12. krog |  Koper, ćRC Bonifika |  27.09.2011 ob 18.00  | Prenos: Šport TV

1 : 2

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Kogej Milan (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč) , Dobrun Žiga (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 3

0'
  Lepo pozdravljeni iz Kopra, kjer nas do začetka prve tekme 12. kroga v 1. SNL loči še dobrih 15 minut.
0'
  Tokrat se bosta pomerili ekipi, ki zasedata sedmo in deseto mesto na lestvici. Koprčani so zadnji, Celjani tri mesta višje.
0'
  CM Celje je v preteklem 11. krogu na domačem terenu s prepričljivih 3:0 ugnal Domžale, Koper je z 1:3 izgubil na gostovanju pri Olimpiji.
0'
  Obe moštvi pravkar prihajata na zelenico. Gledalcev pa tudi tokrat ni veliko, čeprav je lepo pogledati na montažni tribuni, kjer se nahajajo vse mlajše selekcije s svojimi starši.
0'
0'
  Pred nekaj sekundami se je začel obračun rumenih in belik. Domači igralci igrajo v rumenih dresih, gostje v belih.
0'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
2'
  Domači so po prostem strelu prišli do priložnosti, a so Celjani blokirali strel in se uspešno ubranili.
5'
5'
  Igra je v uvodnih minutah bolj ali manj enakovredna. Igra je hitra, moštvi veliko tečeta...
7'
  Streljal je Srebrenko Posavec, a mimo vrat.
7'
  Po natančni podaji Bagariča pred gol je preko prečke meril Posavec.
10'
  Posavec je prišel še do enega strela z glavo, a je meril daleč stran od gola.
10'
  GOOOL! Zadel je Roman Bezjak!
11'
  Roman Bezjak je izkoristil natančno podajo Medveda in domačega vratarkja premagal s strelom z glavo, za 1:0!
13'
  Čeprav so domači imeli v zadnjih trenutkih nekoliko več od igre so povedli gostje, ki so izkoristili prvo lepo priložnost.
16'
  Streljal je Adnan Aganovič, a mimo vrat.
18'
  Strel Pavloviča iz 40 m je zaustavil domači vratar.
20'
  Miroslav Radulovič je dobil rumeni karton.
20'
  Igra je znova enakovredna, čeprav je do konca še veliko pa domači delujejo nekako že živčno, ko zaostajajo z 0:1.
21'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
22'
  Pavloviču je strel obranil Nenezič.
24'
  GOOOL! Zadel je Adnan Aganovič!
24'
  Aganovič je izkoristil zmedo pred golom, ko je žoga preletela kazenski prostor, on pa jo je z udarcem pod prečko poslal v mrežo.
26'
  Koper je manjši pritisk izkoristil, ko je izenačil na 1:1. Zdaj se vse začenja znova.
27'
  Bezjak je udaril mimo leve vratnice.
31'
  Igra se je sedaj umirila. Igra poteka med obema kazenskima prostoroma.
32'
  Domači vratar je prijel žogo v kazenskem prostoru, ko mu jo je nazaj podal lastni igralec, zato sledi udarec iz približno 10 metrov za CM Celje.
34'
  Po strelu Pavloviča je do odbite žoge prišel Firer, a mu je zatem veselje preprečila vratnica.
38'
38'
39'
  Domači so imeli dva udarca iz kota, vendar pravega strela si niso pripravili.
40'
  Srebrenko Posavec je dobil rumeni karton.
41'
  Posavec je z roko v obraz udaril Raduloviča, zato si je upravičeno prislužil rumen karton.
42'
  CM Celje ima udarec iz kota.
42'
  Bakarič je fantastično preigral domačega branilca, prišel pred gol, vendar pa zatem ni bilo v sredini nobenega soigralca, ki bi lahko udaril po golu.
44'
  Saša Bakarič je dobil rumeni karton.
45'
  V prvem polčasu bomo gledali še minuto sodniškega dodatka.
45'
45+1'
45+1'
  Po prvih 45 minutah je v Kopru rezultat 1:1.
45'
45'
  Pred začetkom drugega polčasa trenerja nista opravila z nobeno menjavo, ekipi nadaljujeta v isti sestavi.
47'
  Bezjak je iz roba kazenskega prostora udaril čez gol.
47'
50'
  Bezjakov vnovičen strel je odletel mimo gola.
52'
  Na Bonifiki prekinitev saj je na zelenici po trku v skoku, obležal Kapič.
52'
  Igra se nadaljuje.
54'
  Streljal je Davor Bagarič, a mimo vrat.
56'
  Menjava: iz igre Ivan Firer, v igro Damir Marijan.
60'
  Igra je povsem odprta.
60'
61'
  Odličen strel Pavloviča je v kot izbil vratar Nenezič, a sodnik ni dosodil več kot očitnega kota. Neverjetno!
62'
  Menjava: iz igre Milan Osterc, v igro Doris Kelenc.
64'
66'
66'
  Streljal je Doris Kelenc, a mimo vrat.
67'
  V zadnjih minutah so več pri žogi gostitelji, Celjani prežijo na protinapade.
68'
  Streljal je Siniša Linič, a mimo vrat.
69'
  Menjava: iz igre Klemen Medved, v igro Iztok Močivnik.
72'
  Celjani so vendarle nekoliko zaustavili pritisk domačih, saj imajo sedaj za odtenek več v posesti žogo kot prej.
74'
  Pavlovič je poskusil s prostega strela. Domači vratar ni supel zaustaviti žoge, pa vendar nihče od gostujočih nogometašev ni prišel do te odbite žoge.
74'
75'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Naser Kajtazi.
77'
  GOOOL! Zadel je Denis Popovič!
77'
  Deniiiiis Popovič za 2:1. Prekrasen strel iz roba kazenskega prostora!
79'
  Celjani so kaznovali domače, ki niso izkoristili nekaterih lepih priložnosti in prišli še do drugega vodstva.
80'
  Naser Kajtazi je dobil rumeni karton.
82'
  Streljal je Bojan Đukič, a mimo vrat.
83'
  Domači so vse bolj in bolj živčni, Celjani pa blizu zmage na Bonifiki. Tukaj niso slavili že 5 let in 11 mesecev!
85'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Saša Bakarič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
85'
  Celjani so ostali z igralcem manj, ko je drugi rumeni karton prejel Bakarič.
86'
  Naser Kajtazi je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
87'
  Hitrega Močivnika je s prekrškom zaustavil Kajtazi, za drugi rumeni karton, posledično rdečega.
87'
  Menjava: iz igre Roman Bezjak, v igro Tomaž Avguštin.
88'
  Domačim so povsem popustili živci, saj vseskozi igro prekinjajo z grobimi prekrški.
88'
  Igor Nenezič je dobil rumeni karton.
89'
90'
  V Kopru še 4 minute sodnikovega dodatka.
90+2'
  Zadnja minuta in pol tekme.
90+4'
90+4'
  Celjani se v Kopru veselijo zmage po skorajda šestih letih! Lep pozdrav iz Bonifike.