14. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  16.10.2011 ob 15.00

Triglav

1 : 2

Mura

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Babnik Janez (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 0

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji slovenskega nogometa, prijeten jesenski pozdrav iz stadiona v Športnem centru v Kranju, kje bosta Triglav Kranj in Mura odigrala zadnjo tekmo 14. kroga!
0'
  Do pred nedavnim bi lahko rekli, da gre za neposredna tekmeca glede na stanje na lestvici, a se je v zadnjih sedmih krogih v teh dveh taborih precej spremenilo.
0'
  Triglavani že od konca avgusta niso okusili slasti zmage, medtem ko Muraši od prihoda novega trenerja Anteja Šimundže nizajo same pozitivne rezultate.
0'
  Prekmurci grenkobe poraza niso okusili na vseh sedmih tekmah odkar jih vodi Šimundža - nekdanja desna glavnega trenerja vodilnega Maribora Darka Milaniča, metdem ko imajo Triglavani številne težave z realizacijo v napadu.
0'
  Varovanci Siniše Brkiča že šest zaporednih tekem ali natančneje 399 minut niso zabili gola, a so po drugi strani glede na uvodni del sezone precej popravili učinkovitost v obrambi.
0'
  Varovanci Siniše Brkiča že šest zaporednih tekem - ali natančneje 399 minut - niso zabili gola, a so po drugi strani glede na uvodni del sezone precej popravili učinkovitost v obrambi.
0'
  Brkič nocoj ne bo mogel računati na Severja, ostali igralci so kljub nekaj negotovosti dane pred tekmo nared za igro.
0'
  Šimundža v ogenj ne bo poslal Lotriča, ki je moral na zadnji tekmi proti Rudarju predčasno pod prho zaradu rdečega kartona, sicer pa nima težav s poškodbami svojih varovancev.
0'
  Čez nekaj minut pričakujemo začetek srečanja, sicer pa se je na tribunah zbralo nekaj več gledalcev kot ponavadi, saj so v klubu odločili za dan odprtih vrat in želijo opozoriti na neznosne infrastrukturne pogoje.
0'
  Začetni enajsterici sta že na zelenici.
0'
  Triglavani so nanjo prinesli transparent: ''Župan, v naši kopalnici so podgane!''
0'
  V sklopu projekta rožnati oktober poteka tudi akcija za boj proti raku na dojkah. V sklopu akcije imajo nogometaši okoli roke rožnati trak in opozarjajo na to zahrbtno bolezen.
0'
0'
  Posvetimo se zdaj tekmi. Prvi napad gostom iz Murske Sobote.
1'
  Prvi strel repa, blokiral je Čoralič.
2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Bernard Stjepanovič.
2'
  Streljal je Bernard Stjepanovič, a preko vrat. Nekoliko slabši poizkus vezista Triglava.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar. Nevarno je bilo pred vrati Mure, vendar je Jelar poizkusil preveč sramežljivo. Malo dela za Luka.
7'
  Mura ima udarec iz kota.
7'
8'
  Po podaji iz kota je glavo streljal Fabijan Cipot, a mimo vrat.
8'
  GOOOL! Zadel je Mate Eterovič!
9'
  Šah mat v dveh potezah. Fajič je z velike oddaljenosti podal na glavo Eteroviča, ki je z zgornjega dela kazenskega prostora enkratno zaključil z glavo! Res lep zadetek Mure.
12'
  Mura počasi prevzema nadzor nad igro in nad Triglavani vrši pritisk tako v obrambnih nalogah kot v napadu.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep. Nekdanji nogometaš Maribora je malce pretiraval, saj je sprožil kar s 40 metrov. Lahko delo za Gracarja.
14'
  Po dobrem preigravanju pred kazenskim prostorom je streljal Dragan Ovčina, a le za malo mimo vrat!
16'
  GOOOL! Zadel je Alen Krcič!
16'
  Odlična podaja Stejpanoviča v kazenski prostor, kamor je vtekel Krcič in dobro zaključil. Luk je bil tokrat nemočen.
18'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Matic Maruško.
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nusmir Fajič. Napdalec Mure je poizkusil z glavo, a je bil njegov strel prešibak.
20'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
21'
  Povsem izenačen obračun spremljamo v teh trenutkih v Kranju. Obe ekipi igrata precej odprto in napadalno.
21'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je Rok Dolžan.
22'
  Triglav ima udarec iz kota.
23'
  Streljal je Bernard Stjepanovič, a je meril proti Ljubljani.
23'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Leon Horvat.
24'
  Alen Krcič je dobil rumeni karton, grobo je startal na Horvata...
25'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šušteršič. Dobil ga je Timotej Dodlek.
25'
  Nevarno je pred vrati Triglava, saj ima Mura prosti strel na 20 metrih.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leon Horvat, potem ko se je žoga odbila od živega zidu, a Gracar ni imel težav.
26'
  Streljal je Alen Krcič, a precej mimo vrat.
28'
  Streljal je Bernard Stjepanovič, Luk se je moral pošteno stegniti, da je preprečil najhuje.
29'
29'
30'
31'
  Triglavani imajo v zadnjih nekaj trenutkih nekaj več priložnosti...
