Roman Bezjak v prepovedanem položaju.
10'
  Streljal je Erik Janža, a mimo vrat.
11'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
12'
  Izjemna priložnost za domače. Firer je z lobom že premagal vratarja Luka, a je žoga zadela desno vratnico.
12'
12'
  Po podaji Medveda je Firer tokrat meril previsoko.
13'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
14'
  Prebudili so se tudi Celjani.
14'
  Streljal je Damjan Bohar, a mimo vrat.
15'
  Po hudi napaki Gobca na sredini igrišča je do žoge prišel Eterovič, ki je nato lepo našel Boharja, a je slednji žogo poslal za las mimo desne vratnice Mujčinoviča.
17'
  Zelo živahen začetek srečanja.
17'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Nusmir Fajič.
17'
18'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
19'
  Erik Janža je dobil rumeni karton.
22'
22'
  Gobec se je odločil za strel od daleč, kar dober poiskus.
23'
  CM Celje ima udarec iz kota.
25'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Rajko Rep.
27'
29'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Mitja Lotrič.
29'
  Marko Krajcer je dobil rumeni karton.
29'
  Streljal je Nusmir Fajič, a mimo vrat.
30'
  Po predložku Kousa na drugo vratnico je Cipot podaljšal z glavo, nato pa je Fajić zadel vratnico.
31'
  Streljal je Rajko Rep, a mimo vrat.
32'
33'
  GOOOL! Zadel je Mate Eterovič!
34'
  Celjani so izvedli hitro akcijo, ki jo je presekal Janža in nato lepo našel Eteroviča, ki je uspel premagati Mujčinoviča.
36'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Dobil ga je Roman Bezjak.
36'
  Mitja Lotrič je dobil rumeni karton.
37'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
38'
39'
  Bezjak je lepo prodrl po desni, nato našel Firerja, ta pa je iz neposredne bližine za las zgrešil gol Mure.
41'
  Menjava: iz igre Miroslav Radulovič, v igro Saša Bakarič.
42'
  Streljal je Dejan Krljanovič, a mimo vrat.
45'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Marko Krajcer.
45'
  Še minuta dodatka.
45+1'
45+1'
  Videli smo živahen prvi del srečanja in kopico priložnosti.
45'
47'
48'
49'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Rajko Rep.
49'
  Sebastjan Gobec je dobil rumeni karton.
50'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Dobil ga je Klemen Medved.
52'
53'
  Odlična akcija Fajiča, ki je lepo prodrl po desni, osmešil Kapiča, nato pa z natančnim strelom zadel levo vratnico.
55'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Mitja Lotrič.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nusmir Fajič.
57'
  Lepa priložnost za Muro. Po podaji Fajića je Rep nastreljal Mujčinoviča, nato je poskušal še Fajič, a brez težav za celjskega vratarja.
59'
  Menjava: iz igre Dejan Krljanovič, v igro Nenad Đakovič.
59'
  Streljal je Žiga Kous, a mimo vrat.
62'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Dobil ga je Iztok Močivnik.
62'
63'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Pavlovič. Dobil ga je Rajko Rep.
63'
  Zoran Pavlovič je dobil rumeni karton.
65'
66'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Timotej Dodlek.
68'
69'
69'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Rajko Rep.
71'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Dobil ga je Marko Krajcer.
71'
  Mate Eterovič je dobil rumeni karton.
71'
  Streljal je Marko Krajcer, a mimo vrat.
72'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Bekim Kapič.
72'
  Nusmir Fajič je dobil rumeni karton.
73'
77'
77'
  Po natančni podaji Fajiča se je za strel odločil Rep, čeprav je imel na desni strani povsem samega Boharja.
78'
78'
78'
  Streljal je Mitja Lotrič, a mimo vrat.
79'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Damjan Bohar.
80'
  Streljal je Timotej Dodlek, a mimo vrat.
81'
  Menjava: iz igre Mate Eterovič, v igro Armend Sprečo.
81'
  Klemen Medved v prepovedanem položaju.
83'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Damjan Bohar.
83'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Armend Sprečo. Dobil ga je Klemen Medved.
84'
85'
  Iztok Močivnik v prepovedanem položaju.
85'
  Menjava: iz igre Klemen Medved, v igro Damir Marijan.
87'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Simon Pavel.
89'
  Še 3. minute sodniškega dodatka.
89'
  Streljal je Simon Pavel, a mimo vrat.
90'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Dobil ga je Iztok Močivnik.
90'
  Fabijan Cipot je dobil rumeni karton.
90'
  Prosti strel za Celje iz roba kazenskega prostora.
90'
  Še zadnja priložnost za izenačenje.
90+1'
90+1'
  Pavlovič je streljal za las mimo desne vratnice Mure.
90+1'
  Aleš Luk je dobil rumeni karton.
90+2'
  Menjava: iz igre Nusmir Fajič, v igro Nino Kouter.
90+4'
  Streljal je Damir Marijan, a mimo vrat.
90+4'
90+4'
  Mura je povsem zasluženo prišla do prve zmage v gosteh. Celjani pa še na 6-ti zaporedni tekmi ostajajo brez zmage.