10. krog |  Domžale, Športni park |  20.09.2011 ob 20.00  | Prenos: Šport TV

2 : 3

Rudar

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Kogej Milan (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč) , Janžekovič Borut (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  Danes bomo spremljali tekmo 10. kroga, udarila se bosta domače Domžale in gostujoči Rudar.
0'
  Domžalčani danes po dveh porazih lovijo domačo zmago proti Rudarju, kar pa bo izredno težka naloga saj Rudar v zadnjih krogih deluje odlično.
0'
  Domžale so pred enim tednom izgubile pokalno tekmo proti Zavrču kar s 5:0, v nedeljo pa so v Stožicah izgubile s 3:1. Edini gol za Domžalčane je zabil Zatkovič.
0'
  Rudar že štiri kroge ne pozna poraza, zadnji poraz pa je doživel v Stožicah, ko je izgubili s 3:1.
0'
  Danes nogometaši Rudarja lovijo svojo četrto zaporedno zmago. Najprej so v osmem krogu doma zaustavili Goričane, v pokalu so bili boljši od MU Šentjurja z 0:10, v soboto pa so premagali Nafto z 1:2. Oba zadetka za Rudar je dosegel Majcen.
0'
  Oba današnja tekmeca sta se pomerila že v prvem krogu takrat so bili boljši nogometaši Domžal, ki so slavili z 0:2. Takrat sta tekmo odločila Krcič in Knezovič.
0'
  Prvo četrtino prvenstva so Domžale končale na tretjem mestu, Rudar pa na petem mestu.
0'
  S štirimi zadetki je najboljši Ivan Knezovič, pri Rudarju pa prednjači Luka Majcen ki je s petimi zadetki tretji strelec lige.
0'
  Domžale imajo hude težave s poškodbami poškodovanih je kar 15 nogometašev: Darko Topić, Rok Hanžič, Ivan Knezović, Darko Zec, Alen Kavčič, Tadej Apatič, Nik Cimprič, Blaž Brezovački, Miroslav Grbić, Marko Drevenšek, Dejan Gerić, Amer Krcić, Slobodan Vuk, Marko Kovjenić in Gaber Dobrovoljc, ki ima reprezentančne obveznosti s Slovensko izbrano vrsto.
0'
  Pri Rudarju manjka Rajko Rotman, ki je na zadnji tekmi proti Nafti prejel rdeči karton.
0'
  Na klopi Domžal sedi le šest nogometašev namesto sedem, tako hude težave imajo Domžalčani z manjkajočimi igralci.
0'
  Obe ekipi sedaj prihajata na travnato površino.
0'
1'
  Rudar je prvi krenil s sredine igrišča.
4'
  Rudar ima udarec iz kota.
5'
  Slaba podaja iz kota Rudarja.
7'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Nikola Tolimir.
7'
  Rudar je napadalno krenil v tekmo.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Pekič.
9'
  Pekič je preigraval nato pa iz desne strani streljal, Savič je bil že premagan vendar je na koncu žoga zadela prečko.
11'
  Na tekmo je prišlo tudi nekaj navijačev Rudarja.
12'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
13'
  Zatkovič je močno ustrelil vendar za las zgrešil.
14'
  GOOOL! Zadel je Nikola Tolimir!
15'
  Po napaki Elsnerja je do žoge prišel Tolimir, ki se je znašel sam pred Vidmarjem in ga hladnokrvno premagal.
17'
  Nesporazum Vidmarja z Diallom na koncu bi skoraj do žoge prišel Tolimir venar je na koncu Vidmar vse rešil.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
18'
  Bratanovič je prišel do odprtega strela vendar je na koncu Vidmar obranil.
20'
  Strel Zatkoviča...
21'
  ...ki pa gaje blokiral Jeseničnik.
23'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
25'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Amel Mujakovič.
27'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Selak Mate. Dobil ga je Nikola Tolimir.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
30'
  Sebastjan Berko je dobil rumeni karton.
35'
  GOOOL! Zadel je Luka Žinko!
36'
  Lepa podaja Bratanoviča na rob kazenskega prostora proti Žinku, ki je z močnim strelom premagal Vidmarja.
37'
  Rudar je odlično kaznoval nezbranost Domžalskih nogometašev.
42'
  Domžale ima udarec iz kota.
42'
  Nogometaši Rudarji so izbili žogo, v nov kot.
43'
43'
  Diallo je prišel do strela vendar so še enkrat blokirali v nov kot.
44'
44'
  Po izbiti žogi je do strela prišel Zatkovič, njegov strel je bil blokiran, do drugega strela je prišel Teinovič, ki pa je za las zgrešil.
44'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
45'
  Ena minuta sodniškega dodatka.
45'
45'