31'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Timotej Dodlek.
32'
34'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Alen Krcič.
35'
  Mimo vrat je streljal Dragan Ovčina, pred tem je imel lepo priložnost Jelar, a je Ošlaj izbil v zadnjih izdihljajih.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Dragan Ovčina.
38'
  Velika priložnost za Triglavane. Streljal je David Bunderla, a mimo vrat, pred njim je poizkusil Čoralič, a so Muraši blokirali njegov strel!!!
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep, a je bil Gracar dobro postavljen.
42'
  Nusmir Fajič v prepovedanem položaju.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič, Ovčina mu je poslal res uporabno žogo, a se je tokrat izkazal Luk, ki je mlademu Krciču dobro zmanjšal kot.
45'
  MInuta sodnikovega dodatka.
45+1'
45+1'
  V prvem polčasu smo spremljali zelo zanimivo in dinamično srečanje. Mura je na začetku prevzela pobudo in prva zatresla mrežo, vendar so se varovanci Siniše Brkiča zbrali, izenačili in bili na koncu celo bližje vodstvu.
45'
45'
  Streljal je David Bunderla, a preko vrat. Bunderla je bil preveč oddaljen od Lukov vrat, da bi jih lahko resno ogrozil.
47'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Dobil ga je Alen Krcič.
47'
  Prosti strel orlom na 25 metrih.
48'
  Stjepanovič je zadel živi zid...
50'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Dobil ga je Dragan Ovčina.
50'
51'
  Po kotu je do žoge prišel Dolžan, a meril mimo vrat.
53'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Dobil ga je Alen Krcič.
54'
  Izjemno lepa akcija Triglavanov! Ovčina je potegnil po desni strani in zavrnil žogo do Čoraliča, ki pa je le za las streljal mimo vrat!
55'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Aleš Luk.
56'
  Vratar Mure še vedno leži na tleh, zato je igra za kratek čas prekinjena.
56'
  Anže Jelar je dobil rumeni karton zaradi naleta na Luka.
57'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je Anže Jelar.
57'
  Prekršek orlom na 30 metrih.
57'
  Prava booomba Stjepanoviča, ki je žogo le za malo poslal preko prečke!
59'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Dobil ga je Alen Čoralič.
60'
  Triglavani še naprej boljši nasprotnik, več imajo žogo v svojih nogah in bolj si želijo vodstva.
61'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Rajko Rep.
62'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Leon Sreš.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep, Gracar na mestu.
66'
  UUU, sila kočljiva situacija v kazenskem prostoru Triglava! Fajič je prodiral in iz igre dobro vrgel obrambo Triglava, nato pa prišel do strela, a padel. Sodnik Balažič je ostal hladnokrven, a situacija prav gotovo ni bila čista kot solza.
66'
69'
71'
  Menjava: iz igre David Bunderla, v igro Rok Brajič.
72'
  Menjava: iz igre Martin Šušteršič, v igro Anže Košnik.
72'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat. To je bil bolj strel iz obupa...
73'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je Bernard Stjepanovič.
74'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Leon Horvat.
74'
  Robert Najdenov je dobil rumeni karton, saj je s telesom podrl Horvata.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leon Horvat.
76'
  Izvrsten poizkus Horvata, Gracar je odbil z zadnjimi močmi!
76'
  Streljal je Anže Košnik, a mimo vrat! Ni dosti manjkalo in iz protinapada bi svoje moštvo popeljal v vodstvo!
78'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je Uroš Smolej.
80'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je Erik Janža.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep. Gracar ni videl žoge, zato jo je v zadnjih izdihljajih 'izboksal'.
81'
  Menjava: iz igre Rok Dolžan, v igro Dejan Burgar.
82'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Leon Sreš.
83'
  Streljal je Timotej Dodlek, a mimo vrat. Dober poizkus nekdanjega nogometaša Maribora.
84'
  GOOOL! Zadel je Leon Sreš!
85'
  Sreš je v je po desni strani krenil v samostojno akcijo. Lahko bi se odločil tudi za podajo do Repa, ki je čakal na žogo, a je je bil dovolj samozavesten, da je ukanil Gracarja!
86'
  Menjava: iz igre Rajko Rep, v igro Nino Kouter.
87'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Košnik. Dobil ga je Nusmir Fajič.
88'
90'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat. To je bil dober strel Triglavove desetice.
90'
  Menjava: iz igre Nusmir Fajič, v igro Rok Gruškovnjak.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+1'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
90+1'
90+1'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Damjan Ošlaj.
90+2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Sreš. Dobil ga je Anže Košnik.