11. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  25.09.2011 ob 15.00

Triglav

0 : 0

Rudar

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Bezjak Janez (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljenji iz Kranja.
0'
  Danes bomo spremljali tekmo 11.kroga med domačim Triglavom in gostujočim Rudarjem.
0'
  Nogometaše Rudarja so v izjemni formi danes lovijo svojo četrto zaporedno zmago in želijo podaljšati niz neporaženosti na šest krogov.
0'
  Na drugi strani Triglavani upajo, da se jim bo končno odprlo pri doseganju zadetkov do danes so zadeli le petkrat.
0'
  Zadnja tekma teh dveh moštev je bila odigrana v drugem krogu, ko je Rudar doma slavil kar s 5:0.
0'
  Po prvi četrtini prvenstva Rudar zaseda tretje mesto in bi se z današnjo morebito zmago približal vodilnima Mariboru (ima eno tekmo manj) in Olimpiji, na zgolj eno točko. Domači Triglav je trenutno na osmem mestu z desetimi točkami in gol razliko -13.
0'
  Triglav je v sredo gostoval v Lendavi in izgubil z 1:0. Na tekmi v Lendavi je Rok Dolžan igral z zatečenim gležnjem vendar bo za današnjo tekmo pripravljen.
0'
  Na drugi strani so Velenjčani z lepo predstavo premagali Domžalčane s 2:3, za Rudar so zadeli: Nikola Tolimir, Luka Žinko in Elvis Bratanovič.
0'
  V prid Rudarja kaže še en statistični podatek, da nogometaši Triglava od prvega kroga dalje, ko so premagali Nafto z 2:1 sploh še doma niso osvojili točke.
0'
  Rudar je zaenkrat tretja najučinkovitejša ekipa pri zadetkih, kjer je na vrhu Luka Majcen s štirimi zadetki. Na drugi strani Triglavani sploh še nimajo dvakratnega strelca.
0'
  Ekipa sta se v medsebojnih dvobojih srečali že enajstkrat: veliko boljši je Rudar z osmimi zmagami, Triglav le z dvema, enkrat pa sta se ekipi razšli brez zmagovalca.
0'
  Pri Triglavu ima popolno minutažo le Rok Dolžan, ki je igral na vseh tekmah. Pri Rudarju pa sta to vratar Boban Savič in Peter Stojnič.
0'
  Pri Triglavanih bo danes manjkal Bernard Stjepanovič zaradi rumenih kartonov in pa Matica Severja zaradi poškodbe.
0'
  Milan Đuričič danes zaradi rdečega kartona ne bo mogel računati na Rajko Rotmana, zaradi poškodb pa na: Boštjana Jelečeviča, Dejana Purišiča, Branimirja Djokića in pa Denisa Klinarja.
0'
  Čez teden bodo nogometaši Rudarja počivali, zaradi tega ker ima Maribor tekmo v Ligi Europa in je bila tekma med Rudarjem in Mariborom prestavljena na še ne določen termin. Triglav pa ima priložnost da proti okrnjenim Domžalam pride do točk.
0'
  V Kranju so razmere za igro ravno pravšnje.
0'
  Na štadion v športnem parku v Kranju prihajata na travnato površino obe začetni enajsterici.
0'
  Tribune štadiona v Kranju bolj ali manj samevajo.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča krenili domačini iz Triglava.
0'
1'
  Proti vratom Rudarja so po desni strani krenili domačini vendar slabo izvedli zadnjo podajo.
1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
1'
  Rudar ima udarec iz kota.
2'
  Mujakovič je poslal predložek pred vrata izbili so obrambni nogometaši Triglava.
3'
  Triglav je braz težav umiril prvi resnejši napad Rudarja.
4'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Bunderla. Dobil ga je Petar Stojnič.
4'
  Bunderla je napravil grd prekršek nad Stojničem, ki je bil brez žoge.
5'
  Rudar poizkuša po levi strani vendar se Triglav dobro brani.
