15. krog |  Koper, ŠRC- Bonifika |  23.10.2011 ob 16.00

Luka Koper

4 : 1

Nafta

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Tkalčič Bojan (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Kopra.
0'
  Ekipi sta se v 6. krogu pomerili v Lendavi, tekma se je končala z 0:0.
0'
  Gostje bodo nastopili brez prvega trenerja Preradoviča, ki zaradi kazni dva kroga ne bo smel voditi svoje ekipe.
0'
  V koprski ekipi nekaj sprememb v primerjavi s pokalno tekmo v Šenčurju; Enes Handanagič začenja na klopi.
0'
  Letošnji rezultati Kopra se odražajo na tribunah Bonifike, ki so zaenkrat slabo zasedene.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče. Odigrali bosta 30. medsebojno prvoligaško tekmo.
0'
  S sredine bodo prvi krenili gostje.
0'
1'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Sandro Vinko.
1'
  Streljal je Joao Gabrijel Da Silva, a mimo vrat.
1'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
4'
  Zadnjo medsebojno tekmov Kopru so s 4:1 dobili gostitelji.
4'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
4'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
5'
  Po podaji Bubanje iz kota je žogo v lendavsko mrežo z nogo preusmeril Milan Osterc.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aljaž Struna.
8'
  Streljal je Aljaž Struna, a mimo vrat.
11'
  Milan Osterc je dosegel 100. prvoligaški zadetek!!!
13'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Sandro Vinko.
14'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Duško Vraneševič.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Roland Polareczki. Dobil ga je Davor Bagarič.
17'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Aleksander Jerebic.
18'
  Glede vodilnega domačega zadetka: kot kaže je šlo celo za avtogol.
19'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Siniša Linič. Dobil ga je Roland Polareczki.
20'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Dobil ga je Dejan Sreš.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Matej Pučko.
23'
  Enajstmetrovka za Nafto. Blažič je podrl Polareczkega.
23'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Roland Polareczki.
23'
Gol (11m)
  GOOOL! Duško Vraneševič je zadel enajstmetrovko!
25'
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bojan Đukič.
28'
  Po podaji iz kota je prišel do strela Đukič, a se je Prša izkazal z obrambo.
28'
28'
  Osterc vendarle v polno, potem ko je v protinapadu preigral gostujočega vratarja in žogo poslal v prazno mrežo.
31'
31'
32'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Dobil ga je Bojan Matjašec.
33'
34'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Dobil ga je Patrik Raduha.
35'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat.
37'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Arpad Vaš.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Blažič.
39'
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
39'
  GOOOL! Zadel je Davor Bubanja!
44'
  Prša je v kot preusmeril podajo/strel Blažiča preko celotnega igrišča. Po podaji iz kota je po daljši akciji Bubanja zanesljivo zadel gostujočo mrežo. Koper ima tekmo povsem pod nadzorom.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Zanimiv prvi polčas. Koprčani so z vodstvom s 3:1 tik pred odmorom priigrali obetavno prednost, a tekma vseeno še ni odločena.
45'
46'
  Menjava: iz igre Patrik Raduha, v igro Boštjan Zelko.
46'
  Miha Blažič je dobil rumeni karton.
46'
  Davor Bagarič je dobil rumeni karton.
47'
  Tekma je prekinjena zaradi poškodbe Strune.
48'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bagarič. Dobil ga je Dejan Sreš.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Joao Gabrijel Da Silva.
50'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bagarič. Dobil ga je Duško Vraneševič.
52'
  Po daljši akciji je iz obrata streljal Da Silva, a v naročje Hasiča.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Pučko.
52'
  Zapretil je tudi Pučko, a je Prša brez težav ujel žogo.
53'
56'
  Identična situacija kot v prvem polčasu; Ostrec je po dolgi podaji spet vrgel iz igre gostujočo obrambo in tudi vratarja ter zadel prazno mrežo. Tretji gol Osterca.
56'
  Menjava: iz igre Roland Polareczki, v igro Rade Jovanovič.
57'
  Bubanja je preigraval na robu kazenskega prostora in streljal. prša je žogo odbil, nanjo je krenil Kelenc in iz "mrtvega kota" zadel stativo.
58'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Davor Bubanja.
58'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Doris Kelenc. Dobil ga je Bojan Matjašec.
58'
  Doris Kelenc je dobil rumeni karton.
58'
  Menjava: iz igre Milan Osterc, v igro Ivan Brečevič.
63'
  Osterc je prvo ime tekme. Dosegel je 102 prvoligaška zadetka.
64'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rade Jovanovič. Dobil ga je Matej Pučko.
64'
  Rade Jovanovič je dobil rumeni karton.
66'
  Streljal je Boštjan Zelko, a mimo vrat.
66'
  Nafta ima udarec iz kota.
67'
  Menjava: iz igre Sandro Vinko, v igro Rok Vori.
68'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Duško Vraneševič.
69'
  Duško Vraneševič v prepovedanem položaju.
70'
  Menjava: iz igre Matej Pučko, v igro Matej Palčič.
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Aljaž Struna.
72'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Duško Vraneševič. Dobil ga je Aljaž Struna.
73'
  Duško Vraneševič je dobil rumeni karton.
74'
74'
75'
75'
  Joao Gabrijel Da Silva v prepovedanem položaju.
76'
  Da Silva je sprožil s prostega strela, žoga se je od živega zidu odbila v kot.
76'
  Streljal je Aleksander Jerebic, a mimo vrat.
78'
79'
  Streljal je Ivan Brečevič, a mimo vrat.
81'
81'
  Menjava: iz igre Aljaž Struna, v igro Enes Handanagič.
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Vori. Dobil ga je Ivan Brečevič.
85'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Doris Kelenc. Dobil ga je Rok Vori.
86'
87'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Dobil ga je Duško Vraneševič.
88'
90'
  2 min. sodniškega dodatka.
90+1'
  Streljal je Siniša Linič, a mimo vrat.
90+1'
90+1'
  Zaslužena zmaga Kopra. Njihova tretja v tej sezoni. Za točko so prehiteli Nafto.