  Domžalčani so na koncu prišli do pobude in priložnosti, ki pa jih niso izkoristili, na drugi strani pa so obe izkoristili nogometaši Rudarja.
45'
  Sodnik je še malo podaljšal srečanje.
2'
  Diallo bo danes igral z obvezano glavo, ker je na prejšnji tekmi proti Olimpiji utrpel udarec v arkado.
45'
45'
  Domžalčani so v drugem polčasu prvi krenili s sredine igrišča.
46'
  Menjava: iz igre Damir Pekič, v igro Liridon Osmanaj.
47'
  Menjava: iz igre Selak Mate, v igro Luka Vrhunc.
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Jernej Smukavec.
48'
  GOOOL! Zadel je Liridon Osmanaj!
49'
  Lep prodor Zadnikarja, ki je podal do Osmanaja ta pa je z glavo lepo zadel prazno mrežo.
51'
  As iz rokava Birjukova je bil Osmanaj, ki je po treh minutah ko je vstopil v igro že zadel in Domžale vrnil v igro.
51'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
52'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
53'
  Majcen je prišel do strela z glavo vendar je za las zgrešil.
54'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jernej Smukavec. Dobil ga je Luka Majcen.
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Nikola Tolimir.
58'
  Rudar je sedaj zaustavil nalet Domžalskih igralcev.
58'
58'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
59'
  Luka Elsner je dobil rumeni karton.
59'
  Elsner je previsoko dvignil nogo in Bratanoviča zadel v obraz. Vendar je z njim vse v najlepšem redu.
60'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Leon Črnčič.
62'
  GOOOL! Zadel je Elvis Bratanovič!
64'
  Lepa podaja Črnčiča v prazen prostor proti Bratanoviču, ki je le še preigral Vidmarja in zadel v prazno mrežo.
65'
  Nogometaši Domžal so pletli mrežo okoli gola Rudarja, ki pa so potem žogo prestregli in izpeljali protinapad za zadetek.
65'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Leon Črnčič.
66'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Luka Elsner je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
66'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Amel Mujakovič je zgrešil enajstmetrovko!
68'
  Črnčič je preigral Elsnerja, ki pa je potem napravil prekršek za najstrožnjo kazen.
70'
  Mujakovič je stresel prečko in zapravil stoodstotno priložnost.
71'
71'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
72'
  Rudar je prestregel žogo in poizkušal izvesti protinapad vendar je bil Bratanovič v offsidu.
72'
  Liridon Osmanaj v prepovedanem položaju.
73'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
73'
  Luka Vrhunc je dobil rumeni karton.
74'
  Grob start Vrhunca na Bratanoviča in zasluženo je prejel rumeni karton
74'
74'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Matej Podlogar.
75'
  Trifkovič je iz kota stresel prečko.
75'
75'
  Streljal je Dejan Zadnikar, a mimo vrat.
76'
  Savič je stekel na žogo, Zadnikar ga je poizkušal pretentati z lobom vendar je močno zgrešil.
77'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
79'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Teinovič!
80'
  Menjava: iz igre Nikola Tolimir, v igro Uroš Rošer.
81'
  Huda napaka v obrambi Stojniča, njegovo slabo podajo je prestregel Teinovoč, ki je brez težav premagal Saviča.
82'
  Domžalčani so z igralcem manj prišli do znižanja rezultata. In imajo sedaj priložnost da pridejo do izenačenja.
82'
  Menjava: iz igre Uroš Korun, v igro Rudi Požeg Vancaš.
83'
  Streljal je Luka Vrhunc, a mimo vrat.
84'
  Vrhunc je preigral tri igralce Rudarja in nato streljal in za las zgrešil vrata Rudarja.
85'
86'
  Sedaj igrajo Domžale kot da imajo igralca več.
88'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Dobil ga je Lamin Diallo.
90'
  Nekaj časa še je za morebitni remi Domžal.
90+1'
  Tri minute se je odločil sodnik odločil podaljšati tekmo.
90+2'
  Bratanovič se je sam znašel pred Vidmarjem, ki je bil uspešnejši.
90+3'
  Bratanovič še enkrat preigrava in strelja do odbite žoge je prišel Podlogar, ki je za las zgrešil.
90+3'
90+3'
  Na koncu se je le Rudar obranil in slavil zmago s 2:3.
90+3'
  Obe ekipi sta storili veliko napak, nekaj jih je ostalo neizkoriščenih naprimer zgrešena enajstmetrovka.