7'
  Ponovno napaka v zadnji vrsti Rudarja, vendar Triglav darila ni izkoristil.
7'
  Streljal je David Bunderla, a mimo vrat.
8'
  Lepa podaja Jelarja proti Bunderli, ki pa je z glavo za las zgrešil.
9'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Dobil ga je Uroš Smolej.
9'
  Lepo teče žoga od noge do noge pri Rudarju.
10'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Anže Jelar.
11'
  Krcič je slabo podal pred vrata Triglava, kjer ni bilo nobenega od njegovih soigralcev.
12'
  Smolej je lepo podal pred vrata kjer je bil sam Jelar vendar je zgrešil žogo, ki jo je potem ulovil Savič.
14'
  Lepa podaja Bratanoviča v prazen prostor kjer se je odkrival Trifkovič, vendar je Smolej žogo izbil v out.
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Dobil ga je Rok Dolžan.
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Rok Dolžan.
16'
17'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Robert Najdenov.
17'
  Morda je Triglav začel tekmo za odtenek bolje kot Rudar.
18'
  Streljal je Tine Zornik, a mimo vrat.
19'
  Lepa podaja Jelarja v prazen prostor Zorniku, iz vrat je stekel Savič ki je bil prepočasen z lobom je poizkusil Zornik, ki pa je bil za las nenatančen.
20'
  Anže Jelar v prepovedanem položaju.
21'
  Rudar lepo kombinira po tleh vendar ne pride do tiste zadnje podaje za priložnost.
22'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Amel Mujakovič.
22'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
23'
  Na tekmo v Kranj so prišli tudi navijači Rudarja Velenjski knapi.
25'
  Možnost protinapada za Triglav vendar je bil Bunderla preveč osamljen v napadu.
27'
  Še vedno Rudar brez kakršnekoli priložnosti.
27'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Alen Čoralič.
29'
  Nekako igra Rudarja ne pride do izraza ker Triglavani močno pritiskajo na zadnjo linijo Rudarja morda je to ključ do uspeha in današnje zmage Triglava.
31'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Miha Gracar.
31'
  Elvis Bratanovič je dobil rumeni karton.
32'
  Z nogama je šel proti vratarju Triglava in zasluženo prejel rumeni karton.
32'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
33'
  S roba šestnajstmetrskega prostora je poizkusil Jelar premagati Saviča vendar streljal preko vrat.
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
34'
  Triglav ima udarec iz kota.
35'
  Streljal je Alen Čoralič, a mimo vrat.
35'
  Hud pritisk na vrata Rudarja, vendar se je za Rudar vse srečno končalo.
36'
  Najprej je močno ustrelil Jelar, Savič je žogo odbil do Bunderle, ki je izsilil kot, po kotu pa je do strela prišel Čoralič ki je za las zgrešil.
37'
  Streljal je Elvis Bratanovič, a mimo vrat.
37'
  Prehitra žoga za Bratanoviča, ki je poizkušal iz nemogočega položaja.
38'
  Občutno boljši Triglav v prvem polčasu.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
39'
  Slab strel Majcna brez težav za Gracarja.
39'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Dobil ga je Alen Krcič.
39'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Uroš Smolej.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič.
40'
  Savič brez težav lovi.
40'
40'
  Hiter protinapad, ki je bil blokiran in le kot za Rudar.
41'
  Predolga podaja Mujakoviča, v kazenski prostor.
42'
  Poigravanje Triglava v obrambi, Bratanovič je prestregel žogo vendar nato premočno podal proti Majcnu.
42'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Luka Majcen.
44'
  Sedaj kot da že obe ekipi čakata sodnikov žvižg za odmor.
44'
  Ena minuta sodniškega dodatka.
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Dragan Ovčina.
45'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Luka Žinko.
45'
45'
  Rudar je držal žogo v svoji posesti vendar ni prišel do zaključnega strela.
45'
  Triglav na drugi strani je prihajal do resnih priložnosti vendar zaenkrat ni izkoristil še nobene, očitno jim res ne gre pri doseganju zadetkov.
