12. krog |  Nova Gorica, Športni park |  28.09.2011 ob 18.00

HIT Gorica

2 : 1

Olimpija

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Lunežnik Janez (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Goričan Vojko (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, ki se koplje v poznopoletnih sončnih žarkih.
0'
  Zgodba je znana: Hit Gorica nove Olimpije še ni uspela premagati in danes se ponuja deseta priložnost za prvi poln izkupiček.
0'
  V 3. krogu je v Stožicah dobro kazalo, toda po vodilnem golu Mevlje, sta Vršič in Anđelković priigrala preobrat za končnih 2:1.
0'
  Ekipa Hita Gorice je v seriji slabih rezultatov, saj je na zadnjih štirih tekmah dvakrat izgubila in dvakrat remizirala.
0'
  Olimpija je na zadnjih treh tekmah dvakrat zmagala in enkrat remizirala.
0'
  Z morebitno zmago bi zeleno-beli na prvem mestu prehiteli Maribor, ki bo tekmo 12. kroga z Rudarjem odigral v dodatnem terminu.
0'
  Na dosedanjih devetih medsebojnih tekmah je Olimpija zmagala petkrat, štiri srečanja so se končala z remijem. Gol razlika je: 7:17.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče, spremljajo jih igralci domače selekcije U-8.
0'
  S sredine igrišča bodo prvi krenili Novogoričani.
0'
2'
  Začetna pobuda Olimpije in prvi protinapad Hita Gorice, a je Vicenteja zaustavil Sretenovič.
3'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sreten Sretenovič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
6'
  Olimpija ima udarec iz kota.
9'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat.
10'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Goran Galešič.
11'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
12'
  Olimpija ima pobudo od prve minute!!
13'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Salkič. Dobil ga je Goran Galešič.
14'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
14'
  ND Gorica ima udarec iz kota.
16'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič.
16'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Dobil ga je Miha Gregorič.
18'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Matija Širok.
19'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Davor Škerjanc.
20'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
20'
  Streljal je Dare Vršič, a mimo vrat.
21'
22'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
24'
  Streljal je William Franklin Vicente, a mimo vrat.
25'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Dejan Žigon.
25'
  Po začetni pobudi Olimpije, sedaj tudi prve domače napadalne akcije.
26'
  Streljal je Vito Plut, a mimo vrat.
26'
  Prvi resen poskus Hita Gorice: Plut je z razdalje streljal mimo vrat.
29'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
32'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Dobil ga je Goran Galešič.
32'
34'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
34'
35'
  GOOOL! Zadel je Miha Gregorič!
36'
  Iz kota je podal Galešič, Gregorič je bil v gneči najvišji v skoku in z glavo zadel v polno.
36'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Dobil ga je Boban Jovič.
40'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Milan Anđelkovič.
43'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Dobil ga je Nejc Mevlja.
44'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Dobil ga je Dare Vršič.
45'
  Še 1 minuto sodniškega nadomestila igralnega časa.
45+1'
45'
46'
  GOOOL! Zadel je Goran Galešič!
48'
  Napaka v obrambni vrsti Olimpije je botrovala, da Galešičl prišel do žoge in utekel v kazenski prostor ter premagal Džafiča.
48'
51'
  Še en poizkus za novogoričane, ko je po levi strani prodiral Vicente, vendar je njegov strel vratar Olimpije zaustavil.
52'
  Menjava: iz igre Erik Salkič, v igro Matic Fink.
56'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Nik Omladič.
56'
  Po prejetem drugem zadetku poizkušalo gostje priti do strela na vrata domačega vratarja Simčiča.
57'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Boban Jovič.
58'
  Menjava: iz igre Filip Valenčič, v igro Adnan Bešič.
59'
  Adnan Bešič je dobil rumeni karton.
60'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Dobil ga je Vito Plut.
62'
  Matija Širok je dobil rumeni karton.
62'
  Menjava: iz igre Nebojša Kovačevič, v igro Danjel Rakušček.
66'
  V nadaljevanju so si ponovno Novogoričani prek Galešiča ustvarili lepo priložnost, vendar je bil slednji premalo natančen.
66'
  Sreten Sretenovič je dobil rumeni karton.
69'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sreten Sretenovič. Dobil ga je Vito Plut.
70'
  Menjava: iz igre Dragan Čadikovski, v igro Stefan Smiljanič.
70'
  Adnan Bešič v prepovedanem položaju.
74'
  Olimpija poizkuša s streli na domača vrata, najbližje zadetku je bil Jovič, ki pa je z glavo streljal za las prek vrat.
76'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Dobil ga je Miha Mevlja.
81'
  Domači ponovno poizkušajo prek Galešiča, vendar je bil hitrejši gostujoči vratar.
82'
  Menjava: iz igre Vito Plut, v igro Kris Jogan.
83'
  Menjava: iz igre William Franklin Vicente, v igro Sandi Arčon.
84'
  Strel Omladiča z razdalje prek vrat.
84'
  GOOOL! Zadel je Stefan Smiljanič!
84'
  Sretenovič predložek z leve strani, Smiljanič z glavo za hrbet vratarja Simčiča.
87'
  Pritisk Olimpije na domača vrata.
89'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Dobil ga je Nik Omladič.
89'
  Strel Vršiča, žoga v kotu.
89'
90'
  Še 4 minute sodniškega podaljška.
90+2'
  Gostujoči igralci poizkušajo rezultat izenačiti, a Novogoriška obramba zaenkrat ne popušča.
90+2'
  ND Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Dobil ga je Goran Galešič.
90+4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Dobil ga je Dalibor Radujko.
90+4'
90+4'
  Novogoričani se veselijo prve zmage nad Olimpijo odkar so zeleno-beli v prvi ligi.