45'
  V drugem polčasu bodo prvi s sredine igrišča krenili gostje iz Rudarja.
45'
45'
  Oba trenerja sta se odločila da očitno ne bosta spreminjala taktik.
46'
  Triglav je ponovno bolje začel Ovčina je podal v kazenski prostor vendar ni bilo tam nikogar.
47'
47'
48'
  Dobro je bil zbran Gracar in ustavil napad Rudarja.
49'
49'
  Žinko je izsilil kot za Rudar.
49'
50'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Miha Gracar.
50'
  Sedaj je Gracar dvakrat dobro posredoval ob naletu Rudarja.
50'
  Ponovno nesporazum med gostujočo obrambo in golmanom.
52'
  Zdi se kot da je Milan Đuričič v garderobi svojim fantom povedal nekaj krepkih.
53'
53'
  Streljal je Luka Žinko, a mimo vrat.
54'
54'
  Močan strel Žinka ki pa je nastreljal obrambnega igralca Triglava.
54'
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
56'
  Menjava: iz igre Tine Zornik, v igro Anže Košnik.
56'
  Močan strel Bratanoviča, ponovno je odlično posredoval Gracar.
57'
57'
  Streljal je Amel Mujakovič, a mimo vrat.
57'
  Skoraj s sredine igrišča je poizkušal Mujakovič.
59'
  Odličen začetek Rudarja v drugem polčasu, takoj so pritisnili na vrata Triglava.
59'
60'
  Bunderla mora z igrišča ker mu iz roke kar močno teče kri.
61'
  Ponovno odlično Žinko, ki je lepo videl Majcna vendar je Najdenov žogo izbil v out.
62'
  Z Bunderlo je vse v najlepšem redu in je že na travnati zelenici.
62'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
63'
64'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Leon Črnčič.
65'
  Sedaj je v igro prišel Črnčič, ki je odlično igral proti Domžalam podal za zadetek in izsilil enajstmetrovko.
65'
65'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Dobil ga je Rok Brajič.
66'
  Strel Jelarja po tleh Savič je ulovil brez težav.
68'
  Jelar je preigraval in sezul čevelj Berkotu, goalout za Saviča.
69'
  Jelar ni bil v offsidu slabo je podal nazaj do Bunderle in hiter protinapad se je hitro končal.
71'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro Gregor Romič.
71'
72'
  Najprej je streljal Žinko, ki je slabo zadel žogo, nato je do strela prišel Črnčič in nastreljal enega izmed obrambnih igralcev Triglava, na koncu le kot za Rudar.
73'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Košnik. Dobil ga je Leon Črnčič.
75'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Dragan Ovčina.
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Košnik.
77'
  Sam se je znašel Košnik pred Savičem in nastreljal prav njega.
78'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Leon Črnčič.
79'
  Menjava: iz igre Nikola Tolimir, v igro Uroš Rošer.
79'
  Prosti strel za Rudar izbijajo Triglavani.
80'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Alen Čoralič.
83'
  Strelja Trifkovič, ki je nastreljal Čoraliča v roko v kazenskem prostoru, sodnikova piščalka je ostala nema.
83'
  Menjava: iz igre David Bunderla, v igro Dejan Burgar.
85'
  Tri igralce je preigral Črnčič, nato pa slabo podal proti Bratanoviču.
86'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Alen Krcič.
86'
  Amel Mujakovič je dobil rumeni karton.
86'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
87'
  Amel Mujakovič je zasluženo prejel rumeni karton, ko Krcič ni imel več žoge ga je Mujakovič podrl od zadaj.
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Žinko.
87'
88'
  Žinko je močno streljal Gracar brani.
88'
89'
  Gracar ponovno rešuje Triglav pred zadetkom, odličen strel z glavo Bratanoviča.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leon Črnčič.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+2'
  Še zadnja priložnost za Rudar danes.
90+2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Gregor Romič.